151

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja tam mam różne fazy - raz z lakierem innym razem bez. Póki co o postawiłam na naturalną płytkę. Pięknie wypiłowane a do tego wypolerowane paznokcie naprawdę są ładne

152

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

[quote=Gosia1986]Ale ciekawa jestem jak by sobie ten pilnik poradził z opiłowaniem tipsów. Próbował ktoś? tongue Korci mnie, żeby sprawdzić, ale boję się, że zepsuję, a nie chcę się tego cudeńka pozbywać na własne życzenie smile[/quote]

Wydaje mi się że powinien sobie poradzić, choć będziesz musiała sobie jednak trochę nim popracować, bo jednak żel i hybryda jest grubszą warstwą niż naturalny paznokieć.
Poza tym, widać że jest solidnie wykonany, tylko możliwe, że szybciej będziesz musiała wymienić końcówkę.

Ja tam mam naturalne paznokcie wink

153

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

ja muszę odpocząć od obecnego lakieru.
z tym moim malowaniem paznokci jest ciekawa sprawa, że raz pomaluję i go odświeżam co kilka dni, a jak mi się znudzi to potrafię całkowicie zmyć i potem nie malować wcale przez wiele tygodni z lenistwa, ale też po to, by przywrócić pilniczkiem ich kształt.
niestety mam szeroką płytkę paznokciową na rękach, stojącą w kontraście z moimi cienkimi palcami i mogę je tylko piłować na kształt okręgu, bo ich już nie zwężę. jedynie najmniejszy palec się wyróżnia, bo jest wąski, taki, jaki chciałabym mieć pozostałe.

154

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja też mam szerokie płytki. Niegdyś to była moja bolączka, bo absolutnie nie przemawiało do mnie malowanie tylko części środkowej paznokci, żeby optycznie je zwęzić. W tej chwili maluję całą i chyba przyzwyczaiłam się do tego. Staram się, jeśli tylko mogę, utrzymywać je o długości 3 mm poza opuszki palców.

155

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Odżywka robi swoje - wiem jak mocno odmieniłam sobie paznokcie, jak poprawiła się płytka. Czy naturalne... hybrydy, mam przy nich święty spokój, a zależy mi po prostu na tym, aby te paznokcie pozytywnie wyglądały, a nie były byle jakie. Wy macie inaczej?

156

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja mam dziś zupełnie naturalne paznokcie, nie zdążyłam rano pomalować:)

157

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja mam tylko bezbarwną odżywkę, więc też prawie naturalne...

158

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

mi sie bardzo paznokcie psują po używaniu lakieru..niestety dlatego nie używam..

159

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

A na pomalowanie paznokci 10 flakoników!!!O nie!!1

160

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

A na pomalowanie paznokci 10 flakoników!!!O nie!!1

161

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja też rzadziej maluję niż kiedyś, bo płytka się wysusza, paznokcie się zaczęły rozdwajać i mam z nimi kłopot...

162

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

A ja tipsy - żelowe maiłam dwa razy w zyciu, raz hybrydy ale nie sprawdziły się u mnie. A ta pani mnie przeraża z tego zdjecia. Nawet nie chce myślec jak zalatwia potrzeby swoje...

163

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Okropne jest to zdjęcie... Darmowy manicure powinna dostać w każdym salonie...

164

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

To są sztuczne doklejane 'paznokcie"... Prawdziwe już dawno by się złamały:)

165

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Nigdy nie miałam hybryd, żeli i tym podobnych "sztuczniaków" wink Mam ładne paznokcie więc szkoda naklejać na nie te nowości- przynajmniej tak myślę wink Oczywiście czasami zazdroszczę dziewczynom jak nie odpryskuje im lakier, paznokcie zawsze dobrze wyglądają ale coś kosztem czegoś.
Na święta pomalowałam paznokcie brokatowym lakierem i kuzynka zapytała się mnie gdzie paznokcie robiłam- to znaczy że chyba są ładne big_smile

166

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja nigdy nie miałam tipsów i nie zamierzam.

167

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja z żoną często chodzę do kosmetyczki. Żona robi paznokcie a dodatkowo robi. A ja robię zabiegi na twarz.

Ostatnio edytowany przez piotrkaczmarek01 (2017-03-21 10:10:35)

168

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Noszę hybrydy na naturalnej płytce. Paznokcie mam długie własne, bez żadnego żelu czy tipsów. Czemu hybryda jest uważana za coś sztucznego? Lakier jak lakier tylko światłoutwardzalny...Cieszę się, że przez 2 tygodnie nie muszę się martwić, że lakier mi odpryśnie, paznokcie dzięki hybrydzie są mocniejsze i się nie łamią, i nie rozdwajają (a mam słabe, kruche i łamliwe paznokcie z natury). Hyryda, wbrew powszechnej opinii, moich paznokci nie zniszczyła. Używam od półtora roku. Bardzo ważne jest prawidłowe przygotowanie płytki i ściąganie hybryd. A to nie każdy potrafi robić - stąd problemy.

169

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

To nie jest takie "tylko", światło nie jest takie dobre dla naszego zdrowia...
Ja czasem maluję zwykłym lakierem, bo myślę że ładnemu będzie we wszystkim ładnie:)

170

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Dla mnie najważniejsze, zeby paznokcie były zadbane, czy bedzie to hybryda, zwykle malowanie paznokci, czy manicure japoński ma juz drugorzędne znaczenie

171

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

[quote=AnetaL]Dla mnie najważniejsze, zeby paznokcie były zadbane, czy bedzie to hybryda, zwykle malowanie paznokci, czy manicure japoński ma juz drugorzędne znaczenie[/quote]
Dokładnie. Nawet najlepszy lakier wygląda okropnie na zaniedbanych paznokciach, przy przesuszonych skórkach i nierównej płytce.

172

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

nigdy nie mialam tipsów, żelowych paznokci ani nic takiego. jedynie zwykły lakier, ale też rzadko. wolę naturalne i problem jest z nimi mniejszy według mnie.

173

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Miałam i tipsy i żele wink
Jakiś czas temu nawet robiłam hybrydy.
Ale aktualnie mam naturalne. I o dziwo całkiem ładnie rosną

174

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja czasem maluję tylko paznokcie, ale wolę mieć naturalne, zadbane i czyste.

175

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Też wolę jak moja dziewczyna ma swoje naturalne paznokcie. Jak wychodzimy gdzieś, do znajomych, do knajpki lub do teatru, to oczywiście pomalowane muszą być na klasyczną czerwień.