1

Temat: jak poprawić samopoczucie?

Każdy ma inne sposoby na poprawę samopoczucia, z tego co zaobserwowałem to kobiety lubia wybrać się na shopping, to dla nich relax i poprawa samopoczucia. Ja lubię zamknąć się w garażu i grzebać w moim starym kadilaku, strasznie mnie to odpręża i poprawia samopoczucie.

2

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Niestety taki sposób na poprawianie humoru może przyczynić się do powstania nałogu. Lepiej nie leczyć się zakupami.

3

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Też uważam, że poprawianie samopoczucia zakupami to nie jest dobry pomysł. Dla mnie relaks itd. to coś, co dobrze wpływa na mój rozwój, a nie rujnuje zawartośc mojego portfela tongue Fajnym przykładem mogą być np. zajęcia w profesjonalnej pracowni rysunku domin.pl. Nigdy nie jest za późno na uczenie się nowych umiejętności, a dla mnie godziny spędzone z pędzlem w ręku to odpoczynek i chwila spokoju smile

4

Odp: jak poprawić samopoczucie?

ja uwielbiam ugotować sobie cos dobrego, włączyć film i schowac sie pod kocem, idealne na zimne wieczory! big_smile

5

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Trzeba znaleźć własny sposób, bo w każdym przypadku może to wyglądać inaczej.

6

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Stwierdziłam,że na poprawę zimowego ponurego czasem samopoczucia zapiszę się na warsztaty muzyczne od małego chciałam chodzić na coś takiego,ale jakoś tak nigdy nie było po drodze i w końcu mam czas i pieniądze a tym bardziej chęci Zaczynam od nowego roku mam nadzieję,że będzie tak super jak mi się wydaje

7

Odp: jak poprawić samopoczucie?

[quote=pelargonia]Niestety taki sposób na poprawianie humoru może przyczynić się do powstania nałogu. Lepiej nie leczyć się zakupami.[/quote]
Święte słowa... ja wpadłam w ciąg. Teraz próbuję z niego wyjść, póki mam jeszcze coś na koncie. Gorzej, kiedy również uzależniona od zakupów koleżanka podsyła mi linki z okazjami i kupujemy wtedy obie, a potem obie mamy wyrzuty sumienia. Muszę to przerwać jak najszybciej i znaleźć jakiś inny sposób. Zawsze miałam bardzo głupie sposoby na rozładowanie emocji, zawsze...
Kilka miesięcy temu też razem wpadłyśmy, ale jakoś się wygrzebałyśmy. W dobie zakupów internetowych tak łatwo jest po prostu kliknąć koszyk na www.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2016-12-30 16:44:23)

8

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Nic tak nie poprawia humoru jak dobre towarzystwo.

9

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Myślę, że najlepszym sposobem jest relaks, gorąca czekolada i muzyka relaksacyjna. To chyba najlepsze trzy rzeczy jakie możemy dla siebie zrobić. Jeżeli nie wiesz gdzie znaleźć muzykę relaksacyjną to w tym radiu możesz wybrać gatunek muzyki  jaki chcesz sluchać smile

10

Odp: jak poprawić samopoczucie?

to zależy od sytuacji, ale generalnie zawsze staram się znaleźć jakieś zajęcie na rozładowanie emocji.

11

Odp: jak poprawić samopoczucie?

to prawda, zakupy potrafią poprawić humor big_smile

12

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Żyjemy w zwariowanych czasach. Mało gadamy na żywo, a życie przeniosło się do komputerów - jednak takie życie, to nie życie - to substytut życia. Życie to nie facebook. Podglądamy życie innych osób, a zapominamy o swoim. Tracimy coś czego już nie odzyskamy. Coś ważnego, coś z jednej strony wspaniałego a z drugiej przerażającego. Tym czymś jest CZAS. Wyjdźcie z bezpiecznej przystani.
Rozpocznijcie lepsze życie dzisiaj. Tu i teraz.

13

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Na poprawę samopoczucia najlepsza jest kawka z koleżanką czy przyjaciółką wink Do tego dobre ciacho i od razu humor lepszy wink

14

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Nie mam na to sposobu... Dziś znów dopadło mnie poczucie zmarnowanego życia...Nie założyłam rodziny, nie zrobiłam kariery zawodowo. Tak, wiem tylko i wyłącznie moja wina...

15

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Niekoniecznie... Czasami tak wychodzi... W takiej sytuacji rzeczywiście trudniej o poprawę humoru.

