1

Temat: Telefon na raty

Nie chcę kupwać telefonu za gotówkę ani brać abonamentu. Mozecie doradzić gdize kupic na raty?

2

Odp: Telefon na raty

W każdym sklepie z rtv można kupić telefon na raty.

3

Odp: Telefon na raty

Nie w każdym. A przynajmniej nie na darmowe raty. W wielu sklepach wymagają albo dodatkowego ubezpieczenia do rat albo dokupienia akcesoriow, które nie są takie tanie. Z tego co wiem to jedyne darmowe raty 0% są rzadkością.
Sama jakiś czas temu kupowałam sobie laptopa ( nie miałam pieniędzy na to aby kupić za gotówkę) i kupiłam tam gdzie sklep sztucznie nie podwyższa cen laptopów, są prakycznie takie same jak w innych sklepach. Plus na pewno za to,.ze można sobie dany sprzet sprowadzić za darmo do sklepu stacjonarnego jeśli akurat nie mają go na wystawce i zobaczyć sobie jak wyglada na żywo.

4

Odp: Telefon na raty

na raty to masz w każdej sieci telefonicznej smile więc nie wiem po co kupowac w sklepie? no chyba, że chcesz miec model którego twoja sieć nie ma to tak smile Jak ci rat nie dadzą to warto sobie jeszcze popatrzeć- masz apkę z promocjami a przeceny są niekiedy i do 70% więc  warto się zapoznać smile

5

Odp: Telefon na raty

Na pewno na raty można robić zakupy na electro.pl. Ale może znajdziesz tam coś na swoją kieszeń i obejdzie się bez rat.

6

Odp: Telefon na raty

Teraz to chyba w każdym sklepie masz możliwość kupowania na raty, nie jestem zwolenniczką kredytów i rat dlatego staram się wybierać gadżety na które mnie stać ale muszą być wysokiej jakości, dlatego przy wyborze nowego telefonu zdecydowałam się na alcatela idol 4, odkładam na niego jedyne 2 miesiące, a warto bo idol 4 śmiało może konkurować wyposażeniem z o wiele droższymi telefonami

7

Odp: Telefon na raty

w sumie to w każdym sklepie elektronicznym można... ale jeśli chodzi o jakiś dobry smartfon to polecę Ci taki, tu masz wszystkie parametry itp. ja go używam dłuższy czas, nic się nie zacina i w porównaniu do innych, które miałam to jest na prawdę dobry

8

Odp: Telefon na raty

Nie rozumiem sensu branie telefonu na raty.Dla szpanu??

9

Odp: Telefon na raty

Ja też nie wiem po co komu telefon na raty. Teraz telefony są dość tanie i mozna kupić je za gotówkę na karte.  Ja mam Huawei i kartę od kilku lat, nie mogę narzekać. Nie chciałabym abonamentu.

10

Odp: Telefon na raty

Można kupić drogi telefon używany, będzie o połowę taniej i uda się bez rat:)

11

Odp: Telefon na raty

Ale używany może mieć wady i nie jest na gwarancji... A raty pozwalają kupić coś lepszego bez obciążania budżetu.

12

Odp: Telefon na raty

Racja, tylko nie można zapominać o płaceniu tych rat...

13

Odp: Telefon na raty

Ja mam ustawiony przelew stały