76

Odp: Torebka duża czy mała?

Zależy do czego - mała na jakąś imprezę, uroczystość lub coś w tym stylu, a duża bardziej do pracy - pojemniejsza, zmieści się w niej to co potrzebne. Ostatnio widziałam, że sporo dziewczyn wgl rezygnuje z torebek na rzecz plecaków. Osobiście bym tak nie mogła. Ja do pracy kupiłam ostatnio taką torebkę i spisuje się bez zarzutu. Mogę spokojnie wrzucić do niej małego laptopa, jakieś teczki z dokumentami czy fakturami.

77

Dziewczyny sama sobie ostatnio uswiadomiłam, że w szafie mam same duże torebki. A tak naprawdę to nie mam ani jednej małej jesiennej czy zimowej torebki,  którą można byłoby wziąć ze soba na jakiejs niezobowiązujące wyjście czy do knajpki kiedy to najnormalniej w  świecie nie ma sie ochoty taszczyć czegoś dużego.

Tak wiec doradzicie jaka będzie fajna?
Może taka klasyczna channelka. Co o niej sądzicie?

78

Jest śliczna! Sama chciałabym coś takiego. Przydałaby mi się do letnich sukienek, bo moje duże torby przy zwiewnych kieckach w kwiatki i sandałkach z paseczkami wyglądają ciężko.

79

Średnia, bo jednak lubię mieć przy sobie książkę, parę kosmetyków ...

80

uwielbiam moją torebkę workową taka bardziej na sportowo, mam juz jakies 3 lata i dalej chodze z nia wszedzie! kupiłam bo ogólnie były wtedy nagle bardzo modne, potem coraz więcej sklepów z podobnymi modelami powstało, jest najlepsza na świecie, mieści wszystko, jest wygodna smile

81

Ach, bo torebka jest prawie jak przyjaciółka big_smile  Też zawsze mam jakąś ulubioną wink
Aktualna, po kilku latach jest już troszkę podrapana i rozglądam się za nową, ale zawsze robię to z żalem, że trzeba pozbyć się starej. I teraz mam oczywiście problem, gdzie kupić coś takiego, czego potrzebuję, bo szukam i nie widzę.
Chcę dużą listonoszkę, taką w studenckim stylu, mieszczącą format A4, brązową. I żadna nie wygląda tak, jak bym chciała sad