1

Temat: Biżuteria modowa - naszyjniki

Lubię nietuzinkowe naszyjniki, które dopełnią każdą stylizacje.
Można je nosić do koszulki na co dzień, a także do zestawów na wielkie wyjścia.
Każda z Pań na pewno znajdzie coś dla siebie.

2

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Chętnie przejrzę ofertę, bo szukam czegoś na urodziny smile

3

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Ja zamawiam czasami na fb-coralove naszyjniki są piękne, gatunkowo może nic cudownego ale ceny też nie są jakieś wysokie

4

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Mi się bardzo podoba naszyjnik ze zdjęcia. Takie długi idealnie pasują do sukienek oraz ogólnie do bardziej eleganckich stylizacji. Mam dzisiaj coś bardzo podobnego na sobie.

[img]//img2.sprzedajemy.pl/540x405_naszyjnik-top-secret-50095047.jpg[/img]

5

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

A często nosicie taką ręcznie robioną biżuterię? podobają wam się takie akcesoria? są chyba bardziej uniwersalne niż złoto prawda?

6

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Lubię srebro.Ten naszyjnik Indali jest w moim guście smile
[img=PunBB bbcode test]http://s1.apart.pl/files/cbiz_img/img_prod20798_0_m.jpg[/img]

7

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Mi jakoś ręcznie robiona bizuteria nie przypadła do gustu, najbardziej podoba mi się bizuteria z Jubilea.pl srebrna, oryginalna, jest spory wybór naszyjników, a najlepiej wziąć sobie cały komplet, bo zawsze można coś zamienić, podmienić lub założyć tylko jeden element

8

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Bardzo ładną biżuterię mają tu. To chyba największy sklep w sieci z biżuterią srebrną. W ich wyrobach srebro często łączone jest z kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi. Mnie osobiście bardzo się podoba i uważam, że srebro pasuje do wielu stylizacji.

9

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

szukam czegoś dla mamy na święta, ale przeraża mnie ilość ofert w internecie, sklepach. to jak szukanie igły w stogu siana.

10

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

[quote=Katee]Lubię srebro.Ten naszyjnik Indali jest w moim guście smile
[img=PunBB bbcode test]http://s1.apart.pl/files/cbiz_img/img_prod20798_0_m.jpg[/img][/quote]

Śliczny jest ten naszyjnik. Tylko jako, że jest z Apartu to boję się spojrzeć na jego cenę...

11

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Teraz są modne skromne naszyjniki i bardzo mnie to cieszy smile Nigdy nie lubiłam tych wielkich, cieżkich z beznadziejnymi wisiorkami. A jakie pierścionki wam się podobają? Ja póki co noszę tylko zaręczynowy ale podobają mi się srebrne pierścionki i zastanawiam się nad zamówieniem kilku. Nie wiem tylko jak je nosić bo wydaje mi się, ze wiecej niż 1-2 to za dużo.

12

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Ja też właśnie przeglądam stronę w poszukiwaniu naszyjnika na prezent dla moje nastoletniej siostry i znalazłam taki ładny i nieszablonowy.

Zastanawiam się czy sobie też takiego nie kupić tylko w innym kolorze. Mojej siostrze taki turkusowy będzie jak najbardziej pasować bo jest blondynką o niebieskich oczach więc pasuje wprost idealnie.

13

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Moja przyjaciółka niedługo ma urodziny i chciałabym kupić jej coś wystrzałowego i pomyślałam właśnie o naszyjniku. Przyjaciółka interesuje się modą, śledzi trendy, a także przegląda zdjęcia celebrytów w poszukiwaniu fajnych ubrań i dodatków. Szukając modnego naszyjnika, który noszą gwiazdy trafiłam na takie naszyjniki . Podobają Wam się? Myślicie, że moja przyjaciółka byłaby zadowolona z takiego naszyjnika?

14

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Nie ma się czego bać smile nie jest drogi - to srebro

15

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

A powiedźcie mi, czy kojarzycie taki sklep ? Mnie osobiście bardzo podoba się jego oferta. Można w niej znaleźć wiele ciekawych produktów: bransoletki, kolczyki, broszki i wiele więcej, w tym wiele z naturalnymi kamieniami, w tym moimi ukochanymi agatami:).

16

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Agat ma ciekawą barwę, ale bursztyn to dopiero ma urok:)

17

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

[quote=Katee][quote=kocham_kato][quote=Katee]Lubię srebro.Ten naszyjnik Indali jest w moim guście smile
[img=PunBB bbcode test]http://s1.apart.pl/files/cbiz_img/img_prod20798_0_m.jpg[/img][/quote]

Śliczny jest ten naszyjnik. Tylko jako, że jest z Apartu to boję się spojrzeć na jego cenę...[/quote]
Nie ma się czego bać smile nie jest drogi - to srebro[/quote]

Dzięki! Hmm chyba go zamówię...

18

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Ładny naszyjnik, choć ja niestety nie noszę zbytnio biżuterii, choć na specjalne okazje z pewnością by się nadał.

19

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Super naszyjniki ma Sotho, często tam kupuję coś ekstra na większe imprezy:)

20

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Zamówiłam ostatnio na By Dziubeka dwa naszyjniki i jestem bardzo zadowolona:
[img]https://www.bydziubeka.pl/cache/zdjecia/0110/aFOTO_9191.jpg__378x378.jpg[/img]

Do drugiego wstawiam link, bo zdjęcie za duże

21

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Super, mam nawet  podobny, tylko z większą zawieszką:)

22

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Stawiam na ręcznie robioną biżuterię.  Nie lubię przesadzonej, drogiej biżuterii. Ręcznie robiona biżuteria pasuje do każdego stroju.

23

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Ja kupiłam tam ładny łańcuszek srebrny w dobrej cenie,naprawdę polecam.

Ostatnio edytowany przez MadziaSS (2016-10-29 18:43:16)

24

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Ja od narzeczonego dostałam srebrny pierścionek zaręczynowy w komplecie razem z naszyjnikiem. Dość niecodzienne, ale mówił, że nie mógł się oprzeć smile Mnie bardzo cieszy jego hojność.

25

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Mi mąż kupił na rocznicę takie kolczyki w zestawie z bransoletką smile