1

Temat: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Czy robiłyście już zabieg, jakim jest ? Co o nim sądzicie, warto go robić? Bo ja uważam, że tak, a jeśli chcecie o nim poczytać i dobrać odpowiedni olejek do swoich włosów, to polecam tę stronę.

2

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Robiłam, olejkiem arganowym i jeszcze powtórzę nieraz, bo włosy są po nim naprawdę miękkie i odżywione.

3

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Też polecam olejek arganowy. mięciutkie włoski strasznie i takie miłe w dotyku smile

4

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Warto dopasować olejek do porowatości włosów wink I przestrzegać czasu jego stosowania, używać go systematycznie. Już po kilku użyciach będziecie miały efekt wink Ja olejuję oliwą z oliwek, olejkiem arganowym lub brzoskwiniowym

5

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Mnie olejowanie włosów nie pomogło ,bo strasznie obciąża to głowę. Przez to moje końcówki były coraz gorsze... Wolę naturalne szampony INSIGHT bo nie zawierają chemicznych środków myjących takich jak SELS, SLS i parabeny. Ja widziałam różnicę po dosłownie kilku myciach, włosy błyszczą, są nawilżone i wyglądają bardzo zdrowo. Od siebie polecam Daily Use do codziennej pielęgnacji. Cena 36 zł za 500 ml w sklepie rzy tak wydajnym szamponie to niedużo.

6

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Jestem wierna olejkom z Inoaru- najpierw miałam arganowy ( meega wygładza i łatwo sie naklada wbrew pozorom!), a teraz testuję Extreme premium oil. Odżywke używam coraz rzadziej, bo olejki tak dobrze radzą sobie z moimi wlosami, ze naprawde juz nic im wiecej do pielegnacji nie jest potrzebne wink Wystarczy dobrac odpowiedni olej do swoich wlosow- sprawdzic ich porowatosc smile

7

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Ja mam chęć na zakup olejku SESA lub Khadi - hit wśród blogerek. Korzystała któraś z Was z ich dobrodziejstw?

8

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

[quote=cinderella]Jestem wierna olejkom z Inoaru- najpierw miałam arganowy ( meega wygładza i łatwo sie naklada wbrew pozorom!), a teraz testuję Extreme premium oil. Odżywke używam coraz rzadziej, bo olejki tak dobrze radzą sobie z moimi wlosami, ze naprawde juz nic im wiecej do pielegnacji nie jest potrzebne wink Wystarczy dobrac odpowiedni olej do swoich wlosow- sprawdzic ich porowatosc smile[/quote]

Zgadzam się, bo tez używam tego olejku. Ogolnie olejowania wlosow nie traktuje w kategoriach zabiegu. To po prostu jeden z kroków w pielegnacji, ktory wykonywany regularnie przynosi duze efekty w postaci miekkich zdrowych wlosow.

9

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Robię regularnie. Mam słabe włosy, ale odkąd zdecydowałam się na olejowanie bardzo się poprawiły.

10

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

To ciekawe co piszecie. Sama muszę spróbować.

11

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

A ja jakoś nie mogę z tym olejkiem dotrzeć do skóry głowy sad Wszystko zostaje na włosach, a niby w skórę trzeba wmasować.
Jak Wy to robicie? Pomóżcie...

12

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Tak, olejuję włosy. U mnie najlepiej sprawdza się olej avocado, z marakui i] smile

13

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

U mnie olejek arganowy na mokro robi cuda, a na sucho tylko makadamia:)

14

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

hej

15

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Niestety olejki zbyt mocno obciążaja moje włosy i je przetłuszczają. Używam więc tylko takich delikatnych kosmetyków z żeby mieć piękne i odżywione włosy i nie przetłuszczone.

16

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Przynajmniej raz w tygodniu robię sobie olejowanie włosów i jestem bardzo zadowolona z efektów. Włosy są mocniejsze, bardziej błyszczące. Używałam oleju arganowego, z avocado i kokosowego. Każdy z nich dawał podobny efekt.

17

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Podobno olejek kameliowy wciera się w skórę głowy. Robicie tak?

18

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Używam oleju kokosowego i polecam. Czasami nakładam na jakiś czas przed myciem, czasami na całą noc. Odkąd go używam mam grubsze i lepiej odżywione włosy. Oleju kokosowego używam też do demakijażu oczu.

19

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

[quote=Joanna Natalia]Używam oleju kokosowego i polecam. Czasami nakładam na jakiś czas przed myciem, czasami na całą noc. Odkąd go używam mam grubsze i lepiej odżywione włosy. Oleju kokosowego używam też do demakijażu oczu.[/quote]

Również od jakiegoś czasu używam olejku kokosowego (poleciła mi go znajoma wink )
Smaruję nim włosy ok dwóch godzin przed myciem.
Stosuję go również podczas stylizacji włosów, dodaję niewielka ilość, ale włosy są bardziej błyszczące po nim, więc efekt jest super. Poza tym przy okazji włosy są nawilżone.
Dodatkowo smaruję nim dłonie oraz również stosuję do demakijażu smile

20

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Jeśli chodzi o demakijaż olejem kokosowym to tylko po nim nie pieką mnie oczy. Wszystkie dwufazowe płyny odpadają choć kiedyś stale ich używałam.

21

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

A ja właśnie zauważyłam że pieką mnie oczy po tym olejku. Ale mimo wszystko dalej stosuję go do zmywania makijażu, tym bardziej że fajnie nawilża on cerę.

22

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Tak? A to dziwne. Ja używam teraz nierafinowanego, ale po rafinowanym też nic mi się nie dzieje.

23

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Też sie zdziwiłam, tym bardziej że raczej nie mam problemów z piekącymi oczami po demakijażu. A po tym olejku zauważyłam delikatne pieczenie.

24

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Mi sie tez czasem zdarza zmywać makijaż olejem kokosowym i nie mam problemu z zadnymi podrażnieniami, czy pieczeniem... Do olejowania włosów też go używam. Ogólnie kocham olej kokosowy - i w kuchni i w łazience :-)

25

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Ja w kuchni go jeszcze nie używałam. Smażysz na nim AnetaL?