1

Temat: Pierwsza podróż samolotem

Jak się najlepiej zorganizować? Proszę o kilka praktycznych rad, bo trochę mnie to stresuje...

2

Odp: Pierwsza podróż samolotem

Na pewno trzeba zadbać, żeby kosmetyki były w małych buteleczkach do 50 ml. Większe nie przejdą w bagażu. Zabierz tylko najpotrzebniejsze rzeczy, żeby nie płacić za nadbagaż.

3

Odp: Pierwsza podróż samolotem

Zdecydowanie tak. Pomyśl też o sprawnym dojeździe, by oszczędzić sobie nerwów. Osobiście wybrałabym bus i  zrezygnowała z samochodu, gdyż nie znając lotniska można się nieźle zaplątać i w efekcie spóźnić się na odprawę.

4

Odp: Pierwsza podróż samolotem

Ja będę w przyszłym roku pierwszy raz lecieć samolotem i też się trochę obawiam, zwłaszcza tego uczucia przy starcie.

5

Odp: Pierwsza podróż samolotem

ja pamiętam, ze strasznie się bałam bo wracałam z Anglii samolotem wtedy co były ataki terrorystyczne w metrach. Jezu, co to był za strach.

6

Odp: Pierwsza podróż samolotem

Nie ma czego się bać wink Przed pierwszą podróżą naczytałam się głupot że niby wznoszenie się jest takie straszne a lądowanie jeszcze gorsze. Rzeczywiście przy starcie nie czułam się za najlepiej- wiadomo, emocje- a czułam się jeszcze gorzej bo myślałam co to będzie przy lądowaniu. A było w porządku! Już nie zatykało uszu i ogólnie, a teraz uwielbiam latać samolotem, szczególnie lubię gdy startuje big_smile

7

Odp: Pierwsza podróż samolotem

Noo, pode mną też by się nogi pewnie ugięły... Jednak to jest kilkanaście ton w powietrzu i bez naszego wpływu na to co się dzieje...

8

Odp: Pierwsza podróż samolotem

W trakcie pierwszego lotu siedziała obok mnie holenderka która źle znosiła podróż i w sumie przez nią też się gorzej czułam. Ale piloci rozładowali moje napięcie bo z kokpitu składali życzenia jednemu z pasażerów który miał urodziny, po wylądowaniu puścili fanfary, i tylko mój chłopak zawiódł bo czekał na mnie na innym lotnisku ale przynajmniej jest co wspominać big_smile

9

Odp: Pierwsza podróż samolotem

Tak, najlepiej jest jak ktoś odwróci naszą uwagę od tego co się dzieje:) Dobry mieli sposób na wystraszonych pasażerów:)

10

Odp: Pierwsza podróż samolotem

[quote=Joanna Natalia]W trakcie pierwszego lotu siedziała obok mnie holenderka która źle znosiła podróż i w sumie przez nią też się gorzej czułam. Ale piloci rozładowali moje napięcie bo z kokpitu składali życzenia jednemu z pasażerów który miał urodziny, po wylądowaniu puścili fanfary, i tylko mój chłopak zawiódł bo czekał na mnie na innym lotnisku ale przynajmniej jest co wspominać big_smile[/quote]
No to miałaś niezły sajgon smile ja jeszcze nie leciałam, ale jakoś się nie boję wink

11

Odp: Pierwsza podróż samolotem

Daj spokój, działo się tongue I jeszcze nie powiedział że to on się pomylił tylko że ja muszę zawsze coś nakombinować... Faceci wink Latałam po tym lotnisku jak głupia, w końcu pytam ochrony czy są jeszcze inne wejścia na lotnisko i panowie zaczęli się śmiać i mówili że były już takie przypadki że jedno na innym lotnisku, drugie na innym...

12

Odp: Pierwsza podróż samolotem

ja byłam strasznie zestresowana ale jakoś to przeżyłam.

13

Odp: Pierwsza podróż samolotem

A ja jeszcze nie miałam okazji lecieć samolotem, zawsze wybierałam inny środek transportu...

14

Odp: Pierwsza podróż samolotem

Obecnie to nawet po Polsce lepiej latać niż jeździć tymi powolnymi pociągami

15

Odp: Pierwsza podróż samolotem

Sama się bałam jak pierwszy raz leciałam...