226

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

A ja kupuję sole On-line, również dobre i niedrogie:)

227

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Z On-Line miałam sól do stóp. Była bardzo fajna smile

228

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Mój ulubiony, francuski żel pod prysznic Le Petit Olivier, Creme Douche Mure Violette , zapach jeżyn:)

229

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

A gdzie go można kupić?

230

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Rzadko korzystam z takiego wylegiwania się w wannie, ale jak już mam czas to robię sobie małe SPA. Korzystam z płynu do kąpieli Apis z minerałami Morza Martwego. [url]http://www.cosnet.pl/plyn-do-kapieli-z-mineralami-z-mm-1000ml.html[/url] , oprócz mnóstwa składników mineralnych jest też aloes i lawenda. PO takim seansie moja skóra jest gładka, milutka, super nawilżona. A ja wychodzę wypoczęta, zrelaksowana jak po wizycie w SPA smile

231

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Świetne są żele pod prysznic z Ziaji smile.

232

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=Rania]Świetne są żele pod prysznic z Ziaji smile.[/quote]

Oj tak smile Miałam masło kokosowe i kakaowe. Tanie, fajnie się pienią, nie przesuszają skóry i cudownie pachną <3

233

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

mleko czekoladowe do kąpieli Soraya, najlepsze jakie używałam:)

234

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Dziewczyny a w czym przechowujecie kosmetyki? Ja zazwyczaj przelewam je do butelek z dozownikiem o takich jak tutaj [url]http://www.maropak.com.pl/index,pl.html[/url] jest mi o wiele wygodniej z nich korzystać i mam wrazenie, że zużywam o wiele mniej kosmetyków niz w przypadku korzystania ze zwykłych opakowań.

235

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=nikusia13]Dziewczyny a w czym przechowujecie kosmetyki? Ja zazwyczaj przelewam je do butelek z dozownikiem o takich jak tutaj [url]http://www.maropak.com.pl/index,pl.html[/url] jest mi o wiele wygodniej z nich korzystać i mam wrazenie, że zużywam o wiele mniej kosmetyków niz w przypadku korzystania ze zwykłych opakowań.[/quote]

w domu przechowuję w normalnych opakowaniach smile a w podróż przelewam do kolorowych buteleczek z Ikei smile

236

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=Rania]Świetne są żele pod prysznic z Ziaji smile.[/quote]
Tak! Tak! Uwielbiam mydło pod prysznic Ziaja Oliwka. Właściwie to konsystencja jak żelu. Zapach zniewalający...

237

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Obecnie zakochana jestem w zapachu żelu Balea "wanilia i kokos". Jest nieziemski <3

238

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja mam teraz żel pod prysznic z Białego Jelenia, ale jest trochę mało wydajny. Dlatego wrócę do żelu z baby dream.

239

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja jestem fanką alg morskich smile żele pod prysznic, albo serum do ciała z algami pachną zachwycająco.

240

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Uwielbiam wszelkiego rodzaju żele cytrusowe. Po nich czuje się żeźko i bardzo świeżo. Obecnie używam ziaji i myślę że jest to dość dobra marka i na dodatek nie za droga wink

241

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ziaja ma jakieś cytrusowe zapachy poza wersją pomarańczową? Jakoś nie kojarzę, żeby mi inne wpadły w oko.

242

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja używam kosmetyków original source. Oni się reklamują, że są to żele dla wegetarian bo nie są testowane na zwierzętach. Pachną po prostu obłędnie. Jest mnóstwo zapachów do wyboru (mój ulubiony to czekolada z miętą).

243

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja uwielbiam wręcz żele pod prysznic marki Original Source. Pachną tak niesamowicie, że ma się je ochotę zjeść.

244

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ble... odstraszył mnie ten dozownik... smile

245

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Lubię kosmetyki z Bielendy, wiec ostatnio zaopatrzyłam się w witaminowy olejek z mikrokapsułkami wlasnie od nich smile wzielam nawilzajacy, ale maja tez ujedrniajacy smile moze skusze sie nastepnym razem smile a ta seria nazywa sie Twoja Pielegnacja smile

246

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=malinamalwa]Lubię kosmetyki z Bielendy, wiec ostatnio zaopatrzyłam się w witaminowy olejek z mikrokapsułkami wlasnie od nich smile wzielam nawilzajacy, ale maja tez ujedrniajacy smile moze skusze sie nastepnym razem smile a ta seria nazywa sie Twoja Pielegnacja smile[/quote]


Tez sie zaopatrzylam w ten bielendowski żel smile uwielbiam nowinki kosmetyczne, zwlaszcza te od polskich producentow smile żel jest swietny- super nawilza, wygladza, do tego ma cudny zapach smile

247

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Żele pod prysznic Seyo z Natury są świetne. Świetne zapachy, ładnie się pienią, nie wysuszają skóry. Uwielbiam zapach różany smile

248

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja lubię żele Palmolive, Dove albo Bielendy Twoja pielęgnacja, mam taki nawilżający i jest fajny.

249

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Bardzo lubię płyny pod prysznic le petit marseillais. Zauważyłam że jak je używam to nie muszę używać balsamu do ciała a skóra i tak jest nawilżona.

250

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

A to mi przeszkadza ich zapach. No i żel pod prysznic ma SLS, więc dla mnie jest skreślony.