51

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Ja mam meble na wymiar, bo z moją małą kuchnią nie miałam za bardzo innego wyjścia, ale sprawdzają się bardzo dobrze.

52

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Jeżeli nie wiesz jak sobie urządzić kuchnie albo ogólnie aranżacją wnętrz bo ja miałam ten sam problem ale znalazłam całkiem niezłą firmę która się tym zajmuje - dopasuje się do twojego gustu i tego co wymagasz potrafią profesjonalnie doradzić a co najwazniejsze posiadają w sklepie wszystko to czego potrzebujesz ja tam skorzystałam z pełnego zakresu ich ofert i jestem mega zadowolona. Nie wiedziałam co kupić potrafili doradzić co jest warte i modne i tak właściwie ubrałam swoją kuchnię.

53

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Kiedy pojawiły się pierwsze oferty na meble pod wymiar w necie to myślałam, że nikt z tego nie będzie korzystał, bo ryzykowne. A w sumie wyszło tak jak z każdą inną usługą oferowaną w sieci. Dużo niższa cena robi swoje i po prostu zainteresowanie pozostaje.
Fakt faktem meble na wymiar są bardzo drogie szczególnie kuchenne jednak nie wyobrażam sobie innych mebli w swojej kuchni podobie chyba jak większość osób. Z tego co widzę to i tak mało kto kupuje teraz inne meble do swoich kuchni

54

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Witam. Osobiście proponowałabym zrobienie mebli na wymiar. Do niedawna miałam podobny dylemat ponieważ urządzałam kuchnie i nie tylko. Wiadomo kasa szybko się rozchodzi przy remoncie ale wiadomo że chciałoby się mieć zrobione ładnie i elegancko. Dlatego ja się właśnie zdecydowałam na to aby to stolarz mi wykonała te meble. Dzięki temu mam zagospodarowane więcej miejsca, więcej jest szafek i w ogóle meble są wykonane bardzo solidnie. Nieraz warto jest zapłacić więcej i mieć porządnie zrobione. Wiadomo przecież że kuchni za rok lub dwa zmieniać nie będziesz?!:)

55

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

A czy myślałaś o trwałych, porządnych meblach z prawdziwego drewna? Jeśli nie zerknij w sieci, być może się zainspirujesz smile Pozdrawiam smile

56

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Myślę, że warto rzucić okiem na meble modułowe do kuchni. Widziałam takie w agacie, a moja kumpela urządziła nimi super kuchnie, zaoszczędzając mnóstwo kasy

57

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

I jak, na jakie meble się ostatecznie zdecydowałaś? My z mężem też całkiem niedawno mieliśmy ten sam dylemat, wprowadziliśmy się do nowego mieszkania i na szybko musieliśmy wszystko "ogarnąć" smile. Sporo czasu spędziliśmy na przeglądaniu katalogów z gotowymi meblami, ale ostatecznie zrezygnowaliśmy z tego pomysłu i zaczęliśmy szukać firmy, w której będziemy mogli zamówić meble na wymiar. Meble są wykonane solidnie i starannie, tak jak chcieliśmy, cenowo też wyszło całkiem przystępnie smile

58

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Bywają tak niewymiarowe kuchnie, że nie ma co w nich kombinować z gotowymi zestawami mebli, bo nie będa pasować. Moja kuchnia jest w mieszkaniu w kamienicy, więc wiem, o czym mówię.

59

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

To prawda. Lepiej zamówić u stolarza i nie "bawić się" w docinanie na własną rękę.

60

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Miałam robione meble na wymiar i bardzo taki wariant polecam. Niewielka powierzchnia, świetnie zagospodarowana wiele pomieści. Na wymiar robiłam również żaluzje, których ofertę znalazłam w internecie ,  bo nie chciałam absolutnie firanek i zasłon w kuchni. Nie mam w niej nawet karnisza. Żaluzje to super zaciemnienie i wygoda.

61

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Ja też zamawiałam meble na wymiar, głównie dlatego, że musiałabym zmarnować mnóstwo miejsca, a kuchnia i tak nie jest zbyt duża.  Bo wiecie cęsto jest tak, że ty swoje a pan, który robi meble swoje i tak naprawdę on jest najmądrzejszy (choć nie twierdzę że tak nie jest) to jednak jak płacę za wykonanie więc chce żeby ten człowiek poświęcił mi czas. A tu pełen profesjonalizm, i wyceny robią indywidualnie, w zależności od wszytkiego - mebli, wykończeń więc można naprawde mieć wpływ na wszystko.

62

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Ja mam dość sporą kuchnię, a teraz jest taki wybór, że gotowy zestaw można dobrać i jest sporo tańszy.

63

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Czasem się nie da. Ja mam własnie małą kuchnię, a przez to gotowe zestawy nigdy nie pasują.

64

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Ja polecam nowo otwarty internetowy sklep meblowy. Mają bardzo ciekawe wzory, do tego bardzo duży wybór. Sklep dopiero się otworzył więc do końca roku w celu przyciągnięcia klientów dali bardzo dużo promocji i dostawę gratis. Warto się pospieszyć bo później nie będzie takich okazji.

65

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

My nasze kuchnie zamawialiśmy w  Dom Mix  - juz 4 roczek mają, mebelki na zamówienie (na wymiar) dobrze dopasowane i jak narazie sie nic nie rozpada smile

Nawet były jakies fotki po montażu robione ale musiałabym poszperac zeby znaleść.

Ale z drugiej strony na ich stronie jest całkiem dużo zdjęć z ich realizacji - może nawet i nasze juz wstawione.

Z czystym sercem możemy polecić ta firmę, a w wolnej chwili poszukam naszych fotek i postaram sie kilka dodać

66

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

A kupował ktoś  stoły i krzesła do jadalni przez net? Zastanawiam się czy warto kupić?

Ostatnio edytowany przez karolinkamarzec (2017-01-09 10:06:52)

67

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Na wymiar to kupiłabym tylko prawdziwe drewniane meble  od stolarza, bo sklejkę w odpowiednim wymiarze to znajdę w każdym sklepie meblowym.

68

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Dokładnie, poza tym do każdej kuchni jakieś meble ze sklepu się mieszczą, nie trzeba robić pod wymiar...

69

Odp: Meble kuchenne na wymiar?

Niektórzy już nie mają na co kasy wydawać to wydzielają...