101

Odp: Niedługo święta

Ależ z Ciebie obżarciuch wink A pomyślałaś choć przez chwilę o Etiopii? Od razu byś straciła apetyt...

102

Odp: Niedługo święta

a ja dziś kupiłam ładny kawałek wołowinki, będzie na sylwestra tatar

103

Odp: Niedługo święta

oo tatar pycha!

co do coli nie lubię ... za słodka dla mnie hmm

104

Odp: Niedługo święta

colę jak się zacznie pić to nie ma końca, więc rzadko kupuję, na święta był wyjątek...

105

Odp: Niedługo święta

Ja uwielbiam colę z plasterkiem cytryny, mniam smile

Ksymena - Etiopii nie pomogę dietą.

106

Odp: Niedługo święta

Nie cierpię tatara bleeeeee

107

Odp: Niedługo święta

Ja chyba raz tylko w życiu jadłam. Smakował mi, ale już bym się nie skusiła raczej. Mam obawy.

108

Odp: Niedługo święta

jak się samemu zrobi z mięsa wiadomego pochodzenia to nie ma się czego obawiać...
wolę tatar niż owoce morza, które śmierdzą z daleka...

109

Odp: Niedługo święta

Owoce morza fakt.

110

Odp: Niedługo święta

Ależ ty jesteś delikatna, jak ta księżniczka na ziarnku grochu... Ale zapewniam Cię, gdybyś np. na tydzień trafiła do obozu koncentracyjnego, to już po 2 dniach marzyłabyś choćby o kawałku ryby z taaakimi ośćmi! Jednak byt kształtuje świadomość..

111

Odp: Niedługo święta

ryby lubię wszystkie ale krewetki, itp nie podchodzą mi...

112

Odp: Niedługo święta

Święta wielkanocne za miesiąc -hura.

113

Odp: Niedługo święta

Za miesiąc Mikołajki - największe z obchodzonych przeze mnie świąt big_smile Nie no... żart.
W ubiegłym roku nie poczułam żadnej magii żadnych świąt, a lubię ten klimat, mimo iż nie obchodzę. Z roku na rok coraz bardziej zwykłe są te święta i to samo zauważają moi znajomi. Co się dzieje?

114

Odp: Niedługo święta

Mnie irytują już te reklamy na Boże Narodzenie, jakby ludzie nic innego nie robili po 1.11. tylko planowali menu i prezenty na święta..

115

Odp: Niedługo święta

A ja już nie mogę się doczekać Świąt wink

116

Odp: Niedługo święta

Ja lubię dania przygotowywać na wigilię. Najlepiej wychodzi mi chyba ryba, ale chciałabym spróbować czegoś nowego np. pierogów z kiszoną kapustą, gdzie znalazłam przepis na: [url]https://www.przepisy.pl/przepisy/szukaj/pierogi-z-kapust%C4%85-kiszon%C4%85[/url]  . Do tego lubię barszcz, żurek i zupę z łazankami.

117

Odp: Niedługo święta

To fakt święta zbliżają się dużymi krokami. Jestem ciekawa czy macie już dla wszystkich prezenty.
Ja jeszcze wszystkich nie mam jednak nad nimi pracuję. Teraz intensywnie inspiruję się tym [url]http://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-upominek-dla-przyjaciolki-na-mikolajki-co-dla-niej-wybrac.bhtml[/url] poradnikiem bo jest tam sporo ciekawych propozycji smile

118

Odp: Niedługo święta

Sama zastanawiam się póki co, jakie ciasta upiec na święta i powiem Wam, że bardzo kusi mnie.. Mamy tutaj bowiem możliwość zamówienia z dostawą do domu wybornych wypieków, bądź też świątecznych tortów i jestem przekonana, te pyszne ciasta sprawią radość wszystkim domownikom, a ja zaoszczędzę sobie nieco pracy.

119

Odp: Niedługo święta

Najlepiej takie z bakaliami, bo z tym mi się kojarzą świąteczne wypieki

120

Odp: Niedługo święta

Tak, warto czytać składy produktów, bo nieraz i te droższe są nafaszerowane chemią...

121

Odp: Niedługo święta

W tym roku przyznaję, że kupuję trochę gotowych dań, np. pierogi, bigos... Ale rosół będzie domowy!

122

Odp: Niedługo święta

Ja w tym roku nie szalałam w kuchni i kupiłam delikatesowe pierogi i krokiety smile Dziś piekę sernik i makowiec. Kupiłam też opakowanie pierniczków dr. Oetkera i zleciłam ich wykonanie dziecku big_smile Zamiast siedzieć przed komputerem pobawi się w cukiernika smile Właśnie wycina foremkami pierniczki i układa na blasze Wieczorem będziemy je dekorować i wieszać na choince.

123

Odp: Niedługo święta

Teraz to wszystko można kupić gotowe, jednak to nie ten sam smak, ale można więcej czasu poświęcić rodzinie. Coś za coś, ale ja bym wybrała czas z rodziną. Te pierniczki to super sprawa! smile

124

Odp: Niedługo święta

[quote=karolinkamarzec]Teraz to wszystko można kupić gotowe, jednak to nie ten sam smak, ale można więcej czasu poświęcić rodzinie. Coś za coś, ale ja bym wybrała czas z rodziną. Te pierniczki to super sprawa! smile[/quote]

Pierniczki wyszły naprawdę smaczne, w smaku jak domowe i ładnie pachną. Są mięciutkie, więc nie muszą leżakować. Najważniejsze dla mnie jest to, że dziecko miało przyjemne zajęcie na wiele godzin, a ja w tym czasie mogłam zająć się innymi obowiązkami.
A pierniki musiałam schować, bo jak się wszyscy dorwali to została połowa. big_smile Zostałam strażnikiem pierniczków i wyjmę je dopiero na wieczerzę wigilijną smile .

125

Odp: Niedługo święta

W tym roku te święta będą jakieś takie nieświąteczne.... Nigdzie się nie wybieramy, a zawsze to był fajny wyjazd na koniec roku, sylwester w górach itd. Pandemia zniszczyła wszystko....