1

Temat: Kolczyki

Witam, planuje kupić złote kolczyki dla dziewczynki na Chrzest Świety, ( córka mojej koleżanki) Myślałam konkretnie o takich [url]https://www.murrano.pl/zlote-kolczyki-cat-183.aspx[/url] . Myślicie, że to dobry pomysł? Większosć osób daje pieniądze, ale ja uważam,że prezent w takiej sytuacji będzie bardziej adekwatny! Prosze o opinie!

Ostatnio edytowany przez lara237 (2017-01-31 10:53:18)

2

Odp: Kolczyki

Osobiście nie jestem za przekuwaniem uszu małym dziewczynkom bo uważam to za niebezpieczne.

3

Odp: Kolczyki

Ja nie pozwoliłam na to jak byłam mała i nie nosiłam nigdy kolczyków, i jakoś i ich nie brakuje.

4

Odp: Kolczyki

ja ostatni raz kupiłam sobie kolczyki na swój ślub tongue

5

Odp: Kolczyki

To po ślubie już nie chcesz czuć się atrakcyjnie..? Bo to trochę na to wychodzi, co piszesz:)

6

Odp: Kolczyki

Zależy kto co lubi- ja też nie kupuję sobie kolczyków. Noszę cały czas jedne złote kulki bo tylko takie mi odpowiadają. Bransoletki, pierścionki- tego mam pełno, a kolczyków nie lubię i już wink

7

Odp: Kolczyki

[quote=kosmyk]To po ślubie już nie chcesz czuć się atrakcyjnie..? Bo to trochę na to wychodzi, co piszesz:)[/quote]

To nie o to chodzi, po prostu mam dużo kolczyków i nie czuję potrzeby kupowania sobie nowych.

8

Odp: Kolczyki

[quote=lara237]Witam, planuje kupić złote kolczyki na dziewczynki na CHrzest Świety, ( córka mojej koleżanki) Myślicie, że to dobry pomysł? Większosć osób daje pieniądze, ale ja uważam,że prezent w takiej sytuacji będzie bardziej adekwatny! Prosze o opinie![/quote]
Jak dla mnie to słaby pomysł. Nie jestem zwolenniczką przekuwania uszu małym dzieciom, także gdyby moja córka dostała taki prezent, schowałabym do szuflady na dłuuuuugie lata (no chyba, że o to Ci właśnie chodziło) :-) No ale co kto lubi :-P Może pomyśl jednak o jakiejś bransoletce na pamiątkę chrztu.

9

Odp: Kolczyki

Na komunię dostałam złoty pierścionek który był na mnie dużo za duży, potem gdy byłam nastolatką i był dobry to miałam inny styl;p ale teraz mi pasuje i bardzo chętnie go noszę big_smile Tak więc może coś złotego to dobry pomysł ale "na później" wink

10

Odp: Kolczyki

[quote=lara237]Witam, planuje kupić złote kolczyki dla dziewczynki na Chrzest Świety, ( córka mojej koleżanki) (...) Myślicie, że to dobry pomysł? [/quote]
Czy koleżanka o tym wie? Bo jeśli ona i tak przekłuje małej uszy i będzie jej zakładać kolczyki to ok, choć nie jestem zwolenniczką przekłuwania uszu dzieciom, ale jeśli tak czy siak ma dziurki i będzie nosić, to prezent będzie trafiony... przynajmniej z  perspektywy jej mamy.

11

Odp: Kolczyki

Ja lubię kolczyki w stylu boho, im większe tym lepsze wink

12

Odp: Kolczyki

Ja lubię srebrne z motywami roślinnymi