1

Temat: Ceglana ściana

Podoba Wam się taka ceglana, nieotynkowana ściana jako wystrój wnętrza? Dla mnie wygląda to strasznie! Taka piwniczna nora. Masakra!

2

Odp: Ceglana ściana

Mi się podoba, ale reszta mieszkania musi do tego pasować. Zagracone pomieszczenia odpadają!

3

Odp: Ceglana ściana

Nie przesadzaj - przy odrobinie wyczucia stylu wygląda to bardzo ładnie wink

4

Odp: Ceglana ściana

Każdy lubi co innego, Ja akurat lubię minimalizm i taka ścianę mogłabym mieć jednak większość ludzi lubi się otaczać mnóstwem przedmiotów. W takim wypadku ściana z cegieł odpada bo wygląda jakby ktoś nie miał pieniędzy na wykończenie tongue

5

Odp: Ceglana ściana

Mnie się bardzo podoba, ale reszta pomieszczenia musi być odpowiednio urządzona. Nie do wszystkich pomieszczeń takie ściany pasują.

6

Odp: Ceglana ściana

Mnie bardzo podoba się taka ściana zwłaszcza w łazience smile W ogóle uwielbiam tego typu styl. Mam nadzieję, że będę mogła pozwolić sobie kiedyś na taki wystrój - ceglana ściana, kominek i taka wolnostojąca wanna na środku.

7

Odp: Ceglana ściana

W łazience ściana ceglana i kominek? smile W takim pomieszczeniu zamiast wanny postawiłabym Kanapę big_smile

8

Odp: Ceglana ściana

Podoba mi się, szczególnie w kuchni wink

9

Odp: Ceglana ściana

Też lubię takie klimaty. Ceglana ściana wygląda super. Oczywiście nie cały salon, ale cegły lub kamień na jednej ścianie robią efekt. Salon na pewno zyska  fototapetą. Mnie w każdym razie to się podoba. A jak to się jeszcze odpowiednio oświetli to już jest całkiem ciekawy efekt.

10

Odp: Ceglana ściana

Fajnie wyglądający motyw ze starym mostem.
Ale oczywiście każdemu może pasować coś całkiem innego.
Kwestia taka, w jakim stylu utrzymane jest pomieszczenie.
Generalnie można je odmienić naprawdę prostymi krokami.

11

Odp: Ceglana ściana

Fajna sprawa, tylko bardziej w loftowych mieszkaniach, a nie w bloku...

12

Odp: Ceglana ściana

Bardzo mi się podoba!!! W kuchni mam kamienną ścianę, a fragmenty cegieł na elewacji zewnętrznej. Mam zamiar zrobić całą ścianę w salonie, tylko wcześniej - kominek wink

13

Odp: Ceglana ściana

Kamień jest lepszy , oczywiście nie w salonie tylko np. w kuchni, łazience