1

Temat: Walczę ze starzeniem się skóry

Witajcie! Jestem w okresie tuż przed menopauzą i zamierzam walczyć z objawami starzenia. Nie dość dawno od koleżanki słyszałam, że fitohormony mogą dobrze wpłynąć na cerę w okresie menopauzy. Czy któraś z Was dziewczyny próbowała kosmetyki które w swoim składzie mają fitohormony? Wolę zapytać zanim zacznę testować je na swojej skórze.

Skóra w moim wieku nie jest już elastyczna, szybko pękają naczynka i ogólnie nie wygląda to dobrze a z biegiem lat będzie wyglądać jeszcze gorzej więc już teraz chcę zacząć walkę ze starzeniem się cery...

Pozdrowienia!

2

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

Lepiej byłoby żeby lekarz hormony przepisał niż samej eksperymentować z jakimiś wydumanymi kosmetykami nabijając kasę firmom, które tylko obiecują, a potem te drogie produkty słabo działają...

3

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

Zgadzam się, lepiej iść na konsultację do lekarza, nawet specjalisty od medycy estetycznej. Takie konsultacje w wielu salonach są bezpłatne (warto poszukać).

4

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

Po tym co napisałaś jesteśmy w podobnym wieku, no i cóż czasu nie da się oszukać.Można jednak choć trochę spróbować czas zatrzymać. Od około 5 lat z koleżankami jeździmy na kilkudniowe SPA - w różne rejony Polski. Tym razem chcemy się wybrać do  SPA nad morzem.
Jaki efekt ? , wracam wypoczęta i zrelaksowana ,cera też zdecydowanie lepsza, jędrna ... przynajmniej tak mi się wydaje

5

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

Zainwestuj też w urządzenia, które pomogą Ci w domu walczyć z oznakami starzenia.  Mają sprzęty do profesjonalnego użytku, ale też takie, które można samodzielnie zastosować w domu. Jeśli chodzi o starzenie to odpowiednie będzie np. urządzenie zapobiegające zmarszczkom BEURER.

6

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

Walka z starzeniem cery jest ostatnio bardzo popularna. Każda z nas chce wyglądać pięknie przez długi czas. Ja używam kosmetyków z linii eldan, jest to producent naturalnych kosmetyków. Dobrze się wchłania jest bez konserwantów, na bazie naturalnych składników. Ja mam kremy i maseczki z tego typu. Cera jest o wiele lepsza po ich stosowaniu.

7

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

Skóra starzeje się tak czy inaczej i nie bardzo ma się na to wpływ niestety, ale są specjalne kremy i zabiegi, które mogą nieco zwolnić ten proces.

8

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

Są takie specjalne zabiegi laserowo odmładzania smile Ja w na święta razem z rodzeństwem mamie zafundowaliśmy taki zabieg w klinice Miracki w Warszawie i faktycznie super efekt po zabiegu. Skóra wygląda dużo młodziej i ogólnie i efekt jest naprawdę zauważalny.

9

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

Za proces starzenia się skóry odpowiedzialne są geny. Bronią do walki ze starzeniem są kosmetyki. Dobry krem może zapewnić  to, czego na poszczególnych etapach życia najbardziej jej potrzeba. Wyrównać braki tych właśnie składników, których produkcja z wiekiem maleje. Żeby wybrać właściwy kosmetyk, musimy najpierw poznać zmiany zachodzące w naszej skórze i jej potrzeby. Dobry dermatolog nam to podpowie.

10

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

Chyba każda z nas walczy ze starzeniem się skóry. Ja własnie zastanawiam się nad zamówieniem kremu z  oriflame. Oczyszcza skórę i rozświetla ją, w ofercie są też kremy przeciwzmarszczkowe z bardzo dobrym skladem. Lubicie Oriflame? Ja od jakiegoś czasu jestem fanką ich kosmetyków.

11

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

Geny to jedno, ale są też inne czynniki, jak zła pielęgnacja, opalanie. Co do zabiegów laserowych i innych, to ja zostawiam je sobie na koniec, jak już nic innego nie podziała. Póki co wolę kupić odpowiednie kremy, też skuteczne rozwiązanie, a nie tak inwazyjne.

12

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

Hej kobitki!

