51

Odp: Żłobek prywatny czy państwowy?

Racja. Ja musiałam zapisać dziecko do żłobka prywatnego, bo w państwowym nie było już miejsc. Ale jestem zadowolona, bo dziecko przebywa w przyjemnych warunkach i pod dobrą opieką- korzystam ze żłobka Misio Pisio w Warszawie. Miesięczny abonament jest całkiem przystępny, a ja mam pewność, że maluch dobrze się tam czuje smile

52

Odp: Żłobek prywatny czy państwowy?

Z państwowym jest tylko jeden problem, miejsc nie ma smile To już bardziej wolę się wybrać, niż czekać tam miesiącami. Tutaj wydać pieniądze, a dziecko najpierw jednej babci na emeryturze zawieść,a potem drugiej.

Ostatnio edytowany przez mati_kowa (2017-04-18 14:34:41)

53

Odp: Żłobek prywatny czy państwowy?

Ja jestem jednak za żłobkiem prywatnym. Jedna kwestia, że do państwowego ciężko się dostać, a druga - grupy są większe, a więc i większe ryzyko chorób. Jakby ktoś szukał prywatnego żłobka, to widziałam, że tu się ogłaszają.

54

Odp: Żłobek prywatny czy państwowy?

Moim zdaniem miejsc w żłobkach jest zdecydowanie za mało, a co do tego czy prywatne są lepsze od państwowych to wszystko zależy od miejsca i osób które tam pracują zdarzają się świetne miejsca i miejsca tragiczne niezależnie od tego czy są państwowe czy prywatne.

55

Odp: Żłobek prywatny czy państwowy?

W czasach kiedy rodzice dostają 500+ to żłobek prywatny już nie jest takim niedostępnym luksusem...

56

Odp: Żłobek prywatny czy państwowy?

Jeśli czesne to 200 zł to naprawdę wiele osób na to stać. W mniejszych miastach nie jest tak drogo jak w dużych...

57

Odp: Żłobek prywatny czy państwowy?

W tej chwili i w państwowych żłobkach nie jest tanio..

58

Odp: Żłobek prywatny czy państwowy?

Najlepiej jak mama siedzi z dzieckiem w domu, ale wtedy też się nie rozwija zawodowo....