101

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

A mi się marzy zwiedzić dużą, tłoczną i hałaśliwą naszą stolicę - Warszawę ;p powoli rozpatrywałam się w cenach noclegów i hotel Atos ma najlepsze warunki i cenę, a poza tym jest świetnie ulokowany. Z dworca można bez problemu do niego dojechać wink co jest ważne jeśli nie ma się orientacji w terenie.

102

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Super wyjazd udało się nam ustrzelić Super się zapowiada ;-) Jedziemy z całą rodziną, z pakietem wyżywienia, masą atrakcji w fajne miejsce. Jak będzie, to dopiero napiszę za kilka tygodni, ale zapowiada się naprawdę super ;-)

103

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

ehh... ja nigdzie się nie wybieram bo pracuję smile ale wszystkim życzę udanego wypoczynku big_smile

104

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Na pewno jeden dzień spędzimy na działeczce, grill, trochę sportu, spacery po lesie... A pozostałe dni jakoś się zagospodaruje w domu, zaprosimy znajomych i też będzie fajnie:)

105

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Majówka kojarzy mi sie z pierwszym grillowaniem na świeżym powietrzu i tak będzie:)

106

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Ale grillować można wszędzie ;p zarówno w stolicy, jak i w górach albo na pojezierzu brodnickim. Mój weekend majowy niestety trochę się przesunie w czasie i nie wiem czy nie miejscem, właśnie na pojezierze. Jest tam fajny hotel w Głęboczku nad wspaniałym jeziorem, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

107

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Ja tegoroczną Majówkę spędziłam nad naszym morzem wink Zdecydowałam się na wypoczynek w Międzyzdrojach W maju było troszkę zbyt zimno jeszcze na kąpiele w morzu więc razem z mężem zdecydowaliśmy się na miejscowość w której przede wszystkim moglibyśmy pozwiedzać. Byliśmy pierwszy raz w tych rejonach ale mogę stwierdzić, że był to bardzo dobry wybór. Miast jest przepiękne: ma zabytkowe, zadbane centrum i piękne molo na plaży. Blisko jest poza tym do wielu innych ciekawych miejscowości tak więc przy okazji zwiedziliśmy Kołobrzeg, Dziwnów i Świnoujście.

108

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Porównując te miasta z Gdańskiem to nie umywają się do jego zabytków. Wolę weekend w Gdańsku niż 2 tygodnie tam

109

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Odsyłam tutaj - [url]http://www.zielonapolana.com.pl/weekend_majowy_2015.php[/url]
Ktoś się może wybiera na majówkę? Szukamy ekipy ;-) Mega dobry program przygotowany, szczególnie pod dzieci.
Szukamy tylko towarzystwa. Ktoś z Was nie ma się gdzie wybrać?

110

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Och... co roku jeździłam tam na wakacje. Co prawda nie zatrzymywaliśmy się w Zielonej Polanie, ale kocham te miejsca!
Baligród, Bystre, Rabe smile Polecam widok z Kiczery (góra z nadajnikiem). W ogóle to wszystko tam polecam big_smile

111

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Może tam zajrzę bo ja jeszcze planów jako takich nie mam : PP Chociaż mój facet po prostu wspominał o tym by sobie pojechać właśnie w tym roku na majówkę po prostu gdzieś do Czech z moją siostrą i jej chłopakiem ; )) jeszcze nie wiem jak to do końca będzie bo akurat do maja trochę jeszcze jakoś czasu pozostało.

112

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Ja na majóweczkę jade na mazury ma być podobnie super ciepło tam fajna atmosfera jeziorka jakiś fajny gril i domek. Moja znajoma tam mieszka i chcemy ją właśnie odwiedzić, a to będzie idealny moment na odwiedziny smile

113

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

W mazurach jest faktycznie tak fajnie? Jeśli chodzi o mnie to sprawa się tak przedstawia iż po prostu no nie wiem po prostu jakoś tak się zdecydowałam z moim chłopakiem chcę gdzieś pojechać no nie wiem chociażby nad morze tylko nie wiem jeszcze za bardzo gdzie i tutaj chciałabym radę czy to ma być Jarosławiec czy Międzyzdroje?

114

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Moja sprawdzona i jednocześnie ulubiona miejscówka - [url]http://www.zielonapolana.com.pl/weekend_majowy_2015.php[/url]
Piękna sprawa, czego chcieć więcej? ;-)

115

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Wpisac odpowiedną frazę.

116

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Ja jeszcze nie wiem.

117

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Wszystko zależy od pogody. Zapewne jednak wybiorę się z rodzinką po prostu nad najbliższe jeziorko trochę pogrillować smile

118

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Ja jadę z moim chłopakiem na mazury zaklepaliśmy sobie domek myślę że to będzie najlepsze wyjście bo innego pomysłu nie mamy a zawsze coś nowego bo jeszcze nigdy nie byłam a byc może będzie pięknie na polku!

119

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Mazury super sprawa byłam tam w tamtym roku super klimat, byle, by była pogoda tak to podroż bankowo udana. Moim planem na majówkę wyjazd do zakopanego lubie klimat gór a tym bardziej nie miałam okazji, by w tym roku odwiedzić to miejsce.

120

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Biorę sobie urlop dzień przed majówką, żeby ją sobie troszkę przedłużyć. Dzięki temu wybieram się do Zakopanego, uwielbiam to miasto. Jeżdżę tam przynajmniej 3-4 razy do roku.

121

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Majówka moim zdaniem może być fajna nad morzem. Wiele osób w tym czasie woli właśnie wybierać morskie miejsca. Taka [url=http://www.sympatik.pl]majówka nad morzem[/url]  sprawdzi się na pewno jako wypoczynek i dodatek energii. Czasem potrzebujemy takiego resetu dla Siebie.

122

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

A w tym roku majówka może być wyjątkowo długa smile

123

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

ja właśnie jeszcze nie wiem, myślę o górach ale to jeszcze wyjdzie w praniu.

124

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

My wybieramy się nad morze, i koniecznie zabieramy ze sobą  parawan.

125

Odp: gdzie wybieracie sie na majówkę ?

Do tej pory w majówkę nie wyściubiałam nosa poza Polskę. Za granicą z moim Michałem byliśmy dwa razy, w ramach dwutygodniowych urlopów. Teraz postanowiliśmy wybrać się na Maltę, tam mieszka od kilku lat moja siostra. Trochę szukaliśmy fajnych ofert, by znaleźć naprawdę ciekawe przeceny za pośrednictwem wyszukiwarki. A jeszcze jak skorzystaliśmy z kodów , to wyjazd wcale nie nadwyręży nam kieszeni.

Ostatnio edytowany przez jubik (2017-03-29 12:05:05)