16

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Czy naprawdę kariera jest najważniejsza w życiu? Ja bardziej cenię spokój. A poznać kogoś można w każdej chwili, nie trać nadziei..

17

Odp: jak poprawić samopoczucie?

[quote=kosmyk]Żyjemy w zwariowanych czasach. Mało gadamy na żywo, a życie przeniosło się do komputerów - jednak takie życie, to nie życie - to substytut życia. (...) Tracimy coś czego już nie odzyskamy. [/quote]

Doskonałe spostrzeżenie! Świetnie to ujęłaś Kosmyk. Tracimy coś, czego już nie odzyskamy - trafiłaś w samo sedno, naprawdę. Powinnam sobie to napisać na smartfonie, nad łóżkiem, na lustrze, nad monitorem, wszędzie. sad


[quote=Oversajz]Nie mam na to sposobu... Dziś znów dopadło mnie poczucie zmarnowanego życia...Nie założyłam rodziny, nie zrobiłam kariery zawodowo. Tak, wiem tylko i wyłącznie moja wina...[/quote]
Rodzinę jeszcze możesz założyć. Dlaczego zamartwiasz się tym, że jeszcze tego nie zrobiłaś?
Nie wydaje mi się też, żeby całokształt był wyłącznie naszą winą. Nie obwiniaj się za efekt czegoś, na co złożyło się wiele Twoich i cudzych decyzji, przypadki losowe, otoczenie, Twoje myślenie i myślenie ludzi, z którymi byłaś blisko, warunki w jakich przyszło Ci żyć, możliwości, które miałaś i te, których nie miałaś, popełnione przez Ciebie błędy i odniesione przez Ciebie sukcesy. Nikt z nas nie ukształtował swojego życia idealnie, bo się nie da. Owszem, są ludzie szczęśliwi, ale w ich życiu też nie jest idealnie, tylko po prostu sobie z tym jakoś radzą.

18

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Moim zdaniem w tego typu kwestach najlepiej jest popytać znajomych smile To jest zdecydowanie najlepsze źródło wiedzy smile

19

Odp: jak poprawić samopoczucie?

A nie myślałyście nad jakimiś rozwiązaniami, które ułatwiłyby Wam pracę, przez co poczułybyście się mniej zmęczone i wracałybyście do domu w lepszym nastroju?

20

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Ja całkiem niedawno odkryłam Lego Architecture i gorąco Wam polecam. Przy układaniu kompletnie wyłączam się ze świata i nie interesuje mnie nic wink Tak właśnie się relaksuje wink Bardzo fajna zabawa wink

21

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Mi od zawsze zakupy poprawiają nastrój. Myślę, że to u większości kobiet tak działa wink Teraz odnawiam ogród na wiosnę i mam dużo frajdy z zakupów roślin i narzędzi. Namierzyłam szkółkę  i mogę oddać się relaksowi podczas wybierania i samych już potem zakupów smile

22

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Celem życia człowieka nie jest prawidłowe zrozumienie innych ludzi. Życie polega na rozumieniu ludzi opacznie, nie raz, i nie dwa, i nie sto, aż w końcu, po głębokim namyśle, znów zrozumiemy ich opacznie. Po tym właśnie poznajemy, że żyjemy: że się mylimy. Może najlepiej byłoby machnąć ręką na słuszne i niesłuszne rozumienie innych ludzi i spokojnie dryfować z prądem życia. Jeżeli kto to potrafi - ma szczęście.
Zastanawia mnie to dlaczego ludzie nie umieją być szczerzy ?

23

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Jak to mówią - błądzić jest rzeczą ludzką.

24

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Oj tak, takie wyjazdy są najlepsze! No i ogólnie jakieś zabiegi na ciało.

25

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Ja przyłączam się do głosu ośmiorniczki, zawsze jak łapię doła, to kupuję sobie coś na poprawę nastroju. Nie ma to, jak jakiś dobrany ciuch albo czekolada - ja jestem takim łasuchem, że potrafię opędzlować tabliczkę na jeden raz. I nieważne, czy mleczną, czy z orzechami - każda mi smakuje. Przy okazji chciałam Was, forumowiczki, spytać o jedną kwestię. Mój ojciec niedługo, jeszcze przed Świętami, ma urodziny i zastanawiam się, co mu kupić. Jest gadżeciarzem, więc myślałam o kamerce samochodowej, zwłaszcza że jej jeszcze nie ma. Natchnął mnie ten artykuł, choć mówi o prezentach na Dzień Ojca. Myślicie, że kamerka byłaby celnym prezentem?