1

Temat: Rak płuc

sama już nie wiem gdzie szukać wsparcia chyba tylko psychiczne mi zostało jeżeli ktoś się zlituje nade mną i powie dwa ciepłe słowa. mój tato zachorował na raka płuc i NFZ nie chce zapłacić za operację, a nas nie stać na taki wydatek, i podświadomie czuję, że stracę tatę, pozostał mi tylko on, w nic juz nie wierze.

2

Odp: Rak płuc

Współczuję, tylko niestety, rak płuc nie bierze się z niczego, pewnie palił papierosy i teraz musi cierpieć...

3

Odp: Rak płuc

Moja sąsiadka i wujek mojej koleżanki... dwie osoby, które w życiu nie tknęły papierosa i nie mieszkały z osobami palącymi, zmarły na raka płuc. To nie jest tak, że rak płuc bierze się tylko z palenia. Palacze aktywni i bierni są po prostu o wiele bardziej na niego narażeni. I tak... rak nie bierze się znikąd, ale też nie zawsze świadczy o świadomych zaniedbaniach zdrowia.

4

Odp: Rak płuc

Mój dziadek również i bez papierosa.

5

Odp: Rak płuc

Bardzo współczuję Tobie, Twojemu tacie i Twojej rodzinie. :c Rak to straszna choroba, może kiedyś będziemy w stanie go wyleczyć...

6

Odp: Rak płuc

Również wsólczuję. Nie należy jednak tracić nadziei ponieawż są przypadki, w których choroba jest uleczalna. Wszystko zależy od tego w jakim stadium jest dany rak.

7

Odp: Rak płuc

Decyzja o operacji należy do lekarz, a nie do NFZ, jak lekarze nie chcą się jej podjąć to znaczy, że operacja nie pomoże....

8

Odp: Rak płuc

z obawy przed chorowaniem namawiałam męża żeb w koncu fajki rzucił, udało się, ale pewnie gdyby ie to że recigar brał to by nic z tego nie było. Wcale nie jst łatwo samą siłą woli zrezygnować z paczki fajek, organizm sam się domaga nikotyny.

9

Odp: Rak płuc

Są na to sposoby, od hipnozy po plastry. Ale jak komuś życie niemile to niech nic z tym nie robi...

10

Odp: Rak płuc

Osobiście uważam że nałóg to wyraz poblażania sobie bez myślenia o konsekwencjach ....