1

Temat: Perfumy i Internet

Gdzie można kupić oryginalne perfumy w Internecie? Polecam zdecydowanie stronę Znajdziecie tam większość swoich ulubionych zapachów i są rzeczywiście niepodrabiane. Gdzie jeszcze kupujecie perfumy, jakie stronki polecacie?

2

Odp: Perfumy i Internet

Ja kupuję po wypróbowaniu, w pobliskiej drogerii. Nie wyobrażam sobie kupować zapachów w ciemno.

3

Odp: Perfumy i Internet

Jeśli mamy pewność, że to te same perfumy,że używamy, to można spróbować.
Ale ja nie kupuję perfum, dopóki ich nie dotknę i nie poczuję wink

4

Odp: Perfumy i Internet

Też wolę najpierw sprawdzić zapach...a kojarzycie może ten od cartiera

5

Odp: Perfumy i Internet

Ja wolę przez internet, bo jest i taniej i wygodniej tongue jeśli chodzi o sprawdzone, to polecę Ci  - tam na bank są oryginalne i wiem, bo zamawiam dla siebie wink

6

Odp: Perfumy i Internet

Przez Internet nie lubię. Przed zakupem nie mogę sprawdzić swojego zapachu. Kupuję tak na prawdę kota w worku. Perfuma mi się ma podobać. Raz zamówiłam chłopakowi hugo bossa przez Internet..Zapach myślałam, że będzie idealny..Nie był fajny a ja żałowałam, że nie wypróbowałam testera perfumy.

7

Odp: Perfumy i Internet

Nigdy w życiu nie zdarzyło mi się kupować perfum przez internet a to ze względu na to że nie wiem jak miałabym sprawdzić czy dany zapach mi odpowiada. Chyba że miałabym kupić perfumy, które już miałam, testowałam i znam wtedy to oczywiście co innego.

8

Odp: Perfumy i Internet

bardzo często kupuje perfumy w rossmanie lub superpharmie. Jest tam dużo promocji i nawet bez promocji są dużo tańsze niż w Sephorze

9

Odp: Perfumy i Internet

pewnie że można kupić oryginalne perfumy w Internecie. Nawet jest to wskazane bo przez Internet kupisz takie perfumy po znacznie niższej cenie niż w drogerii. Możesz sobie wcześniej zażyczyć aby przysłali Ci tester jeśli masz opory cod o zapachu. Ale generalnie jest to o wiele bardziej opłacalne. Weźmy dla przykładu takie perfumy  znam te perfumy bardzo dobrze, są świetne, zapach bardzo intensywny, utrzymuje się przez cały dzień a perfumy są niezwykle wydajne. W normalnym sklepie takie perfumy kosztują w granicach 400zł. Zatem różnicę widać gołym okiem gdzie bardziej opłaca się je kupić.

10

Odp: Perfumy i Internet

Na pewno można kupić taniej perfumy przez internet ,ale ja wolę sama określić zapach na żywo ,czy mi odpowiada .

11

Odp: Perfumy i Internet

Raz kupiłam perfumy przez Internet i do tej pory żałuję. Muszę najpierw wypróbować zapach.

12

Odp: Perfumy i Internet

ja kupuje czasem ale jak znam zapach , w necie często można trafić na dobrą cenę

13

Odp: Perfumy i Internet

Od roku kupuję przez internet na  moje ulubione perfumy .

14

Odp: Perfumy i Internet

sobie tutaj . Jest to drogeria internetowa,  w której można zamowioć sobie w dobrej cenie perfumy przez internet. Sama rzadko kupuję kosmetyki w sklepach stacjonarnych bo ceny w drogeriach internetowych są o wiele korzystniejsze. Z drugiej strony nie jestem przekonana do allegro bo można tam natrafić niestety na wiele podróbek. Wole zamawiać kosmetyki w sprawdzonych sklepach gdzie mam pewność ,że są rzeczy oryginalne.
Mój ostatni nabytek to nowe perfumy Celine Dion - są piękne !

Ostatnio edytowany przez alinka29 (2016-03-02 15:12:33)

15

Odp: Perfumy i Internet

jeśłi znasz zapach to kup na allegro, jeśli nie to w drogerii

16

Odp: Perfumy i Internet

W sieci mamy dostęp do całej masy perfum. Sama ostatnio natknęłam się na takie produkty  i jestem ciekawa, czy sprawdzałyście, jak pachną. Muszę powiedzieć, że chociażby same ich opisy są jak dla mnie bardzo kuszące, ale jeśli miałyście już z nimi do czynienia, będę bardzo wdzięczna za wszelkie opinie na ich temat.

17

Odp: Perfumy i Internet

Gdzie znajde perfumke next just pink? ktos cos?

18

Odp: Perfumy i Internet

w moim przypadku sprawdza się tylko ta perfumeria Kupowałam gdzie indziej też, ale nigdy nie miałam pewności, czy tak naprawdę mm oryginały. tu nie mam żadnych obaw.

19

Odp: Perfumy i Internet

Nie ufam perfumom kupionym przez internet.

20

Odp: Perfumy i Internet

A ja nie mam problemów z kupowaniem przez internet. Trzeba tylko sprawdzonych dostawców jest. A w sklepach online często można kupić perfumy dużo taniej. Ja najczęściej zamawiam Euphorie Calvina Kleina - o taką  . W drogeriach stacjonarnych jest najczęściej kilkadziesiąt zł droższa. Dlatego korzystam z ofert online.

21

Odp: Perfumy i Internet

Ja lubię różne wink

22

Odp: Perfumy i Internet

Ja kupuję na iperfumy od bardzo dawna i jeszcze nigdy nie byłam niezadowolona. Perfumy są tam dużo tańsze (ja kupuję testery), jest bardzo duży wybór, a przesyłka jest wprost błyskawiczna. Nawet ostatnio kupowałam perfumy lolitę lempicką (są cudowne) i mimo, że jest gorący okres przed świętami to przesyłka dotarła do mnie po 2 dniach od zamówienia.

23

Odp: Perfumy i Internet

Ja tak nie kupuję...

24

Odp: Perfumy i Internet

Myślę, że sam opis zapachu na stronie internetowej to za mało, lepiej samemu powąchać i mieć gwarancje, że nam przypadnie do gustu.

25

Odp: Perfumy i Internet

Nie wiem, dlaczego tak wiele osób boi sie kupować przez internet. Ja mam prostą strategię - mam swoje ulubione  i jak mi się kończą, to zamawiam je przez internet. Dzięki temu płacę o wiele mniej, a dostaję do samo. Warto robić tak samo smile