176

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja lubię grapefruitowe żele pod prysznic, mydełka itd.

177

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja to najbardziej do kąpieli lub pod prysznic lubię zapach pomarańczy smile

178

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

np. ziaji żel pomarańczowy SUPER!
ja lubię owocowe zapachy jeśli chodzi o żele pod prysznic
natomiast nie znoszę słodkich kremów i balsamów do ciała...

179

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ale przecież nie musisz ich jeść wink

180

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Jakbym cała wysmarowała się np. czekoladowym to nawet nie musiałabym próbować a na pewno czułabym smak w ustach smile

181

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Cytrusowe są super, ja się czuję po nich taka weselsza i naładowana energią.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-11-19 11:33:05)

182

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Jeśli lubicie wylegiwać się w wannie mamy coś dla Was Drogie Kobiety: Mini konkurs pt" Rozkoszuj się solną kąpielą"

[url]http://urodaizdrowie.pl/rozkoszuj-sie-w-solnej-kapieli[/url]

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images41.fotosik.pl/391/fcac44dddc8bb451.jpg[/img][/url]

183

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

facet jak facet a gdyby teściowa przyszła w odwiedziny:)

184

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=kasia8787]facet jak facet a gdyby teściowa przyszła w odwiedziny:)[/quote]

rozwiń, proszę myśl smile

185

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

ja ostatnio używam kosmetyki z serii AA expresso SLIM

186

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Kupiłam kiedyś w naturze zestaw - żel do ciała i serum do biustu AA expresso SLIM i nie byłam zadowolona. Skusił mnie napis na opakowaniu, w rzeczywistości wychwalany zapach zupełnie mi się nie spodobał, byłam nim zawiedziona. To jedyne zastrzeżenie do tych kosmetyków jakie mam, ale mi wystarczy. Nie skończyłam nawet tego opakowania. Lubię kosmetyki, które ładnie pachną. nakręciłam się kawowo i nie wyszło.

187

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

zapach tego expresso slim jest zbyt mocny... też miałam, nie przypadł mi do gustu! pilingujący żel pod prysznic OK, ale nei balsam i nie serum do ciała...

188

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=niechcemisie]Kupiłam kiedyś w naturze zestaw - żel do ciała i serum do biustu AA expresso SLIM i nie byłam zadowolona. Skusił mnie napis na opakowaniu, w rzeczywistości wychwalany zapach zupełnie mi się nie spodobał, byłam nim zawiedziona. To jedyne zastrzeżenie do tych kosmetyków jakie mam, ale mi wystarczy. Nie skończyłam nawet tego opakowania. Lubię kosmetyki, które ładnie pachną. nakręciłam się kawowo i nie wyszło.[/quote]
Popieram. Serum do biustu w ogóle mi nie odpowiadało i nie widziałam żadnych efektów a poza tym ten zapach także okropny.

189

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Też nie przepadam za takimi duszącymi zapachami jak np. migdałowy. Ale z tych płynów Marizy co wspomniałam wcześniej to nie tylko lawenda jest fajna, ale pisałyście dziewczyny też o orzeźwiających zapachach to mają też grejfruta i brzoskiwnię smile więc i dla amatorek czegoś owocowego i kwiatowego się znajdzie smile a opakowanie faktycznie ładne i na prezent w sam raz:)

190

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja najbardziej teraz lubię sól do kąpieli. Kiedyś nie wyobrażałam sobie kąpieli bez piany ale jednak te płyny wysuszają mi skórę. A po solnej kąpieli podobno lepiej balsam się wchłania.

191

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja przeważnie łączę sól do kąpieli z olejkiem do kąpieli.

192

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

O! przez myśl mi nie przeszło, żeby tak zrobić. Z ciekawości spróbuję.
Czasem kiedy mi zabraknie olejku lub płynu, używam zamiast nich żelu.

193

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Żel pod prysznic Biały jeleń jest rewelacyjny!

194

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Jeleń jest spoko ale mogliby dopracować ten zapach ;> a teraz używam takiego żelu peelingującego z eveline do skóry suchej. On co prawda jest głównie dla alergików ale jego cena jest bardzo przystępna, a w porównaniu do jelenia zapach jest o wiele bardziej kuszący ;p

195

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Faktycznie ten zapach Jelenia jest ... trudno określić bo prawie go nie czuć... ale mi to nie przeszkadza... a do Eveline jakoś nie mogę się przekonać sad

196

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

A o którego Jelenia Wam chodzi? Bo ja nie mam zastrzeżeń co do żeli, tylko zapach mydła mi nie odpowiada do końca.

197

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Od kąpieli o wiele bardziej wolę prysznic. Stosuję żele firmy Ziaja z serii Blubel i Maziajki dla dzieci wink

198

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja coraz rzadziej mogę sobie pozwolić na długie kąpiele, ale zrezygnować nie jestem w stanie. Muszę mieć obok wanny coś do picia i książkę lub gazetę.

199

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Mi chodzi o żel pod prysznic hipoalergiczny z kozim mlekiem Biały jeleń. Ja uwielbiam kąpiele!

200

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Jeśli z kozuim mlekiem to ja wogóle nie czuję, że z zapachem jest coś nie tak. To mój ulubiony żel z tej firmy.