1

Temat: Krem bb na lato?

Dziewczyny używacie kremów bb, jaki możecie mi polecić? mam cerę dość wrażliwą, ale ostatnimi czasy w dobrej kondycji i nie widzę potrzeby stosowania podkładu, tym bardziej, że idzie lato. Nie mówiąc już, że mam mało czasu rano na pełny makijaż i pomyślałam, że może warto wypróbować ten krem. Tylko jak poszłam do drogerii to zgłupiałam, z 10 rodzajów. Mam cerę wrażliwą, dość suchą i jasną. Co wypróbować?

2

Odp: Krem bb na lato?

Ja kiedyś próbowałam z Garniera, ale nie zdał egzaminu, więc odradzam.

3

Odp: Krem bb na lato?

a widzisz rizzoli33 a ja używam z garniera i jestem zachwycona smile krem bardzo dobrze dopasowuje się do mojej skóry, kolor jest bardzo delikatny, a niedoskonałości i tak ukryte. Używam od dawna zamiast podkładu, są różne rodzaje tych kremów , teraz kupiłam sobie ten przeciw zmarszczkom.

4

Odp: Krem bb na lato?

Ja raz uzywałam krem bb ale kosztowal ok 100zl ale byl super.

5

Odp: Krem bb na lato?

Krem BB za 100 zł?
Eee, na pewno da się znaleźć równie skuteczny, ale za mniejszą cenę!
Ja w sumie stosuję krem BB tylko, jak mam jakieś ważne wyjście, na co dzień takich sytuacji mam bardzo, bardzo mało.
Ale konsystencja o wiele bardziej mi odpowiada niż zwykłych podkładów no i są lżejsze big_smile

6

Odp: Krem bb na lato?

Rewelacyjny jest krem BB Mischa!

7

Odp: Krem bb na lato?

Garnier faktycznie nie zachwyca!

8

Odp: Krem bb na lato?

Ja też odradzam garniera, miałam odcień do sóry najjaśniejszej, a po nałożeniu go na twarz wygladałam jak chinczyk... Poza tym strasznie tłusty i twarz sie po nim swieci.

9

Odp: Krem bb na lato?

Nivea jest dobry!!!

10

Odp: Krem bb na lato?

Nive lepszy niz garnier, ale tez nie jakis extra. Znacie jeszcze jakies inne kremy bb?

11

Odp: Krem bb na lato?

Garniera jest dobry i cena naprawdę atrakcyjna.

12

Odp: Krem bb na lato?

Polecam Eveline

13

Odp: Krem bb na lato?

Jak bb to tylko Ziaja!

14

Odp: Krem bb na lato?

Ja polecam CC Evelline, jest doskonały. BB zalezy od marki, wiem że nie które mi odpowiadały a nie które od razu musiałam komuś oddawać.

15

Odp: Krem bb na lato?

Mogę Ci polecić tę lekturę Po niej pewnie zdecydujesz się na konkretny krem tongue I powiem Ci, że to dobry pomysł, aby używać kremów bb wink

16

Odp: Krem bb na lato?

Ja używam tego  . Fanie kryje i wyrównuje koloryt, nie zapycha porów i nie spływa z twarzy smile

17

Odp: Krem bb na lato?

Po bb garniera miałam problemy z przesuszeniem skóry. Przez półtora roku używałam Mixa dd i dla mnie był świetny, a teraz mam cc Kolastyny. Od Mixy musiałam w końcu odpocząć a Kolastyna jest fajny bo nie muszę używać wcześniej kremu. Początkowo intensywny zapach mi przeszkadzał ale już się przyzwyczaiłam.

18

Odp: Krem bb na lato?

Ja kiedyś próbowałam używać ten krem z garniera ale był dla mnie za ciemny. Przerzuciłam się na krem CC z Biedronki i jestem bardzo zadowolona, dobrze pasuje mi do odcienia skóry i jest trwały.

19

Odp: Krem bb na lato?

Wg mnie krem bb jest idealny na lato, dzięki temu że jest lekki, choć osobiście..
Wolę go zimą, bo często jest to dodatkowa ochrona.
A latem wolę opaloną skórę wink

20

Odp: Krem bb na lato?

Niestety nie każdy ma taką cerę że nawet latem wystarczy opalenizna hmm

21

Odp: Krem bb na lato?

Ja polecam krem bb z yves rocher albo golden rose:) u mnie sprawdziły się na razie te dwie firmy, bo udało mi się kolor dopasować:) czasem też używam zwykłego podkładu zmieszanego z odrobiną kremu (tylko krem musi się "zgrać" z podkładem).

22

Odp: Krem bb na lato?

Na lato to tylko krem BB. Ja mam z GR, BB Cream Beauty Balm, ktory nadaje sie nawet do cery tlustej. Swietnie sie rozprowadza, wyrownuje koloryt cery. Duzy wybór odcieni-od tonow róztych po rózowe. No i ma dosyc wysoki filtr SPF, bo az 25.

23

Odp: Krem bb na lato?

Przerzuciłam się z powrotem na Mixę DD, bo lubię jak daje efekt takiej opalonej skóry. Do tego ładnie ukrywa niedoskonałości skóry mieszanej.

24

Odp: Krem bb na lato?

A ja mam bardzo jasną skórę, więc podejrzewam, ze z taką mixą dd wyglądałabym komicznie ;-)

25

Odp: Krem bb na lato?

Pewnie tak tym bardziej że nie ma możliwości dobrania koloru. Ja mam ciemną karnację więc nie mam z tym problemu, moja mama ma karnację jaśniejszą niż ja i też używa mixy bo ten krem trochę dopasowuje się do skóry, ale do jasnej karnacji z całą pewnością nie będzie się nadawał.