301

Odp: Swetry

Lubię golfy.

302

Odp: Swetry

Ja natomiast nie czuję się zbyt dobrze w golfach, za to ciepłe, długie swetry wręcz uwielbiam. Z resztą nawet ostatnio pokusiłam się o wyszukanie w sieci jakiegoś sklepu, w którym kupię takie ubrania i tak trafiłam na [url]http://greenpoint.pl/23-swetry[/url] . Można tam znaleźć przepiękne sweterki w ciekawych odcieniach o bardzo kobiecych fasonach. Poza tym w ofercie greenpoint dostępne także śliczne, luźne sukienki, bluzki i spódnice:)

303

Odp: Swetry

Fajne są.

304

Odp: Swetry

Ommm... kupiłam na wyprzedaży ogromny rudy sweter. Były już tylko dwie sztuki w tym kolorze, obie w rozmiarze XL, który tak na moje oko jest większy niż przeciętne XL. Tonę w nim, ale jest tak cudowny, że warto było. Milutki, miękki, obszerny, taki do siedzenia w domu z kubkiem gorącej herbaty.

305

Odp: Swetry

Też lubię miłe w dotyku swetry:)

306

Odp: Swetry

Jak nie rozumiem idei istnienia crop topów, tak samo nie rozumiem sensu produkowania i sprzedawania krótkich swetrów, które nie chronią przed chłodem. A może się mylę i mają wszyte tajemne systemy ogrzewania, o których nie wiem, bo ich nie noszę. Ogólnie od kilku sezonów ciężko mi jest kupić dłuższy sweter, który nie kończyłby się w pasie - czasem musiałam siedzieć na Allegro, zamiast chodzić po sklepach, ale naprawdę nie lubię tak krótkich rzeczy, czuję się niekomfortowo. Oversize są spoko i mam ich całkiem sporo w szafie.

307

Odp: Swetry

Ja lubię takie rzeczy właśnie jak cuchy kupić sobie przez internet bo można znaleźć naprawdę fajne oferty i korzystne ceny. Będę musiała sobie kupić kilka swetrów i znalazłam bardzo fajną stronę [url=http://sprzedajemy.pl/august-silk-sweterek-z-bluzka-silk-kaszmir-r-38-nr48663222]http://sprzedajemy.pl/august-silk-sweterek-z-bluzka-silk-kaszmir-r-38-nr48663222[/url] gdzie znalazłam i wiele fajnych sweterków z naprawdę rozsądne pieniądze. Musicie tam koniecznie zajrzeć.

308

Odp: Swetry

A to ja teraz już swetrów nie kupuję. Robi się ciepło, więc przerzucam się na lekkie narzuty.

309

Odp: Swetry

Wszystko zależy od Ciebie, teraz jest modne tak naprawdę wszystko. Ważne, żeby sweter był ciepły i mięciutki. Ja uwielbiam okres na swetry i dzianiny. Zresztą sama często robię na drutach ciepłe swetry zimowe. Nie ważne czy kupujemy czy robimy, sweter dla mnie musi być miękki, ciepły i przyjemny dla ciała. Myślę, że [url=https://www.kuferart.pl/ubrania,swetry,6,129.html]piękne sweterki damskie[/url] są zawsze w cenie i przydają się na różne okazje, niezależnie od fasonu.

310

Odp: Swetry

czesc

311

Odp: Swetry

Mi się bardzo podobają wełniane i ażurowe i często je noszę. Ażurowe nadają się nawet teraz, gdy zaczyna się wiosna, bo dodatkowo interesująco wyglądają.

312

Odp: Swetry

Mam parę swetrów na naprawdę zimne dni, ale poza tym to jest to ubranie mało sexi więc z reguły unikam go...

313

Odp: Swetry

Ja mam sporo swetrów typu kardigan. Bardzo lubię je nosić i wcale nie są mało seksi. Można je nosić i do spodni i do sukienek.
Jeśli nakładam spodnie, to dobieram do nich fajną bluzeczkę, którą z przodu wkładam w spodnie, do tego narzucam kardigan i strój gotowy smile Chodzę tak do pracy, zakładam do tego stroju szpilki i stylizacja jest całkiem seksi.

314

Odp: Swetry

A ja szczególnie w chłodnych miesiącach uwielbiam nawet te swerty, które sexi nie są. Są świetne, zeby sie w domu gdzieś z książką zaszyć, czy pójść na jesienny/wiosenny spacer. Swetry się przydają :-)

315

Odp: Swetry

Pewnie, że się przydają. Zimą jak dla mnie są niezastąpione. Przede wszystkim są wygodne, wolę założyc sweterek do pracy zamiast żakieciku. A porą wiosenną czy jesienną z rana idąc do pracy zakładam takie swetrowe narzutki czasami zamiast kurteczki.

316

Odp: Swetry

Właśnie - swetra można dosć eleganckiego poszukać, zeby do pracy się nadawał, bo takiej bluzy sportowej raczej się nie założy jak sie w biurze pracuje...

317

Odp: Swetry

Jak kardigany stały się modne to wybór tych swetrów zrobił się bardzo duży.  Lubię zakładać takie swetery do sukienek mini, fajnie się razem komponują wink

318

Odp: Swetry

Fakt, wygląda to zazwyczaj ciekawie :-). Masz jakąś ulubioną firmę z jakiej kupujesz swetry?

319

Odp: Swetry

Nie, nie mam ulubionej firmy. Po prostu sweterek musi wpaść mi w oko, musi mi się spodobać i dobrze leżeć smile

320

Odp: Swetry

Też lubię różnego rodzaju swetry, sweterki, kardigany smile Jedynie tych z golfami nie lubię i nie noszę.

321

Odp: Swetry

Ja też za golfami nie przepadam, jakiś uraz chyba jeszcze z dziecinstwa ;-)

322

Odp: Swetry

Dokładnie smile Ten strach żeby w golfiku nie utknęła głowa i nie zabrakło powietrza big_smile

323

Odp: Swetry

hehe to ja już wiem dlaczego boję się wody, to przez golfy, bo też bałam sie że zabraknie mi powietrza podczas nakładania i zdejmowania tego koszmarku.  I kojarzyło mi się to z nurkowaniem pod wodę wink
Faktycznie nie posiadam w swojej garderobie typowych golfów, których kiedyś miałam sporo. Mam bluzeczkę bez rękawów z półgolfem i jeden sweterek z takim luźno opadającym i lejącym się golfem.

324

Odp: Swetry

niby w zimie ciepło w nich w szyje, ale nie, wolę zwykły sweter i ewentualnie jakąś apaszke czy cos ;-)

325

Odp: Swetry

Ja zimą zawsze opatulam się szalikiem i nigdy wtedy nie marznę. Szyję zawsze mam zabezpieczoną, głowę zreszta też smile
Golf nie jest mi do szczęścia potrzebny smile