26

Odp: jakie buty męskie wybrać

Jeszcze jeden fajny, ale estetyczny przykład od Merg. Sądzę, że wyglądają one genialnie.
Proszę:

[img]//www.merg.pl/pol_il_SKORZANE-POLBUTY-MESKIE-47743.jpg[/img]

27

Odp: jakie buty męskie wybrać

Ja niedawno trafiłam na taki artykuł: i zastanawiam się czy nie wybrać dla swojego chłopaka butów Aldo Brue, myślicie, że to dobry pomysł?

28

Odp: jakie buty męskie wybrać

Faceci wolą chodzić raczej na sportowo więc i buty muszą być takie. Na jesień warto jednak postawić na coś cieplejszego. Fajną opcją są np. takie trampki z ocieplaczem. Są sportowe, modne i wygodne nawet przy troszkę bardziej eleganckich strojach powinny się sprawdzić. Zresztą teraz nawet do garnituru mężczyźni potrafią założyć trampki smile Wiem,że nie każdy ma taki gust, ale mnie to np bardzo się podoba .

29

Odp: jakie buty męskie wybrać

Jeszcze jedne fajne buciki od Merg. W sumie to bez względu na wiek, powinny każdemu pasować/
Co na nie powiecie?

[img]//www.merg.pl/data/gfx/pictures/medium/9/0/17209_3.jpg[/img]

30

Odp: jakie buty męskie wybrać

Również zamawiam dla męża buty przez internet Po prostu nie mam do niego cierpliwości jeśli chcę się wybrać stacjonarnie Nudzi się i jęczy po wejśćiu do drugiego sklepu. Raz wyszedł ze sklepu i musiałam go szukać aby zmierzył buta, którego dla niego znalazłam !

Poza tym w sieci są o wiele wieksze promocje. Jeśli szukacie butów eleganckich, z prawdziwej skóry to sugerowałabym zajrzeć sobie do Lancerto:


W sklepie jest spory wybór porządnej jakości obuwia. Ciekawe są buty tego rodzaju:

31

Odp: jakie buty męskie wybrać

Fajne modele ma Lasocki, teraz jest promocja w CCC

32

Odp: jakie buty męskie wybrać

Wyglądają dość spoko smile

33

Odp: jakie buty męskie wybrać

Na zimę to chyba najlepiej jakieś takie skórzane ocieplane sznurowane trzewiki. W wojasie widziałam kilka sensownych par i pewnie podrzucę chłopakowi jak będą wyprzedaże bo właśnie jakichś szuka

34

Odp: jakie buty męskie wybrać

Ja jako facet też polecam Lasockiego.

35

Odp: jakie buty męskie wybrać

[quote=miluska_ann]Na zimę to chyba najlepiej jakieś takie skórzane ocieplane sznurowane trzewiki. W wojasie widziałam kilka sensownych par i pewnie podrzucę chłopakowi jak będą wyprzedaże bo właśnie jakichś szuka[/quote]
weszłam na ich stronę i jest parę fajnych butów. Pokażesz konkretnie o które Ci chodzi?

36

Odp: jakie buty męskie wybrać

Tak najbardziej chyba podobają mi się te ale te też nie wyglądają źle

37

Odp: jakie buty męskie wybrać

O, te drugie bardzo fajne. Podoba mi się ten czarwony akcent na sznurówkach smile

38

Odp: jakie buty męskie wybrać

Na zimę to coś w rodzaju traperów/butów trekingowych. Ale nie mam tutaj na myśli żadnego specjalnego obuwia, tylko buty Merg, do kupienia nawet za mniej niż stówkę. A ogólnie chodzi o to, jaki klimat wam odpowiada ;-)

39

Odp: jakie buty męskie wybrać

Myślę, że powinnaś zajrzeć na stronę butów Nik:My tutaj z mężem zaopatrujemy się już od dłuższego czasu i jest to obuwie godne polecenia. Przede wszystkim bardzo wygodne i skóra, z jakiej są wykonane- jest miękka i sprawia, że buty przeżyją z nami kilka sezonów smile

