26

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Tak linea, smażę teraz na nim większość rzeczy. Ma wyższą temperaturę topnienia niż inne oleje roślinne, nie pali sie tak łatwo i ogólnie rzeczy na nim usmażone bardziej mi smakują. Szczerze polecam.

27

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

To może i ja wypróbuję. Zastanawiałam się nad tym ale jakoś zawsze odruchowo sięgam po zwykły olej. A ten kokosowy stoi w łazience. Będę musiała kupić drugi i postawić go w kuchni.

28

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Tak zrobic najlepiej - ja mam jeden kuchenny, drugi kosmetyczny w łazience. Ten kosmetyczny dodatkowo staram się kupować nierafinowany

29

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

A ja mam właśnie rafinowany. Nie wiedziałam jaki będzie lepszy bo go jest moje piesze opakowanie oleju kokosowego. A czemu nierafinowany jest lepszy?

30

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

nierafinowany ma znacznie więcej właściwości odżywczych, poza tym ma wtedy taki delikatny kokosowy smak i zapach. w kosmetyce mi sie to nawet podoba, do kuchni na razie kupuje rafinowany, bo za kokosowymi rzeczami do jedzenia nie przepadam, ale moze kiedyś też spróbuje takiego tłoczonego na zimno

31

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

A to w takim razie teraz kupię nierafinowany. Ja lubię kokosy więc lubię też ten zapach i smak.

32

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Jeśli lubisz, to tym bardziej polecam Ci nierafinowany - musisz tylko uważać, bo czasem niby jest nierafinowany, ale piszą, ze bezzapachowy. Tak nie powinno być, więc cos chemicznie muszą z nim robic, takiego bym unikała :-)

33

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Właśnie często jest napisane bezzapachowy zamiast rafinowany. Oszukują jak mogą. Ja wolę rafinowany. Taki miałam pierwszy i się przyzwyczaiłam. Za codziennym zapachem kokosa nie przepadam.

34

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

A ja z chęcią wypróbuję jak taki olej pachnie i smakuje smile
A dzisiaj przy sobocie zamierzam sobie znowu naolejować włosy. A nakładacie olej na całą długość włosów czy tylko na końcówki?

35

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Na całą długość.

36

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Ja na końcówki nakładam więcej tego oleju, ale u nasady tak delikatnie zawsze to robię, bo boję się, że będą się przetłuszczały.

37

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Ja robie tak samo jak Ty linea, moje włosy dość szybko sie przetłuszczają i są suche na koncach, więc wiecej oleju nakładam na koncówki i tylko troszkę przy skórze głowy

38

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Dzisiaj nigdzie nie wychodzę wieczorem, więc postanowiłam posmarować sobie włosy na noc, żeby troszkę się najadły tego olejku smile

39

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Hehe, a co Twój mężczyzna na to jak taka zaolejowana idziesz spać?

40

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Nie ma go hehe. Wyjechał i mnie zostawił samą smile więc mogę się swobodnie olejować smile Bo zazwyczaj smarowałam się tym olejkiem na dwie, trzy godziny i wskakiwałam pod prysznic.

41

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Czyli czasem dobrze, jak chłop sobie gdzieś na kilka dni pojedzie :-D

42

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

[quote=linea]Ja na końcówki nakładam więcej tego oleju, ale u nasady tak delikatnie zawsze to robię, bo boję się, że będą się przetłuszczały.[/quote]

No tak, też tak robię- u góry z rozsądkiem, u dołu porządnie wink

43

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Czyli robię to dobrze smile Teraz muszę intensywnie dbać o moje włosy, bo w marcu robiłam im rozjaśnianko domowe i są teraz w gorszej kondycji. A i tak ostatecznie powróciłam do mojego poprzedniego koloru, bo źle się czułam w tym do niczego nie podobnym kolorze smile

44

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

A jakieś inne oleje do włosów uzywacie? Coś jest waszym zdaniem szczególnie godne polecenia?

45

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Ja mam Eliksir upiększający do włosów Elseve - magiczna moc olejków i olejek z Mariona - kuracja odżywczo -rozświetlająca.
Używam tych olejków przy stylizacji włosów.

46

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

A jakieś naturalne? Mi się czasem zdarza arganowego uzywać, ktoś mi jeszcze o lnianym mówił i o olejku z pestek malin (ten niestety jest zazwyczaj drogi)

47

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Lniany może i jest dobry, ale za to zapach nie jest najciekawszy.

48

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

No właśnie ja też nie lubie i jakos się przemóc nie mogę ;-(

49

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Używam przed suszeniem włosów olejku orientalnego z marion, a w lodówce stoi cała butla lnianego i nie wiem do czego go zużyć bo jeść go nie mogę a włosy mi przetłuszcza ;/

50

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Też się zastanawiam co zrobić z moim olejem lnianym, który zalega mi w lodówce.