1

Temat: Wyprzedaż mebli

Fajne okazje są w Black Red White, do 26.10  25 % taniej:)

2

Odp: Wyprzedaż mebli

W Agacie można wziąć meble już teraz, a spłacać raty dopiero od 2016 r.:)

3

Mam po sąsiedzku warsztat stolarski, co prawda jest drożej ale za to można sobie zamówić meble pod wymiar i po znajomości będzie pewność, że solidnie wykona:)

4

Fajne meble widziałam ostatnio w ABRA, wcale niedrogie komplety i kanapy...A w Seart łóżka:
http://urodaizdrowie.pl/loze-z-aktywnym … magajacych

5

Świetne meble ma Vinotti,  a jak likwiduje sklep to są nawet 60% tańsze.

6

A co myślicie o meblach z Agaty? Opłaca się je kupić, wytrzymają chociaż 10 lat?

7

Ja miałam meble jednej z w/w firm i nie mogę niestety polecić. Nie będę pisała której, żeby nie było antyreklamy. Nie oznacza to jednak, że wszystkie tanie meble muszą być złe. Są na rynku producenci, którzy trzymają poziom i dbają o swoje produkty. Właśnie takich firm trzeba szukać i w ich produkty inwestować.

8

Dziewczyny, gdzie można kupić tanio solidny regał na książki? Taki, w którym półki nie będą się uginały?

9

BRW polecam, mam od nich już 3:)

10

ja w empiku bardzo lubie dział z dekoracjami i dodatkami do domu. sama kiedyś jak mieli wyprzedaż wykupiłam chyba pół esklepu big_smile potem przyszła wielka paka ze świecznikami, świeczkami i innymi dekoracjami ';) teraz jak chcę zrobić większe zakupy u nich to sprawdzam najpierw tutaj https://www.qpony.pl/empik-com czy nie mają jakiś promocji na takie artykuły dekoracyjne smile

11

milagro napisał/a:

BRW polecam, mam od nich już 3:)

Weszłam zobaczyć regał i zakochałam się w całym zestawie. Twoja wina.

12

Ja też mam problem z wyborem, jak wchodzę do sklepu to najchętniej kupiłabym połowę ekspozycji, bo aż trudno się zdecydować, tak fajne to są rzeczy...

13

Kalinka01 napisał/a:

Ja też mam problem z wyborem, jak wchodzę do sklepu to najchętniej kupiłabym połowę ekspozycji, bo aż trudno się zdecydować, tak fajne to są rzeczy...

Ja mam dokładnie tak samo smile Dlatego wolę jednak najpierw oglądać tego typu strony, a później już zamówić to, czego konkretnie potrzebuję wink

14

Nigdy nie sądziłam,że meble mogą być na wyprzedaży w takim normalnym sklepie. Ostatnio nawet nie zamawiam i nie kupuję tak normalnie. Przerzuciłam się na meble na wymiar jednak skuszona tym co tu czytam chyba wybiorę kilka sklepów z meblami w moim stylu i będę do nich co jakiś czas zaglądać. Moze coś się trafi a czasem fajnie jest coś zmienić.