1

Temat: zakupy przez internet

Jakie rzeczy kupujecie przez internet? Mnie ostatnio udało się kupić panele i listwy przypodłogowe online . Nie wyobrażacie sobie jaki to był komfort zakupów jak nie musiałam chodzić po tym sklepie i wybierać, a mogłam usiąść przy kawie i kliknąć co chcę. Dostawa przyjechała błyskawicznie i teraz czeka na remont wink

2

Odp: zakupy przez internet

Zajrzyj sobie , możesz założyć tam adres w USA i robić zakupy w Stanach.
MyMeest wyśle wszystko do kraju smile Trafiłam na tą ofertę jakiś czas temu i chyba zacznę korzystać.
Mam cała listę rzeczy do zamówienia z amerykańskich sklepów.

3

Odp: zakupy przez internet

Kupuje przez neta głównie wtedy, gdy nie ma jakiegoś towaru dostępnego w mojej okolicy.

4

Odp: zakupy przez internet

Ja również lubię zakupy przez Internet. To przede wszystkim wygoda no i oszczędność czasu. Ja np. nie mam kiedy biegać po sklepach a w sieci i tak można dziś znaleźć praktycznie wszystko. Ostatnio oglądałam sobie nawet części do motocrossów   wink

5

Odp: zakupy przez internet

Ja teraz przeglądam foteliki samochodowe. Jestem w zaawansowanej ciąży i muszę leżeć więc jedyne zakupy wchodzą w grę przez internet. Może któraś z Was poleci jakiegoś dobrego producenta? Będzie mi łatwiej bo jestem zielona w temacie sad

6

Odp: zakupy przez internet

Zanim dziecko będzie jeździć samochodem to zdążysz kupić, nawet po porodzie:)

7

Odp: zakupy przez internet

Jeśli chodzi o sklepy internetowe, to często odwiedzam sklep z kawą  smile Lubię kupować u nich dobrą kawusię smile

8

Odp: zakupy przez internet

Ostatnio kupiłam spodnie trekkingowe za pół ceny przez internet:)

9

Odp: zakupy przez internet

Ja najczęściej kupuje zabawki dla maluchów. I coraz częściej ubrania.

10

Odp: zakupy przez internet

Allegro rządzi ! big_smile

11

Odp: zakupy przez internet

A to ja dość rzadko kupuję na tej stronie. Tylko w ostateczności.

12

Odp: zakupy przez internet

Fotelik samochodowy to mój najnowszy zakup smile Mimo, że wcześniej o nich nie słyszałam, to jednak przekonały mnie dobre opinie w internecie smile

13

Odp: zakupy przez internet

Przekonałam się już nawet do kupowania obuwia przez internet, co kiedyś uważałam za zbyt duże ryzyko. W tej chwili w wielu sklepach można za friko towar zwrócić, co mnie jakby ośmieliło smile

14

Odp: zakupy przez internet

Często kupuję książki przez Internet. Książki i kosmetyki. Nie muszę ich oglądać na żywo, bo wszystkie potrzebne mi do zakupu informacje są w opisach, jeśli nie na stronie sklepu, to na stronie producenta lub w recenzjach lub opiniach konsumentów//klientów/czytelników.

15

Odp: zakupy przez internet

My zakupy przez internet robimy najczęściej w aptece Gemini.

16

Odp: zakupy przez internet

Ja przed chwilą przeszukiwałam sklepy, żeby znaleźć taki, w którym będę zaopatrywać się w produkty Biały Jeleń. W firmowym mają trochę drogo, w drogeriach mają kosmetyki, ale nie mają proszków i płynów do mycia naczyń, a ja potrzebuję WSZYSTKO. Po dzisiejszej wizycie u alergologa nie tknę już zwykłego płynu i proszku. Znalazłam SzybkiKoszyk. Dość przystępne ceny w porównaniu z innymi sklepami.

17

Odp: zakupy przez internet

Korzystacie z opcji e-zakupów w sklepach spożywczych?

18

Odp: zakupy przez internet

Przez długi czas kupowałam głównie ubrania, buty, albo jakieś rzeczy na prezent. Dopiero kiedy wzięliśmy się za porządny remont mieszkania, doceniłam zakupy przez net. Zamawiałam wiele rzeczy, od parapetów aż po elektronikę w hurtowni  ponieważ pracując na etat do późnych godzin nie miałabym kiedy jeździć po marketach budowlanych.

19

Odp: zakupy przez internet

[quote=niechcemisie]Korzystacie z opcji e-zakupów w sklepach spożywczych?[/quote]
Ja korzystałam jak nie miałam auta. Zamawiałam głównie ciężkie produkty, zgrzewki wody, proszki do prania itp. wink

20

Odp: zakupy przez internet

Ja lubię robić zakupy w sieci. Zawsze można coś taniej dostać. Myślę, że niedługo wszyscy tak zaczną kupować. Niedawno znalazłam w dobrych cenach, cena idealna dla małego biura, czy nawet do domu.

Ostatnio edytowany przez marta60 (2017-02-26 14:19:52)

21

Odp: zakupy przez internet

Jak dla mnie zakupy przez internet to bardzo praktyczna i wygodna sprawa. Szukając czegoś w internecie mogę się temu dobrze przyjrzeć, poczytać opinie klientów. Niedawno kupowałam tani laptop dla syna  i wszystkie parametry techniczne, jakie znalazłam w zupełności wystarczyły. A przesyłka przyszła do 48 godzin.

Ostatnio edytowany przez julittaa2 (2017-02-26 23:52:22)

22

Odp: zakupy przez internet

Głównie zamawiam ubrania i buty. Ostatnio znalazlam fajne wiosenne baleriny na  i mega mi sie podobają. Skóra naturalna, solidne wykończenie- czekam aż zrobi się cieplej, by móc w nich śmigać smile

23

Odp: zakupy przez internet

Czasami, żeby uniknąć pokus, składam zamówienie w Rossmannie i idę odebrać gotowe big_smile Krążenie między regałami niestety często kończy się u mnie wrzuceniem do koszyka czegoś, bez czego bym się obyła.

24

Odp: zakupy przez internet

Dzięki wielkie za wszystkie fajne porady smile Z całą pewnością bardzo mi się przydadzą smile

25

Odp: zakupy przez internet

Przez internet kupuję "jak muszę" bo strasznie wciągające są takie zakupy- a to jeszcze kilka zł do darmowej dostawy, a to coś w oko wpadło, a to taniej, od pewnej sumy gratis etc. Można się uzależnić więc unikam tongue