101

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

ja do takich konkursów internetowych nie mam zaufania bo są szyte grubymi nićmi.

102

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Ja raz na jakiś czas wygrywam w konkursach, dlatego też chętnie biorę w nich udział. Najlepsze są konkursy kreatywne w których trzeba się wykazać, natomiast w konkursach losowych nigdy nic nie wygrałam i nie biorę w takich już udziału.

Teraz są fajne konkursy na Walentynki , np. Wyznaj miłość babeczkami. Musze się sprężyć i wysłać zdjęcie, bo do wygrania są kosmetyki smile

103

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

ja nie mam zaufania do takich konkursów więc w ogóle nie biorę w nich udziału.

104

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Zaufania bym w to nie mieszała, bo to kwestia tego, że żeby wybrać trzeba grać smile Ja teraz wziełam udział w konkursie moich ulubionych kosmetyków Oillan. Wystarczyło zeskanować paragon za zakup kosmetyków i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Na stronie można przeczytać o całych warunkach

Ostatnio edytowany przez Cleopatra (2017-04-29 18:27:36)

105

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Mi w losowych się nie udaje. Jakoś szczęścia nie mam. Ostatnio mało wygrywam bo prawie nie biorę udziału ale marzec miałam nawet ładny wink

106

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Z losowych to ja tylko czasem w lotka smile Ale w takich konkursach kosmetykowych, czy rzeczowych chętnie biorę udział, bo duża jest szansa na wygraną. Jeśli tak jak ja używam Oillan to chętnie wygrałabym ich więcej wink Ogólnie jak to u kobiety, kosmetyków nigdy za wiele.

107

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

A co powiecie na przedmioty codziennego użytku roku 2037 w połączeniu z konkursem i sporą wygraną?

Pojawił się nowy konkurs Mazda Design 2017 - akcesoria, ubrania, biżuteria, sprzęty - jakie będą pełnić funkcję? To już ósma edycja konkursu dla projektantów, tym razem pod hasłem „Piękno przyszłości”. Tematem zadań konkursowych są przedmioty codziennego użytku, wnętrza samochodów oraz znaki graficzne ze świata, który dopiero nadejdzie.

Ktoś z was bierze udział ?

108

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Teraz KFC ma konkurs na instagramie, więc jak któraś z was ma konto to może spróbować. Można wygrać aparat fotograficzny albo voucher do biura podróży. Żeby wygrać trzeba zrobić zdjecie i dodać hasztag #kfcshakes

109

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

[url]https://urodaizdrowie.pl/konkurs-pelen-usmiechu-z-perli-smile-spa/[/url] - biorę udział:)

110

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Polecam konkurs, w którym do wygrania jest Samsung Galaxy S7.
Ja biorę udział!!

Wypełnij ankietę i wygraj Samsunga Galaxy S7!

Chcesz wygrać Samsunga Galaxy S7? Oto co musisz zrobić:
1.    Weź udziału w badaniu na temat komunikacji mobilnej w Polsce – wypełnij rzetelnie ankietę dostępną na badaniekonsument.serwersms.pl/

2.    Odpowiedz na pytanie konkursowe, które znajduje się na końcu ankiety (będzie dotyczyć liczby związanej ze stroną internetową Organizatora

Ostatnio edytowany przez karol131989 (2017-07-24 09:22:01)

111

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Na taki się natknęłam, jeszcze kilka dni zostało na wzięcie udziału:
Do wygrania są książki z indywidualną dedykacją autorki, plastry sutricon. A jesli zainteresowanie konkursem będzie duże, to zwiększą ilość nagród, więc do dzieła smile

112

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Jeśli szukacie dobrych ofert pożyczek czy kredytów to polecam ciekawą firmę, mowa tutaj o AASA. Rewelacyjna firma która udziela kredytów pozabankowych, nie tych lichwiarskich chwilówek, świetna opcja na dobre pieniądze  to właśnie ich oferta bez ukrytych kosztów, BIK informacji o zarobkach i innych szczegółowych formalności z decyzją o udzieleniu kredytu online w 15 min !

113

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

podrzucam też konkurs od siebie, w którym ja biore udział


zasady:

1) Kup min. 2 różne produkty z urodzinowego
TOP 10 w dowolnym z 3 wydań gazetki urodzinowej
2) Zachowaj paragon i wpisz jego numer
w formularzu zgłoszenia
3) Kreatywnie odpowiedz na pytania otwarte

nagrody:
1 x ekspres do kawy
2 x deska elektryczna
5 x robot planetarny
10 x grill elektryczny
50 x rozdrabniacz elektryczny

114

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Niezłe te konkursy internetowe polecacie, podobają mi się !

115

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

nigdy nie brałam udziału w takich konkursach, może się skuszę.

116

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Laski, wiem, że wiele z was używa Cetaphilu. Mają teraz fajny konkurs  a do wygrania w nim roczny zestaw kosmetyków. smile

117

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Ja brałam udział w konkursie tylko raz, organizowanym przez mojeauto.pl, ale nie wygrałam niczego big_smile

118

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Mi w tym miesiącu wpadła gruuuuuba wygrana- 5 000 zł na dowolną wycieczkę big_smile Piątek 13 był moim szczęśliwym dniem big_smile

119

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Może ktoś ma ochotę na Grzańca Galicyjskiego?
Trzeba kupić grzańca zachować paragon, zrobić romantyczną fotkę z grzańcem oznaczyć #jedynytakimoment i startować w konkursie  smile

120

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Biorę udział i polecam Wam:
https://urodaizdrowie.pl/opowiedz-nam-swoja-historie-ii-edycja-konkursu

121

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

zapraszamy do nowego konkursu

https://urodaizdrowie.pl/konkurs-do-wygrania-3-zestawy-nagrod-z-kolamina

122

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

W drugiej propozycji może spróbuję swoich sił wink

123

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Tym razem do wygrania mamy dla Was, aż 3 paczki z kosmetykami, które ufundowała firma Eveline Cosmetics! Autorki trzech najciekawszych stylizacji otrzymają zestaw składający się z kosmetyków zamieszczonych poniżej. Konkurs trwa do 18 lutego, laureatów zaprezentujemy 10 lutego br.


https://urodaizdrowie.pl/modowe-powitanie-zimy-konkurs-na-stylizacje-paczki-z-kosmetykami-do-wygrania

124

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

KOnkurs walentynkowy - #Wyzwaniekochanie  -  https://urodaizdrowie.pl/male-szalenstwa-slowo-klucz-w-udanym-zwiazku

125

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Fajna ta bielizna, biorę udział:)