40

Odp: jakie buty męskie wybrać

Mi się podobają buty od baldinini. Włoskie, porządna skóra, dobrze wykonane. Na pewno nie rozlecą się po sezonie

41

Odp: jakie buty męskie wybrać

Zależy jak trafisz. Mój mąż kupował swoje w takim boutlecie w którym jest jednak dużo taniej. Możesz sobie zerknąć zresztą . Wyprzedaże nawet do 50-70%. No ale to generalnie nie są najtańsze buty więc nawet po przecenie trzeba się liczyć z tym że nie będzie tanio

42

Odp: jakie buty męskie wybrać

A opłaca się waszym zdaniem kupować takie drogie buty?

43

Odp: jakie buty męskie wybrać

Oczywiście! Pod warunkiem, że są wykonane ze skóry.

44

Odp: jakie buty męskie wybrać

Jak dla mnie się opłaca, bo to porządne wykonanie i materiały. Takie buty posłużą spokojnie na kilka sezonów no i zawsze prezentują się dobrze

45

Odp: jakie buty męskie wybrać

Tak, sama mam 3 pary i już mi się zdążyły znudzić, a jeszcze posłużą:)

46

Odp: jakie buty męskie wybrać

Jasne że się opłaca. Zresztą solidne męskie buty wcale nie muszą być bardzo drogie. Razem z mężem buty zamawiamy z nikbutik i zawsze trafiamy na jakąś promocję. Niedawno wrzucili spore obniżki na ostatnie pary butów- fajna opcja, mąż załapał się, kupując swoje smile

47

Odp: jakie buty męskie wybrać

Lepiej kupować porządne, skórzane buty. W końcu faceci muszą mieć wytrzymałe obuwie.

48

Odp: jakie buty męskie wybrać

Tylko faceci muszą mieć wytrzymałe obuwie i my kobiety nie musimy mieć? Niestety nie mogę się z tym zgodzić, ale zgodzę się z tym, że lepiej i taniej jest wybrać obuwie solidne i znanej marki niż te tańsze, które rozlecą nam się po kilku tygodniach użytkowania. Ja osobiście sobie i mężowi kupuje tylko buty skórzane, bo one są najwytrzymalsze i nie muszę ich wymieniać po kilku miesiącach czy nawet roku. Niektóre buty mojego męża mają nawet prawie 10 lat, a dość często je nosi. Markowe buty nie zawszą są też bardzo drogie, bo w wielu sklepach są często duże promocje cenowe i można kupić buty za nawet 30% ceny regularnej. Nie musimy też przeglądać dziesiątek stron sklepów internetowych, żeby znaleźć buty niskiej, promocyjnej cenie, bo wystarczy, że zajrzymy tutaj  na stronę internetową porównywarki cenowej Ceneo, na której znajduje się bardzo dużo butów męskich przeróżnych marek z przeróżnych sklepów internetowych. W ten sposób zaoszczędzimy dużo czasu a także pieniędzy, bo znalezienie butów z najniższej cenie trwa zaledwie chwilę i mamy pewność, że jest to faktycznie najtańsza oferta.

49

Odp: jakie buty męskie wybrać

Też nie wyobrażam sobie nosić butów innych niż skórzane- to jest po prostu mega wygoda dla stóp i skóry ( moje jedyne wspomnienia po ekoskórzanych balerinach to poobcierana skóra, masakra). A od kiedy przerzuciłam się na buty ze skóry naturalnej to nie mam już takich problemów. Rzeczywiście, takie buty kosztują trochę więcej, ale dla chcącego nic trudnego- w sklepach online jest masa promocji, zniżek, rabatów. Mój mąż na nadchodzącą wiosnę zamówił sobie taki model butów ze sprawdzonego sklepu:

50

Odp: jakie buty męskie wybrać

Przyznam szczerze, że w moim wypadku nie odczuwam jakoś tego czy budy są skórzane czy nie. Z reguły nie mam z nimi problemów, nie obcierają mnie itd. Oczywiście te ze skóry się znacznie lepiej prezentują i to według mnie jest dość poważny plus tego rozwiązania smile