1

Temat: Wyprzedaż mebli

Fajne okazje są w Black Red White, do 26.10  25 % taniej:)

2

Odp: Wyprzedaż mebli

W Agacie można wziąć meble już teraz, a spłacać raty dopiero od 2016 r.:)

3

Odp: Wyprzedaż mebli

Mam po sąsiedzku warsztat stolarski, co prawda jest drożej ale za to można sobie zamówić meble pod wymiar i po znajomości będzie pewność, że solidnie wykona:)

4

Odp: Wyprzedaż mebli

Fajne meble widziałam ostatnio w ABRA, wcale niedrogie komplety i kanapy...A w Seart łóżka:
[url]http://urodaizdrowie.pl/loze-z-aktywnymi-dybami-dla-wymagajacych[/url]

5

Odp: Wyprzedaż mebli

Świetne meble ma Vinotti,  a jak likwiduje sklep to są nawet 60% tańsze.

6

Odp: Wyprzedaż mebli

A co myślicie o meblach z Agaty? Opłaca się je kupić, wytrzymają chociaż 10 lat?

7

Odp: Wyprzedaż mebli

Ja miałam meble jednej z w/w firm i nie mogę niestety polecić. Nie będę pisała której, żeby nie było antyreklamy. Nie oznacza to jednak, że wszystkie tanie meble muszą być złe. Są na rynku producenci, którzy trzymają poziom i dbają o swoje produkty. Właśnie takich firm trzeba szukać i w ich produkty inwestować.

8

Odp: Wyprzedaż mebli

Dziewczyny, gdzie można kupić tanio solidny regał na książki? Taki, w którym półki nie będą się uginały?

9

Odp: Wyprzedaż mebli

BRW polecam, mam od nich już 3:)

10

Odp: Wyprzedaż mebli

ja w empiku bardzo lubie dział z dekoracjami i dodatkami do domu. sama kiedyś jak mieli wyprzedaż wykupiłam chyba pół esklepu big_smile potem przyszła wielka paka ze świecznikami, świeczkami i innymi dekoracjami ';)

11

Odp: Wyprzedaż mebli

[quote=milagro]BRW polecam, mam od nich już 3:)[/quote]
Weszłam zobaczyć regał i zakochałam się w całym zestawie. Twoja wina.

12

Odp: Wyprzedaż mebli

Ja też mam problem z wyborem, jak wchodzę do sklepu to najchętniej kupiłabym połowę ekspozycji, bo aż trudno się zdecydować, tak fajne to są rzeczy...

13

Odp: Wyprzedaż mebli

[quote=Kalinka01]Ja też mam problem z wyborem, jak wchodzę do sklepu to najchętniej kupiłabym połowę ekspozycji, bo aż trudno się zdecydować, tak fajne to są rzeczy...[/quote]
Ja mam dokładnie tak samo smile Dlatego wolę jednak najpierw oglądać, a później już zamówić to, czego konkretnie potrzebuję wink

14

Odp: Wyprzedaż mebli

Nigdy nie sądziłam,że meble mogą być na wyprzedaży w takim normalnym sklepie. Ostatnio nawet nie zamawiam i nie kupuję tak normalnie. Przerzuciłam się na meble na wymiar jednak skuszona tym co tu czytam chyba wybiorę kilka sklepów z meblami w moim stylu i będę do nich co jakiś czas zaglądać. Moze coś się trafi a czasem fajnie jest coś zmienić.

15

Odp: Wyprzedaż mebli

My nasz wymarzony narożnik do salonu kupiliśmy właśnie na wyprzedaży w sklepie.

16

Odp: Wyprzedaż mebli

Ja uwielbiam polować na okazje w sklepach , jeśli chodzi o meble to zazwyczaj kupuję w jysku  jeszcze nigdy nie zawiodłam się na ich produktach. meble świetne jakościowo i jak trafi się na promocję to można kupić bardzo tanio smile A Wy kupujecie tam ? Teraz tez są świetne promocje już pare rzeczy wypatrzyłam smile

17

Odp: Wyprzedaż mebli

Vinotti maco roku fajną wyprzedaż do -70%

18

Odp: Wyprzedaż mebli

Polecam zajrzeć do Jysk, widziałam świetne mebelki typu regał czy komoda nawet 60% taniej, a ich rzeczy bardzo mi pasują:)

19

Odp: Wyprzedaż mebli

Aktualnie  są promocje materacy. Cena warta uwagi, tym bardziej, że materace to naprawdę najwyższa półka:) warto zerknąć.

20

Odp: Wyprzedaż mebli

Aktualnie  trwają wyprzedaże materacy:)
od piankowych po sprężynowe, trafiają w gusta nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

21

Odp: Wyprzedaż mebli

Czasem kupuję jakieś dodatki na takich wyprzedażach, ale nie trafiłam jeszcze dużych mebli w dobrej cenie

22

Odp: Wyprzedaż mebli

Są  - np. jak sklep zmienia wystawę i wtedy można kupić ze 30 proc. taniej