76

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja raz w życiu żele, a potem leczenie na 2 miesiące. Nie, dziękuję.

77

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Wybieram się teraz na manicure japoński wink

78

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Przed żelkami miałam koszmarne paznokcie - łamliwe, kruche.. Skusiłam się więc - było to jakieś 2 lata temu, nosiłam je przez rok. Muszę przyznać, że komfort noszenia i estetyka były na plus.
Kiedy jednak zdecydowałam się je zdjąć, pół roku doprowadzałam paznokcie do porządku - intensywna kuracja wzmacniająco-nawilżająca to podstawa.

Na dzień dzisiejszy jestem zadowolona ze swoich naturalków - można je obejrzeć na blogu smile

79

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

dużo osób zraziło się do paznokci żelowych z uwagi na nie umiejętne ich zdejmowanie - albo samodzielnie albo przez śpieszącą się i nie dokładną kosmetyczkę , żel trzeba zdjąć  delikatnie frezarką , która  trzeba umiejętnie się posługiwać , potem kuracja po żelu konieczna - odzywki Nail Tek ,Eveline lub Sally Hansen - po 2 tygodniach paznokcie jak nowe, albo zastąpić żelowe manicurem hybrydowym który jest mniej ingerencyjny

Ostatnio edytowany przez pina (2012-01-11 13:19:28)

80

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

lady dlaczego 2 msc leczenia?

81

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

tylko raz miałam żelowe, na wesela braciszka wink ale więcej się raczej nie skuszę. na szczęście jestem w miarę zadowolona ze swoich naturalnych pazurków smile

82

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Pina ma racje smile Nic tak nie niszczy paznokci jak nie umiejętne zdejmowanie żelu/tipsów. Nigdy nie róbcie tego w domu samemu podwadzając to co odstaje bo zrywacie razem z warstwą naturalnej płytki...

83

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

raz miałam akryle na studniówkę, potem siostra eksperymentowała na moich paznokciach i od tej pory nic... Za bardzo zniszczyły mi paznokcie...

84

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja jak zrobiłam sobie kurs stylizacji i przedłużania paznokci, to przez jakieś pół roku w ogóle nie zdejmowałam żelu, tylko uzupełniałam. Potem zdjęłam i cały czas mam swoje naturalki. Moje pazurki są z natury twarde, więc nie mam z nimi większych problemów. Choć w sumie zapomniałabym - przed sylwestrem dwa mi się ułamały i żeby ukryć dysproporcję, to je sobie przedłużyłam na żelu wink Teraz czekam grzecznie aż odrosną. Mi żel nie zniszczył paznokci, bo wiedziałam jak się z nim obchodzić, a to jest bardzo istotne.

85

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja nigdy nie miałam tipsów i nie zamierzam mieć! ^^

86

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Nigdy nie miałam tipsów-nie llubię takich sztucznych i niepraktycznych dodatków.Wyglądają okropnie jak szpony wiedźmy

87

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Niektóre, takie bogato zdobione duperelami wyglądają wręcz tandetnie, a la Doda w fazie początkowej.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2012-01-25 15:35:04)

88

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Jak patrzę na dziewczyny z tipsami to aż się boję co by było gdyby im pęknął taki tips przy jakimś upadku i uszkodził palec.

89

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

zazwyczaj osoby które mają długie paznokcie są do tego przyzwyczajone , ja już miałam róże długości  i wiem że wszystko kwestia przyzwyczajenia -  no i nie trzeba być nerwusem bo wtedy o wypadek nie trudno

90

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Rety, kiedyś wsiadam do MKS'u, a tam panna ze trzy centymetry za opuszki. Wzbudzała obrzydzenie moje i koleżanek.

91

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

a co w tym obrzydliwego ? chyba że paznokcie były brzydko wykonane to inna sprawa ...

92

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Nigdy nie miałam tipsów i nie mam zamiaru ich robić. Nie podoba mi się to.. no i niszczy paznokcie.
Naturalki górą smile

93

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

niestety nie każdy może mieć naturalne , ja noszę żel ponieważ mam słabe swoje paznokcie , żadne odżywki nie działają i żel jest jedynym rozwiązaniem jeśli chce mieć ładne i zadbane paznokcie
ale tipsów już dawno nie przyklejam - są nie modne i faktycznie wyglądają nie naturalnie

94

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Żel nie jest taki zły. ; p
Ale nie lubię eksperymentować z paznokciami. potem trzeba je leczyć. ; [

95

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja nigdy nie zakładałam tipsów i nie zamierzam. Zwyczajnie mi się nie podobają, poza tym niszczą paznokcie. Wolę mieć swoje naturalne, nawet, jakby miały być ciągle krótkie wink

96

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja mam swoje naturalne smile Jak mam długie to naprawdę jestem z nich dumna ! Tipsy może miałam dwa razy w życiu..

97

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Tylko naturalne, mam bardzo łamliwe paznokcie więc tipsy tylko by im zaszkodziły. Poza tym bardziej podobają mi się naturalne.

98

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Nie miałam nigdy tipsów smile

99

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja od zawsze noszę naturalne, chociaż pewnie bym sobie tipsy kiedyś żałożyła gdyby jakiekolwiek pasowały do moich niekształtnych paznokci ;D
Ale co tam, przynajmniej ich nie niszczę.

100

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Na zakladalam pare razy,by ładnie wyglądała dłoń,ale i co z tego jak potem mam gorsze problemy po ich zdjęciu;( cieżko mi potem odzywic paznokcie.Wole naturalnie zapuscic paznokcie.Pozdrawiam