101

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

ja raz miałam żele na 100dniówkę;D a tak to zawsze natural ;d

102

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja nosze naturalne. Będąc w szkole kosmetycznej zrobilam kurs na przedłużanie paznokci i wtedy pierwszy i ostatni raz mialam żele....

103

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja mam swoje paznokcie i jestem szczęśliwa! ;D

104

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

ja do sztucznych nie jestem przekonana bo się płytka niszczy. Lepsze naturalne i jakiś fajny kolor. Ja mam teraz mega faze na taki kolor jagody ze śmietaną big_smile Znalazłam tutaj kilka fajnych kolorków. Albo najlepiej każdy paznokieć na inny kolor. Można latem poszaleź xdd

105

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Miałam kilka razy przedłużone paznokcie żelowe, ale teraz od 2 lat noszę naturalne, maluję na jeden kolor i bardzo mi się podoba wink

106

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

nigdy nie miałam sztucznych, uwielbiam swoje smile

107

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Natura nie dała mi mocnych, zdrowych paznokci, wiec przez ok 3 lata nosiłam tipsy bez przerwy. Teraz od ok. 4 miesięcy nawet nie myślę o tipsach bo znalazłam odżywke do paznokci Eveline 8w1, która zdziałala cuda!!! Teraz już na pewno nie pomyslę o tipsach, wolę swoje naturalki:)

108

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

ja ostatnio coraz częściej myślę o hybrydach. Mam swoją lampę więc wypróbuję chyba....

109

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

tylko naturalne:)

110

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja nigdy nie miałam tipsów itd. wink na szczęście moje paznokcie bardzo szybko rosną i są mocne, więc z zapuszczeniem ich nie mam problemu ^^

Zapraszam na mojego bloga poświęconego urodzie, kosmetykom itp. smile

Pozdrawiam :*

111

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

[quote=Szybkoilatwo.blogspot.com]ja ostatnio coraz częściej myślę o hybrydach. Mam swoją lampę więc wypróbuję chyba....[/quote]

Oj ja tez chciałabym hybrydę, ale tylko na stópkach bo na paznokciach u rąk nie wytrzymam w jednym kolorze więcej niż 2 dni!:)

112

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

[quote=rudzielec1984][quote=Szybkoilatwo.blogspot.com]ja ostatnio coraz częściej myślę o hybrydach. Mam swoją lampę więc wypróbuję chyba....[/quote]

Oj ja tez chciałabym hybrydę, ale tylko na stópkach bo na paznokciach u rąk nie wytrzymam w jednym kolorze więcej niż 2 dni!:)[/quote]

Hybryde może domalowywać, urozmaicąc dżetami tak jak i żelik big_smile A możesz i zmieniac co 2 dni jakby Ci sie chcialo tongue

113

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Tylko naturalne. Nigdy nie miałam tipsów.

114

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Obecnie mam naturalne ale kiedyś nie ukrywałam że miałam tipsy.Odkąd wzmocniłam swoje to już nie poddam się tipsom ani żelom:)

115

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Apropo frezarek. Jak oceniacie taką  Czy będzie odpowiednia na domowe potrzeby? W opisie piszą, że to raczej pod profesjonalne zastosowanie. To stanowi jakiś problem?

116

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

ja bym się chyba bała takiego urządzenia stosować... wink

117

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Mnie wystarczają tradycyjne metody pielęgnacji, nie potrzebuję profesjonalnych urządzeń

118

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ksymena - nie ma strachu ;-)
Frezarka pomaga uzyskać lepszy efekt, bardziej trwały, lepiej wyglądający i to powinno być twoim celem ;-)
Moim zdaniem do zrobienia porządnego manicure, jest to niezbędne ;-)

119

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Zawsze naturalne bo na moich nie da się zrobić niczego innego niż naturalnego piękna big_smile

120

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Jakiś czas nosilam tipsy, ale od roku już nie eksperymentuję bo to niszczy paznokcie

121

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Tipsy już są nie modne, teraz królują akrylowe paznokcie

122

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja mam od zawsze naturalne, jakoś mnie te dziwne mody omijają;)

123

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja nigdy nie miałam żeli. Moje pazurki są zdrowe i bardzo mi się podobają, więc jest mi to niepotrzebne smile

124

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja nigdy nie miałam tipsów.

125

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja nigdy tipsów nie miałam i jak na razie nie planuję.Lubię moje naturalne pazurki.;)