1

Temat: Usługi informatyczne

Hej. Prowadzę biznes online i potrzebuję wsparcia informatycznego mojej firmy, chodzi mi tu głównie o prowadzenie administracji IT oraz pozycjonowanie. Znajoma poleciła mi nawiązanie współpracy z /adres usunięty/  Czy znacie tą firmę i możecie coś o niej powiedzieć ?

2

Odp: Usługi informatyczne

W tej chwili jest dużo informatyków, niekoniecznie musi to być duża firma. Warto poszukać w okolicy kogoś, kto specjalizuje się w tych dziedzinach.

3

Moim zdaniem w takich firmach usługowych powinni korzystać z pomocnych narzędzi w postaci chmury. Widziałam coś takiego u firmy Bluer. Może coś takiego by im ułatwiło ogarnięcie wszystkiego.

4

Za niewielkie pieniądze wynajmiesz informatyka, który poprowadzi administracyjną stronę firmy.

5

Myślę, że może przydać Ci się ten adres [url]http://sidgroup.pl/[/url] . Są to konsultanci technologiczni, którzy swietnie doradzą Ci jakie nowoczesne rozwiązania mozesz wprowadzić do swojej firmy. Dzieki nim na pewno znacznie usprawnisz funkcjonowanie Twojego przedsiebiorstwa, nie wazne jak jest ono duże.

6

W każdej większej firmie powinien być informatyk.