1

Temat: Kamerzysta/Fotograf

Co wybierzecie, wybrałyście na uroczystość ślubną kamerzystę czy fotografa, a może i jednego i drugiego?
Jak przeglądam filmowe nagrania w formie teledysków to tez chciałbym posiadać tego rodzaju pamiątkę ze swoje ślubu.

2

Odp: Kamerzysta/Fotograf

Ja bym chciała mieć sesję ślubną poza imprezą weselną w jakimś ciekawym miejscu (np. arboretum lub ogród botaniczny), a na weselu tylko kamerzystę.

3

Odp: Kamerzysta/Fotograf

Ja miałam sesję ślubną poza imprezą weselną. Polecam, pamiątka na zawsze w dodatku zdjęcia są po prostu piękne. Byłam z początku nastawiona na sesje ślubną w plenerze.
Świetny krajobraz smile Na weselu mieliśmy kamerzystę.

Ostatnio edytowany przez elanowakowska (2016-06-27 12:32:46)

4

Odp: Kamerzysta/Fotograf

Bardzo dobrego fotografa znajdziesz w Gdańsku . Z tego co czytałam możesz robią i sesje plenerowe i studyjne . Doświadczenie mają więc o to nie musisz się martwić .

5

Odp: Kamerzysta/Fotograf

Koleżanka miała sesję ślubną w starym tramwaju z 1928 r., wyszło super

6

Odp: Kamerzysta/Fotograf

Jeszcze nie wiem na razie wybieram salę.  Od tego muszę zacząć bo mam dużo gości przyjezdnych i muszę ich gdzieś przenocować. Potem cała reszta.

7

Odp: Kamerzysta/Fotograf

Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj, on  robi naprawdę świetne zdjęcia, które można sobie obejrzeć na jego stronie. Osobiście uważam, że warto wynająć go na swój ślub.

8

Odp: Kamerzysta/Fotograf

A powiedźcie mi, czy macie podobne jak ja wrażenie, że kiedy mówimy o fotografach, od razu na myśl przychodzą Was zdjęcia z wesela?? Mamy w końcu także wiele innych możliwości, jak chociażby fotograf na chrzest  i jestem pewna, że warto się zdecydować na takie, profesjonalne zdjęcia. Dzięki nim bowiem na dłużej zachowamy piękne wspomnienia.

9

Odp: Kamerzysta/Fotograf

Witam serdecznie,  u mnie na weselu był fotograf . Mogę polecić go w 100 procentach, jest naprawdę świetnym specjalistą, zrobił kreatywne i pomysłowe zdjęcia, które wyglądają naprawdę fajnie i będą pamiątką na całe życie:)

10

Odp: Kamerzysta/Fotograf

U mnie był jedynie fotograf. Z kamerzysty zrezygnowaliśmy, bo stwierdziliśmy że szkoda kasy, lepiej wziąć lepszego fotografa. Zdjecia u nas robił Pan Patryk. Mamy przepiękną pamiątkę na całe życie wink

11

Odp: Kamerzysta/Fotograf

Zdjęcia na pewno ale nad kamerą sie jeszcze zastanawiamy, nie wiem czy to nie bedzie ludzi spinało no i nas wink jeszcze mamy troche czasu na zastanowienie, musze sobie przejrzec oferty kamerzystów z okolicy czy mi sie cos wyjątkowo spodoba na ich stronach

12

Odp: Kamerzysta/Fotograf

U mnie był fotograf i filmowiec. stworzył dla nas przecudowny, krótki i emocjonalny film ślubny <3

13

Odp: Kamerzysta/Fotograf

Koniecznie dobry fotograf, filmu nie musiałabym mieć, ale zdjęcia muszą być piękne:)

14

Odp: Kamerzysta/Fotograf

Tak, jednak profesjonalne zdjęcie to nie to samo co selfie z telefonu, mają swój klimat...