Niestety ale znam wasz ból. Ja mam 40 lat i zaczęłam się już niestety zmagać ze zmarszczkami. Na początku to bagatelizowałam ale potem zaczęło mi to bardzo przeszkadzać i stało się powodem kompleksów.

Jakiś czas temu natrafiłam na ciekawy artykuł o trzech noblistach którzy opatentowali produkt zwalczający zmarszczki. Postanowiłam wypróbować ten środek na sobie.

13

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

Jak walczysz z takimi problemami poważnymi skórny, to warto zerknąć sobie przy okazji na kremy naturalne na. Ja używam kremy AGE CONTROL STEM CELL CREAM w skład wchodzą pantenol, masło shea, witamina A i E, komórki macierzyste z jabłoni, olej jojoba, olej ze słodkich migdałów, filtry UVA i UVB, kompleks minerałów. Działa rewelacyjnie bo nawilża i regeneruje komórki macierzyste.

14

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

Ja usuwam zmarszczki botoxem  i polecam. Medycyna estetyczna to nic złego, pod warunkiem, że korzysta się z niej z głową i dba o naturalny efekt

15

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

@kaweczka koleżanki z pracy wspominały o tym programie, ale nie miałam szczęścia obejrzeć, a też jestem zainteresowana. Możesz coś więcej powiedzieć jak wygląda zabieg i czego się spodziewać po nim? Trzeba powtarzać potem?

16

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

Ja usuwam zmarszczki - robię sobie mezoterapię igłową oraz Botox.
Dzięki temu moja skóra jest nawilżona i pojędrniona a drobne zmarszczki zwłaszcza wokół oczu są niewidoczne.Zabiegi z medycyny estetycznej są dla wszystkich pod warunkiem że korzystamy z nich z umiarem.

17

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

No najlepiej powtarzać, regularne stosowanie daje najlepsze efekty. No ale nie musisz za każdym razem chodzić do kosmetyczki, bo te kremy są dostępne w sprzedaży. Ja z ciekawości na pierwszy zabieg poszłam do gabinetu, a potem kupiłam sobie kremik do domu smile Co do oczekiwań to na pewno zauważysz róznicę. Ja używam go już ponad 2 miesiące i moja skóra jest dobrze nawilżona, bardzo miła w dotyku, wygładzona, zmarszczki, szczególnie wokół oczu są płytsze.

18

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

Każdy zabieg powinien być regularnie powtarzany. Tylko tak można liczyć na jakiś zabieg.

19

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

Moim zdaniem to zależy przede wszystkim od zabiegu i jestem pewna, że po każdym specjalista opowie o zaleceniach - w tym, co do powtórek. wink

20

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

najważniejsza dla skóry jest ochrona przed promieniowaniem UV. Każda z nas uwielbia letnią opaleniznę, lecz zapominamy, że słońce znacznie przyśpiesza starzenie skóry, powoduje nieestetyczne przebarwienia i znamiona.  Całkiem niedawno trafiłam na świetny artykuł, opisujący naturalne filtry. Powiem szczerze, że nie wiedziałam, że znajdują się one w aż tylu produktach, większość z nich to przeróżne oleje, które dodatkowo nawilżą i odżywią naszą skórę, więc tym samym na dłużej pozostanie młoda i jędrna smile

21

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

Ostatnio byłam na zabiegu w salonie, jednak daje więcej niż kremy...

22

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

Kochane kremy jak najbardziej na tak. Ale nie liczcie na to, ze krem Was odmłodzi. Tutaj potrzeba zupełnie innego działania. Zabiegów w gabinetach. I nie takich lekkich w stylu peelingu kawitacyjnego czy innych maseczek... Dobre są:
zabiegi laserowe
mezoterapia
ewentualnie osocze bogatopłytkowe

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-08-30 09:24:27)

23

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

Polecam iść na specjalny zabieg do dobrej kosmetyczki i po kilku takich będą efekty. Kremy itp nie zdziałają cudów.

24

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

Ja od roku stosuję olej arganowy, podobno opóźnia starzenie skóry...

25

Odp: Walczę ze starzeniem się skóry

W książce o ziołach przeczytałam żeby pić sok z korzenia szczawiu, ale to przecież może uszkodzić nerki...