26

Odp: Torebka duża czy mała?

Ja stawiam na duże torebki, takie miejskie bo zawsze mam przy sobie dużo rzeczy i mała torebka ich niestety nie pomieści. Podobają mi się takie, jakie można znaleźć na stronie sklepu, wykonane z wysokiej jakości materiałów które służą przez wiele sezonów. Na takie rzeczy też trzeba patrzeć przyszłościowo.

27

Odp: Torebka duża czy mała?

Ja wole duże dzięki temu wszystko tam mogę włożyć:) Ale są tego minusy;p .Ciężko mi cokolwiek znaleźć;)

28

Odp: Torebka duża czy mała?

Moja siostra dostała ostatnio od męża torebkę z frędzlami i jest naprawdę zadowolona. Wysoka jakość produktu, rzecz ekskluzywna i na lata. Ja sama niebawem zamierzam sobie taką sprawić smile

29

Odp: Torebka duża czy mała?

Każda z Was chyba lubi torebki.Ja już mam całą szafę, bo prawie z każdych wakacji coś muszę przywieźć. Teraz jednak jeszcze zima i pozostaje mi oglądanie w necie  .Jest jednak w czym wybierać trzeba przyznać.

30

Odp: Torebka duża czy mała?

Dokładnie tak jak twierdzi koluszka, nie może zabraknąć torebki, ponieważ musi mieć torebki na każdą okazje, co jednoznacznie mówi o tym, że potrzebujemy i małej i dużej smile Jestem zwolenniczką klasycznych torebek, ale małe też nosze. Ostatnio wpadł mi do gustu sklep SAMIDARE i zamówiłam sobie z niego klasyczną torebkę. Wybór potężny, a więc na pewno znajdziecie coś dla siebie.

31

Odp: Torebka duża czy mała?

Ja na codzień zawsze używam dużych torebek, bo noszę tony niepotrzebnych rzeczy i to wszystko musi mi sie mieścić ;-). Tylko na jakieś specjalne wyjścia, do eleganckich ciuchów mam małe torebeczki.

32

Odp: Torebka duża czy mała?

A ja raczej stawiam na średnie torebki. Takie są poręczne i to co najważniejsze mieści się w niej. Za to jak idę na zakupy czy spacer to wybieram listonoszkę.

33

Odp: Torebka duża czy mała?

A klasyczną czarna kopertówkę posiadacie? Ja niestety aktualnie nie mam i brakuje mi jej. Muszę chyba sobie jakąś nową sprawic.

34

Odp: Torebka duża czy mała?

Tak, posiadam taką klasyczna czarną kopertówkę, która jest używana przeze mnie jak idę na wesele zazwyczaj smile

35

Odp: Torebka duża czy mała?

A w jakich kolorach lubicie torebki - czarne są najbardziej praktyczne, ja np bardzo nie lubie białych, i nawet na lato takich nie kupuję, ale właśnie zaszalałam i kupiłam sobie pierwszy raz w zyciu pudrowo różową (oczywiscie dużą)

36

Odp: Torebka duża czy mała?

To nie ten wątek...
Ja lubię takie, które zmieszczą wszystko, co akurat muszę przy sobie mieć, czasem to są małe, a czasem takie średnie. Dużych nie noszę.

37

Odp: Torebka duża czy mała?

Ja mam różne kolory torebek, np. dzisiaj mam listonoszkę małą w kolorze pomarańczowym. Mam też z takich małych listonoszek w kolorze beżowym i szarym. Lubię listonoszki bo przerzucam ją przez ramię i śmigam na miasto. Sprawdza się zwłaszcza jak idę na zakupy.

38

Odp: Torebka duża czy mała?

Znaczy, ze co, tu mogę się wypowiedzieć tylko o wielkosci torebki (wolę jak juz wspominałam duże), ale już o kolorze ich nie? Ale jak np lubię wielkie i różowe i te dwie cechy są dla mnie zupełnie nierozerwalne? ;-)

39

Odp: Torebka duża czy mała?

Każde forum rządzi się innymi prawami więc ewentualnie załóż wątek o kolorach torebek, ha ha wink Najczęściej noszę średnie (dla bezpieczeństwa napiszę w nawiasie że czarne wink ) a teraz poszukuję małą, ale nie za małą na ramię (brązową)

40

Odp: Torebka duża czy mała?

Jakis głupi humor miałam ;-)... A dobra torebka to taka, do której mozna zabrac ze soba co najmniej jedno wino ;-), wiec musi byc duża :-)

41

Odp: Torebka duża czy mała?

Ja wolę torebkę taką która pomieści moje gadżety smile  Ale szukałam tegorocznych ofert i znalazłam bardzo ciekawy blog jest wszystko fajnie opisane mają fajne modele torebek. A ja zastanawiam się nad klasyczną torebką bo bardzo mi się spodobała

42

Odp: Torebka duża czy mała?

Faktycznie - bardzo ładna torebeczka i w ciekawym kolorze. Mogłabym taką nosić.

43

Odp: Torebka duża czy mała?

Bardzo fajna torebka (podoba mi sie również kolor wink )
Kilka lat temu kupiłam torebkę (czarną) z włoskiej skóry i służy mi do tej pory. Jakościowa jest bardzo dobra, najlepsza jaką miałam.

44

Odp: Torebka duża czy mała?

Ja jedna też przywiozłam sobie jak byłam we włoszech, rzeczywiscie jakosciowo ich wyroby skórzane są bardzo dobre :-)

45

Odp: Torebka duża czy mała?

Tak, ten model Korsa i mi bardzo przypadł do gustu już bardzo dawno temu :-)

46

Odp: Torebka duża czy mała?

Torebka owszem fajna. Ale jak dla mnie 1500 zł za torebkę to zdecydowanie o wiele za dużo sad

47

Odp: Torebka duża czy mała?

No troche sporo, to fakt :-(

48

Odp: Torebka duża czy mała?

Zdecydowanie duuuuże torebki smile Zawsze wszystko zmieścisz i jak tylko budżet pozwala to skórzane. Ja ostatnio nabyłam taką tylko w kolorze od Paolo Peruzzi w kolorze camelowym. Jest świetna i jak na skórzaną torebkę to nie była jakoś zawrotnie droga.

49

Odp: Torebka duża czy mała?

[quote=linea]Torebka owszem fajna. Ale jak dla mnie 1500 zł za torebkę to zdecydowanie o wiele za dużo sad[/quote]

Dla mnie też, a naprawdę fajną to można już za 100 zł kupić:)

50

Odp: Torebka duża czy mała?

ja zazwyczaj za duze skórzane torebki daję ok 300-400