76

Odp: Torebka duża czy mała?

uwielbiam moją torebkę workową taka bardziej na sportowo, mam juz jakies 3 lata i dalej chodze z nia wszedzie! kupiłam bo ogólnie były wtedy nagle bardzo modne, potem coraz więcej sklepów z podobnymi modelami powstało, jest najlepsza na świecie, mieści wszystko, jest wygodna smile

77

Odp: Torebka duża czy mała?

Ach, bo torebka jest prawie jak przyjaciółka big_smile  Też zawsze mam jakąś ulubioną wink
Aktualna, po kilku latach jest już troszkę podrapana i rozglądam się za nową, ale zawsze robię to z żalem, że trzeba pozbyć się starej. I teraz mam oczywiście problem, gdzie kupić coś takiego, czego potrzebuję, bo szukam i nie widzę.
Chcę dużą listonoszkę, taką w studenckim stylu, mieszczącą format A4, brązową. I żadna nie wygląda tak, jak bym chciała sad

78

Odp: Torebka duża czy mała?

Wszystko zależy od tego ile ma się rzeczy do tej torebki i na jaką okazje smile Ja osobiście lubię duże torebki bo wszystko w nią zmieszczę od kosmetyków nawet po te najmniej potrzebne rzeczy! Lecz są momenty gdzie lubię założyć mniejszą torebkę na przykład do lekkiej i zwiewnej sukienki smile

79

Odp: Torebka duża czy mała?

Ostatnio kupiłam okrągłą torebkę, zawsze taka chciałam mieć, a teraz stały się modne. Dla mnie do pracy jest wystarczająca, bo w sumie wiele w niej nie noszę.

80

Odp: Torebka duża czy mała?

ja zwykle noszę duża, taką, która mieści A4 smile

81

Odp: Torebka duża czy mała?

Mam kilka małych i jedną dużą

82

Odp: Torebka duża czy mała?

Ja uwielbiam duże torby smile Ostatnio sobie kupiłam taką materiałową shopperkę  i ona jest mega praktyczna. Wszystko mi się do niej mieści big_smile