1

Temat: Powiększałyście usta?

Usta to moja zmora od dawna. Wąskie, bez wyrazu... Zastanawiam się nad zabiegiem powiększenia ust. Myślicie, że to skuteczny zabieg? Jak z bolesnością, trwałością, ryzykiem itp.? Może któraś z Was  powiększała usta? Chętnie posłucham o Waszych wrażeniach.

2

Odp: Powiększałyście usta?

Nie, ale skoro to Twój kompleks to chyba warto się odważyć...

3

Odp: Powiększałyście usta?

No nie wiem, nie wiem, widzialas edyte gorniak.... fuj...
jesli chcesz to zrob to bardzo delikatnie..
moze wyprobuj jakas inna metode

4

Odp: Powiększałyście usta?

Nie powiększałam, i chyba bym się trochę bała powiększyć.. podobno na ustach jest najdelikatniejsza skóra

5

Odp: Powiększałyście usta?

Ja się zastanawiam, choć nie mam jakiś wyjątkowo małych ust, raczej powiedziałabym że normalne, ale myślałam o powiekszeniu tylko górnej wargi, żeby moje usta były bardziej podkreślone

6

Odp: Powiększałyście usta?

Nie powiększałam, na szczęście nie mam takiej potrzeby. Raz tylko koleżanka uraczyła mnie błyszczykiem z ekstraktem z chili i działa. Lekko mrowi i powoduje lekkie "puchniecie" warg.

7

Odp: Powiększałyście usta?

No rozumiem, że "przegięty" zabieg nie będzie ok, ale jeśli zostanie zrobiony w profesjonalnym gabinecie to uważam, że rozmiar ust zostanie odpowiednio dobrany do twarzy.  Tu masz opis takiego zabiegu  . Podpytaj w klinice co i jak, i jeśli to Twój kompleks to śmiało rób.

8

Odp: Powiększałyście usta?

Osobiście nie. Jednak jak zrobisz w profesjonalnej klinice to ok.

9

Odp: Powiększałyście usta?

Ja mam duże usta i pamietam czasy mojej młodości jak szłam na zabawę i malowałam usta na czerwono to koleżanki sie śmiały że tylko moje usta widać. Troszke nawet mi to wtedy przeszkadzało i z czasem przestałam je malować. Teraz to ja mogę śmiać się z koleżanek że mają mało widzoczne usta... ale nie jestem taka. Nigdy nie goniłam za modą w ten sposób, żeby robić sobie jakieś poprawki bo coś jest modne. A co bedzie jak nadejdzie moda na wąskie usta?

Natomiast jeśli jest to Twoim kompleksem i koniecznie chcesz mieć większe, to myślę że delikatne ich powiększenie nie zaszkodzi smile

10

Odp: Powiększałyście usta?

Ja powiększam je makijażem:) Kredka i odpowiednio rozprowadzona szminka czynią cuda:)

11

Odp: Powiększałyście usta?

Ja podnosiłam kąciki ust. Zupełnie zmieniło to wygląd mojej twarzy i jestem mega zadowolona. Jeśli masz kompleks na punkcie ust - śmiało działaj. Klinika jest dobra także z "rybką" z pewnością od nich nie wyjdziesz wink

12

Odp: Powiększałyście usta?

jeśli powiększanie makijażem Ci nie wystarcza, to pewnie, idź gdzies gdzie ci pomogą. Jakieś "wypełniacze" mogą powiększyć usta nieznacznie, zeby nie wyglądało to sztucznie

13

Odp: Powiększałyście usta?

Dzięki Dziewczyny za wsparcie. Umówiłam się na konsultację. Jeśli nie będzie żadnych przeciwwskazań to powiększę te usta smile Mam nadzieję, że dzięki temu odzyskam pewność siebie smile

14

Odp: Powiększałyście usta?

Dawaj później znaki, czy ostatecznie sie zdecydowałaś i czy jestes zadowolona :-)

15

Odp: Powiększałyście usta?

Osobiście jestem przeciwniczką, ale jak komuś tak bardzo to przeszkadza to w dobrej klinice, żeby nie wyglądać potem jeszcze gorzej.

16

Odp: Powiększałyście usta?

Osobiście nie miałam tego typu zabiegu, ale jak już o tym piszecie, to poszukałam w sieci i znalazłam ciekawy artykuł dotyczący tego zagadnienia.  Interesujący wydaje mi się zwłaszcza przeszczep skóry, który jest tam opisany:)

17

Odp: Powiększałyście usta?

Ja miałam powiększane usta raz w klinice we Wrocławiu i byłam bardzo zadowolona. Były naturalne. Nie pamiętam nazwy, jak sobie przypomnę to tu wspomnę wink

18

Odp: Powiększałyście usta?

Ja czasem powiększam je czasowo -  masując szczoteczką do zębów:)

19

Odp: Powiększałyście usta?

Nie muszę, mam ładne i pełne od urodzenia:)

20

Odp: Powiększałyście usta?

Ja powiekszam umiejętnie kredką ☺