1

Temat: Jaka będziesz za 5-10 lat?

Czy zastanawiacie się , jakie będziecie za ileś tam lat? Zauważyłam, że ostatnio myślę nad tym coraz częściej...

2

Odp: Jaka będziesz za 5-10 lat?

Mam nadzieję, że będę bardziej wierzyć w siebie... Bo teraz z tym krucho...

3

Odp: Jaka będziesz za 5-10 lat?

To zależy czy akurat marzę, czy narzekam wink Mam dwie wizje w zależności od tego big_smile

4

Odp: Jaka będziesz za 5-10 lat?

Ja pewnie będę miała 2 x więcej zmarszczek i 2x węższy uśmiech  z powodu dolegliwości wieku 40+ smile

5

Odp: Jaka będziesz za 5-10 lat?

To za 20 lat zrobimy zlot forumowiczek i będziemy chichotać, aż nam szczęki będą klekotać.

6

Odp: Jaka będziesz za 5-10 lat?

Ja będę miała jeszcze więcej siwych włosów niż teraz mam i jeszcze mniej ochoty na coś szalonego niż dziś..

7

Odp: Jaka będziesz za 5-10 lat?

Pewnie będę grubsza i bardziej będę przypominać moją mamę...

8

Odp: Jaka będziesz za 5-10 lat?

Za 5 plan planuje, że mój mały biznes będzie miał już zasięg co najmniej wojewódzki.

9

Odp: Jaka będziesz za 5-10 lat?

[quote=kroppelka1]Pewnie będę grubsza i bardziej będę przypominać moją mamę...[/quote]
Ja po tych świętach też mam wizję siebie grubszej za pięć lat, bo mój żołądek chyba nawykł przez te kilka dni do biesiadowania, a na wagę boję się stanąć.

10

Odp: Jaka będziesz za 5-10 lat?

A ja... na pewno będę odważniejszym kierowcą tongue Bo w najbliższej perspektywie mam do zrobienia takie szkolenie z bezpiecznej jazdy i pomocy przedmedycznej smile

11

Odp: Jaka będziesz za 5-10 lat?

Dziewczyny, umieram... zrobiła mi się pierwsza zmarszczka na czole sad I widzę początki drugiej :'(
Za 5-10 lat będę mieć ich kilka...  Może to głupie, ale zwyczajnie boję się tego.

12

Odp: Jaka będziesz za 5-10 lat?

Za parę lat będę starsza i oby mądrzejsza;) Żeby nie było, że zmiana będzie tylko na gorsze...

13

Odp: Jaka będziesz za 5-10 lat?

Na pewno będę bardziej pomarszczona i bogatsza o życiową wiedzę:)

14

Odp: Jaka będziesz za 5-10 lat?

Sama jestem ciekawa jaka będę:)