1

Temat: badania trychologiczne

dziewczyny, czy któraś z Was słyszała o badaniach trychologicznych? korzystałyście z nich? jak Wasze wrażenia?

2

Odp: badania trychologiczne

Moja koleżanka robiła jak po operacji jajnika zaczęły jej wypadać włosy, ale tu nie było wskazań do przeszczepu bo odrastały nowe

Ostatnio edytowany przez malinka (2016-11-05 16:33:25)

3

Odp: badania trychologiczne

słyszałam o badaniach trychologicznych, ale sama nigdy nie była smile teraz sobie trochę pogooglowałam i w sumie chętnie bym się przeszła sprawdzić włosy smile

4

Odp: badania trychologiczne

skoro tak chcecie iść na badania trychologiczne to z tego co wiem można je nawet znaleźć za darmo w hair medica. \Wystarczy dziewczyny poszukać smile zobaczycie jak to jest i nie będziecie musiały płacić

5

Odp: badania trychologiczne

racja, zgodnie z taką radą poszukałam jakiś badań trychologicznych i znalazłam jedne za darmo w hair medica. Już się zapisałam na wtorek smile

6

Odp: badania trychologiczne

daj znać po badaniach jak było i jak wyglądają

7

Odp: badania trychologiczne

Na pewno warto robić takie badania, łysienie to częsty problem a tu  można się dowiedzieć jak temu zaradzić

8

Odp: badania trychologiczne

Ważne jest też masowanie skóry głowy i odpowiednio dobrany szampon.

9

Odp: badania trychologiczne

Takie badanie na pewno może pomóc naświetlić problem i dobrać odpowiednią metodę leczenia...

10

Odp: badania trychologiczne

Samo badanie pozwala ustalić przyczyny problemów, a druga sprawa to dobrać kosmetyki itp....