1

Temat: Swetry

Jakie swetry są modne tej jesieni/zimy? Długie,krótkie? proste? w stylu "nietoperza"?Wełniane? Ażurowe?

2

Odp: Swetry

Mnie jest wszystko jedno, musi być golf i musi być ciepły.

3

Odp: Swetry

[quote=pinkmause]Mnie jest wszystko jedno, musi być golf i musi być ciepły.[/quote]
myślę podobnie, ale z tego co widziałam modne są dłuuuugie smile

4

Odp: Swetry

To ja musiałabym nosić jako sukienkę. Inaczej wyglądałabym jak kurczątko w przebraniu...

5

Odp: Swetry

kup sobie żółty wink

ja chyba nabędę jeden taki bo kupiłam sobie takie dość przylegające spodnie (coś a la jeździeckie) i do tego by pasował taki dłuższy...

6

Odp: Swetry

Już posiadam na "składzie", to zresztą jeden z moich ulubionych kolorów. Tyle, że normalnej długości, tzn. zakrywa nerki, a tyłka już nie.

7

Odp: Swetry

ja miałam kiedyś musztardowy, ale zniszczył się sad

kupiłam sobie go za jedną z pierwszych pensji - musztardowy sweter z kiszeniami i granatowe ogrodniczki smile

8

Odp: Swetry

Nie cierpie golfów bo mnie gryza tongue
Ostanio choruje na sweterki typu "baby doll" smile

9

Odp: Swetry

Ja uwielbiam golfy...pamietam,że kiedyś miałam taki dłuuugi sweter ale potem wydał mi się niemodny i wyrzucilam...a teraz by się przydał....w ogóle dużo rzeczy ,które kiedyś nosiłam (ja i moja mama też)by się przydały....

10

Odp: Swetry

moja mama na szczęście sporo rzeczy przechowała
był czas kiedy chodziłam w jej ciuchach z lat młodości smile

a w szkole średniej nosiłam płaszczyk po Babci i wszyscy pytali gdzie kupiłam big_smile

11

Odp: Swetry

jakoś mało mnie obchodzi jak sweter jest modny, dla mnie ma być przede wszystkim ciepły.

12

Odp: Swetry

widzę, że nie ma wśród nas żadnej damy odsłaniającej zimą nerki, bo tak trendi wink

13

Odp: Swetry

Nie ma mowy, chore nerki to potworność!

14

Odp: Swetry

[quote=pinkmause]Nie ma mowy, chore nerki to potworność![/quote]
no... albo pęcherz sad
brrr

15

Odp: Swetry

teraz to tylko cieplusie sweterki ... albo golfik i na to tuniczkę

16

Odp: Swetry

Zmarzluchy z nas....

17

Odp: Swetry

Jak na dworze 2 stopnie i wiatr szaleje...

18

Odp: Swetry

i pochmurno i mokro sad

19

Odp: Swetry

chwała, że juz grad nie pada

20

Odp: Swetry

Ma padać śnieg a wiec swetry cieplutkie i długie!

21

Odp: Swetry

[quote=justyna]widzę, że nie ma wśród nas żadnej damy odsłaniającej zimą nerki, bo tak trendi wink[/quote]


Jesteśmy na to za stare tongue.
A na serio to już nie trendy tongue teraz trendy to długieswetry/tuniki smile

22

Odp: Swetry

[quote=malenka84][quote=justyna]widzę, że nie ma wśród nas żadnej damy odsłaniającej zimą nerki, bo tak trendi wink[/quote]

Jesteśmy na to za stare tongue.
A na serio to już nie trendy tongue teraz trendy to długieswetry/tuniki smile[/quote]
ja bym nie była taka pewna, czy to nie trendi... poczekajmy do pierwszych mrozów big_smile

23

Odp: Swetry

No na widuje same w tych teraz modnych swetrach kardiganach (?) czy to im pasuje np do ubioru czy nie tongue

24

Odp: Swetry

Ja też lubie długie i do tego może być szeroki pasek

25

Odp: Swetry

ja właśnie sprzedaję coś takiego na mojeciuchy smile
niby ładne, ale... jakoś mi nie leżą te kardigany...