26

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Moim ulubionym sklepem jest mojezakupy.net. Kupiłam ostatnio śliczną i oryginalną parkę -  w całkiem przyzwoitej cenie wink Uwielbiam polować tam na ciuchy. Naprawdę atrakcyjne ceny znanych marek wink

27

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Mam trochę ulubionych sklepów w internecie np.sukienki mini przeglądam na Domodi.pl, bo tam jest największy wybór. Mogę znaleźć tam ciuch na dosłownie każdą okazję.

28

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

mój numer jeden to zalando, zamawiam kilka rzeczy, które mi się podobają, przymierzam, oglądam i odsyłam to co jednak do mnie nie pasuje. Na drugim miejscu answer - podobna polityka smile

29

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Yups.pl:)

30

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Tylko mojezakupy. net Bardzo lubię tam kupować. Mają super ciuszki.Ostatnio upolowałam tam super kurtkę na zimę -

31

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ostatnio zaczełam kupować dużo sukienek wieczorowych, bo albo Andrzejki, albo święta, albo imieniny czy inne imprezy. Wyjścia z pracy też mieliśmy, więc czy sukienka czy elegancka bluzka są zawsze na miejscu. W sieciówkach jest dużo sukienek, ale żeby coś eleganckiego dorwać w normalnej cenie to ... no i tak zaczełam zamawiać na tej stronie bez mierzenia, totalnie w ciemno. Ale jedna sukienka była ok to zamówiłam drugą, a później trzecią:) I teraz jak potrzebuję czegoś eleganckiego to od razu tam przeglądam co maja:)

32

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Od czasu kiedy stawiam na jakoś, a nie na ilość ubrań szukam ich w dobrych sklepach. Zależy mi, aby ubranie było dobrej jakości, idealnie skrojone i uszyte. Takie rzeczy znajduje na [url]http://enbutique.com/[/url]

33

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja polecam, dlatego, że porównując z innymi ceny są na korzyść, a także dlatego, że nie znajduję wyszukanych ciuchów gdzieś indziej. Bardzo fajną ofertę mają jeśli chodzi o markowe, włoskie ubrania.

34

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja bardzo lubię sklep Diverse. Sama zamawiam sobie tam głównie koszulki z krótkim rękawem. Mąż też nieraz coś tam kupuje, np. bluzy, koszulki, koszule

35

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Polecam moyami.pl fajne ciuszki, każda może znaleźć coś dla siebie. Często są promocje i inne ciekawe oferty.

36

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja polecam sklep internetowy kostium.com. Jeszcze się nie spotkałam tam z nietrafionym zakupem.

Ostatnio edytowany przez Styliskta20 (2017-05-30 12:13:45)

37

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Lubie kupować rzeczy przez internet, ostatnio przyjaciółka pokazała mi tą stronke
Zastanawiam się nad zakupem tej trzeciej od góry, białej, mąż pozwolił ma nawet wybrać dwie big_smile !
Wiem, że to sprawdzone źródło, także nie będę się zastanawiać czy kupować czy nie big_smile

38

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Chyba Croop i House, choć mocno boli, że ubogą mają listę banków i trzeba zamawiać za pobraniem. Ostatnio założyłam konto PayPal, żeby tego uniknąć. Rewelacyjna jest dla mnie opcja sprawdzania, czy dany towar jest dostępny w wybranym przeze mnie sklepie stacjonarnym.

39

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja tutaj  taką wyjściowa na 2 dzień wesela. Spory asortyment mają jak na sklep online, warto zajrzeć w/g mnie.

40

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

A kupowaliście kiedyś coś w Zoio? Zastanawiałam się, jak jest u nich z jakością.

41

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Jestem przekonana co do jakości ciuchów ze sklepu internetowego Do tego są bardzo oryginale, modne i naprawdę wygodnie się w nich chodzi. Teraz mają wiosenne rabaty, więc tym bardziej warto zajrzeć.

42

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

W sumie nie wiem, czy mam ulubiony. Zamawiam tam, gdzie mi się spodoba.

43

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Lubię miejski styl i moim ulubionym sklepem jest Sinsay.

44

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Jest wiele ciekawych sklepów internetowych, co miesiąc to mnoży się ich coraz więcej. Jeśli szukacie sprawdzonej oferty to osobiście polecam, możecie tutaj zakupić zarówno męskie jak i damskie buty firmowe. Atutem się rewelacyjne promocje, nawet do 20% !

45

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

mi sie czasem coś zdarza kupować tutaj - zwykle wpada mi w oko jakaś sukienka :-)

46

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja kilka razy robiłam zakupy  (tutaj jest bielizna i ciuszki)

Ale najwięcej rzeczy jednak przez allegro kupiłam.

47

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja sie zawsze trochę boję, ze coś na mnie pasować nie będzie i później trzeba bedzie to odsyłać (a mi sie nie będzie chciało). Np ostatnio spodobała mi się sukienka z bonprix, ale tam ponoć coś dziwnego z rozmiarówką jest i nie wiem, co ja miałabym sobie tak naprawdę zamówić, zeby było dobre

48

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja mam spodenki z bonprix. Białe, letnie. W ogóle przyszły inne niż na zdjęciu i faktycznie jak je kupiłam to były za duże. Ale to było kilka dobrych lat temu i na szczęście ich nie wyrzuciłam. Teraz mogę w nich chodzić smile

49

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja z innych firm kupuję zazwyczaj rozmiar 36 i zastanawiam sie jaki ewentualnie rozmiar powinnam sobie zamówić. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z bonprix, to niech się proszę podzieli :-)

50

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja też zazwyczaj biorę 36, ale mam dwa kombinezony i brałam rozmiar 34 a tez zamawiałam przez internet. Zawsze przed zakupem czytam dokładnie podane wymiary. Czasami rozmiarówka może się różnić. Tylko niestety nie zawsze podane są dokładne wymiary ubrań.