1

Temat: Usługi informatyczne

Hej. Prowadzę biznes online i potrzebuję wsparcia informatycznego mojej firmy, chodzi mi tu głównie o prowadzenie administracji IT oraz pozycjonowanie. Kogoś polecicie?

2

Odp: Usługi informatyczne

W tej chwili jest dużo informatyków, niekoniecznie musi to być duża firma. Warto poszukać w okolicy kogoś, kto specjalizuje się w tych dziedzinach.

3

Odp: Usługi informatyczne

Moim zdaniem w takich firmach usługowych powinni korzystać z pomocnych narzędzi w postaci chmury. Widziałam coś takiego w firmie znajomego. Może coś takiego by im ułatwiło ogarnięcie wszystkiego.

4

Odp: Usługi informatyczne

Za niewielkie pieniądze wynajmiesz informatyka, który poprowadzi administracyjną stronę firmy.

5

Odp: Usługi informatyczne

Są  konsultanci technologiczni, którzy swietnie doradzą Ci jakie nowoczesne rozwiązania mozesz wprowadzić do swojej firmy. Dzieki nim na pewno znacznie usprawnisz funkcjonowanie Twojego przedsiebiorstwa, nie wazne jak jest ono duże.

6

Odp: Usługi informatyczne

W każdej większej firmie powinien być informatyk.

7

Odp: Usługi informatyczne

Mój siostrzeniec kończy właśnie technikum informatyczne i już jako uczeń zarabia na swoich umiejętnościach, a praktyki ma nieźle płatne, więc jest to naprawdę dobry zawód...

8

Odp: Usługi informatyczne

To jest zawód na czasie, a tej pracy jest coraz więcej

9

Odp: Usługi informatyczne

I coraz więcej jest partaczy na rynku...