1

Temat: Spodnie rurki - dla jakiej figury?

Czy kobiecie z szerokimi biodrami pasują rurki? Czy trzeba być bardzo szczupłym, żeby dobrze wyglądały na figurze?

2

Odp: Spodnie rurki - dla jakiej figury?

Moim zdaniem nie trzeba być mega szczupłym, żeby nosić rurki. Jeżeli znajdziemy takie spodnie w odpowiednim rozmiarze i to czemu nie? Ja mam dosyć szerokie biodra i najlepiej czuje się w rurkach smile

3

Odp: Spodnie rurki - dla jakiej figury?

Jeśli ktoś się dobrze czuje w tym fasonie to myślę, że będzie je nosić z gracją nawet jak waży więcej niż topmodelki:)

4

Odp: Spodnie rurki - dla jakiej figury?

Nie ważne dziewczyny co się nosi tylko ważne dziewczyny jak to się nosi smile trzeba o tym pamiętać i trzeba przede wszystkim to wiedzieć smile ja tam jestem trochę grubsza i też lubię nosić czasem rurki bo wtedy wiem, że jestem taka obcisła i widać moje wszystkie kształty, szczególnie tyły.

5

Odp: Spodnie rurki - dla jakiej figury?

Trochę się z tym nie zgadzam. Coś może się nam podobać ale może nie być dopasowane dla naszej figury. Sama mam dosć szerokie biodra oraz rurki to podkreślają. Tak więc wolę jeansy o prostym kroju. Jestem zdania,że o wiele lepiej w nich wyglądam.
Bardzo dobrze leżą na sylwetce oraz nie poszerzają bioder.

6

Odp: Spodnie rurki - dla jakiej figury?

Jakoś bardzo szczupła nie jestem, ale widzę po sobie, że lepiej wyglądam w zwężanych spodniach. Takie "normalne" mocno mnie skracają.

7

Odp: Spodnie rurki - dla jakiej figury?

Moim zdaniem, żeby nosić rurki to należy mieć naprawdę zgrabne nogi i być szczupłym, niestety osobom o kilku dodatkowych kilogramach to nie pasuje

8

Odp: Spodnie rurki - dla jakiej figury?

To prawda. Najgorzej to wygląda u kobiet o bardzo szerokich biodrach.

9

Odp: Spodnie rurki - dla jakiej figury?

No nie wiem, "szczupła" i "zgrabna" to dwie różne rzeczy. Ja jestem dość okrągła, ale mam fajną pupę, nie za dużą, nie za małą, i są rurki w które się wcisnę (zobaczcie treginsy z dziurami tutaj, są boskie!

Ostatnio edytowany przez Styliskta20 (2017-05-30 12:11:55)

10

Odp: Spodnie rurki - dla jakiej figury?

Ja uwielbiam rurki i noszę bez względu na to, czy mi tyłek urośnie czy nie big_smile

11

Odp: Spodnie rurki - dla jakiej figury?

Też bardzo lubię chodzić w rurkach. I myślę, że najbardziej mi pasują.

12

Odp: Spodnie rurki - dla jakiej figury?

Większość kobieta teraz wybiera bardziej obcisłe spodnie, więc nie ma tym nic dziwnego, sama też chodzę w rurkach, bo po prostu wyglądają one dobrze, szczególnie jeżeli ma się zgrabną figurę. Niezły wybór rurek widziałam , a takie spodnie wyglądają chyba bardzo dobrze:

[img]https://lb0.dstatic.pl/images/32925999/I520x520-mohito-dzinsowe-rurki-z-ozdobnymi-suwakami-granatowy-mohito-czarny-38.jpg[/img]

13

Odp: Spodnie rurki - dla jakiej figury?

Raczej tak, trzeba być szczupłym i mieć figurę w typie fit inaczej raczej w nie, nie wejdziesz choćbyś nie wiem jak próbowała. Dlatego ja ostatnio musiałam się z tym typem spodni pożegnać, bo nieco poszłam w kg ;/ no, ale cóż zdarza się. Jeśli chcesz dobre jakościowo spodnie w typie rurek to polecam całkiem duży wybór i dobry towar. Ja nosiłam póki mogłam tylko rurki, teraz przerzucam się na inny typ.

14

Odp: Spodnie rurki - dla jakiej figury?

W sumie zależy od stylizacji smile bo można ubrać rurki a do tego tunikę i jaki rozmiar by to nie był można dobrze się prezentować.

15

Odp: Spodnie rurki - dla jakiej figury?

> miluska_ann napisał/a:

> W sumie zależy od stylizacji smile bo można ubrać rurki a do tego tunikę i jaki rozmiar by to nie był można dobrze się prezentować.

Tylko wiesz jak w brzuszku już za dużo to co byś nie robiła to kijowo. Najpierw schudnę, potem kupię upatrzone rurki smile
w kolorze czarnym, mają fajne dopasowanie do figury dlatego na nie poluję tj.usiłuję szybciej schudnąć. Potem już z górki.

16

Odp: Spodnie rurki - dla jakiej figury?

Tylko dla szczupłych, ja nosiłam jak ważyłam 55 kg. Powyżej 60 kg to już takich nie noszę...

17

Odp: Spodnie rurki - dla jakiej figury?

> passiflore napisał/a:

> Czy kobiecie z szerokimi biodrami pasują rurki? Czy trzeba być bardzo szczupłym, żeby dobrze wyglądały na figurze?

Generalnie spodnie w typie rurek są dedykowane osobą, które mają bardzo szczupłą figurę, że są super skinny lub slim fit. Niemniej chodzi o bardzo szczupłe kobietki smile

18

Odp: Spodnie rurki - dla jakiej figury?

Na pewno przy szerokich biodrach to nie jest dobry pomysł