1

Temat: Co kupić siostrze

Cześć wszystkim :*  Chcę mojej 15-letniej siostrze na urodziny sprawić jakąś biżuterię. Mój budżet to nie więcej niż 300zł. Zastanawiam się, czy kupić jej jakąś młodzieżową bransoletkę, czy może lepiej złoty łańcuszek, który będzie miała na lata? Ktoś z Was ma doświadczenia z biżuteryjnymi prezentami dla Pań w tym wieku? Pozdrawiam

2

Odp: Co kupić siostrze

Ja mojej siostrze na 20. urodziny kupiłam srebrny łańcuszek celebrytkę. Na wisiorku był wygrawerowany napis specjalnie dla niej.

3

Odp: Co kupić siostrze

O, może i ja kupię sobie taką celebrytkę smile

4

Odp: Co kupić siostrze

moja siorka będzie miała za dwa tygodnie urodziny i kupuję jej piżamę bo uwielbia i powiedział, ze chce nową piżamę

5

Odp: Co kupić siostrze

Może warto pomyśleć o jakimś klimatycznym i fajnym portfelu.  Jak siostra to wiesz co lubi i na pewno coś znajdziesz dla niej bajecznego i fajnego.

6

Odp: Co kupić siostrze

A ja odchodzę od takich powiedzmy praktycznych prezentów, bo kilka razy nie udało mi się trafić w gust obdarowywanego. Od tamtego czasu wybieram bezpieczne prezenty tongue Jest to np. kosz słodyczy Myślę, że każdy lubi i każdemu taki upominek sprawi radość. Wydaje mi się, że taki prezent jest zawsze trafiony smile

Ostatnio edytowany przez durka (2017-03-16 18:51:41)

7

Odp: Co kupić siostrze

Kosmetyk albo perfumy ją najbardziej cieszą:)

8

Odp: Co kupić siostrze

zależy co lubi ale na pewno kocha błyskotki oraz perfumy. Może coś z tego

9

Odp: Co kupić siostrze

A ja wychodzę z założenia, że prezenty powinny mieć charakter praktyczny. Co mi po kwiatach, skoro za kilka dni zwiędną? A jak na przykład dostanę zestaw filiżanek, to posłużą mi przez kilka dobrych lat. Muszę Wam się zresztą przyznać, że na ostatnie urodziny siostry kupiłam jej...zestaw farb. Chciała z mężem przemalować ściany w wynajmowanym mieszkaniu, właściciel się zgodził, potrzebowała tylko impulsu. Stały się nim farby ode mnie i aktualnie Hanka mieszka w odnowionym mieszkaniu.

10

Odp: Co kupić siostrze

a myślałaś o różnokolorowych cieniach do powiek? Przypuszczam, że ucieszy się z takiego prezantu smile

11

Odp: Co kupić siostrze

Wszystko zależy co Twoja siostra lubi, jakie ma gusta. Ja swojej zamierzam kupić karnet na siłownie od nie dawna zaczęła się zdrowo odżywiać, wprowadziła sobie jakąś tam dietę, dużo jeździ rowerem i biega od czasu do czasu dlatego taki pomysł, mam nadzieję że spodoba się jej to. A tak przy okazji to sama chyba zacznę chodzić.

12

Odp: Co kupić siostrze

Szukam prezentu na imieniny dla siostry, co na taką okoliczność mogła bym kupić ? Myślałam o depilatorze, wiem że siostra nie ma takiego sprzętu i używa maszynki, myślę że była by zadowolona z takiego urządzenie, bo mi akurat to bardzo ułatwia życie. Chyba że macie lepsze propozycje.

13

Odp: Co kupić siostrze

Ja zawsze kupuję jej kosmetyki bo je uwielbia:)

14

Odp: Co kupić siostrze

Kosmetyki dobry pomysł ale biżuteria też, bo kosmetyk się zużyje a biżuterię nosi się przez długie lata i osoba cały czas o Tobie pamięta smile A siostra chodzi do Kościoła? Jeżeli tak to ja bym polecała  celebrytkę z krzyżykiem ja kupiłam koleżance na urodziny i była zachwycona i bardzo często widzę, że nosi smile Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez misia78 (2018-08-22 22:41:09)

15

Odp: Co kupić siostrze

Fajne są te kolczyki z bursztynem, byłyby świetne na prezent

16

Odp: Co kupić siostrze

Myślę, że biżuteria to dobry pomysł. Ja stawiałabym na łańcuszek z jakąś drobną, subtelną zawieszką - może wygrawerowaną z tyłu? Do trzystu złotych może i coś znajdziesz. Zawsze są cachbacki i kupony, nawet na biżuterię.

17

Odp: Co kupić siostrze

A może zestaw do robienia paznokci?

18

Odp: Co kupić siostrze

Mojej zawsze kupuję książki i płyty, bo uwielbia czytać i słuchać muzyki:) Zawsze trzeba dopasować prezent do osobowości i zainteresowań danej osoby, wtedy będzie cieszył.

19

Odp: Co kupić siostrze

Też myślę że zestaw do robienia paznokci jest fajnym pomysłem zwłaszcza dla młodych dziewczyn. Teraz prawie każdy robi sobie hybrydy więc praktycznie jest mieć pod ręką taki zestaw. W Hi hybrid mają teraz zestawy prezentowe i startowy jest w promocji a oni mają fajne lakiery dla początkujących bo są trochę gęstsze

20

Odp: Co kupić siostrze

Myślę, że jakieś perfumy będą dobrym rozwiązaniem smile

21

Odp: Co kupić siostrze

A jak lubi czytać to książka, albo piękny album...

22

Odp: Co kupić siostrze

Może coś ze stali chirurgicznej? Ja lubię biżuterię, ale szkoda mi wydawać na nią dużo, dlatego zaczęłam częściej sięgać po biżuterię ze stali chirurgicznej. Można znaleźć naprawdę ładną biżuterię  w atrakcyjnej cenie. Nie każdego stać na złoto czy srebro, a stal chirurgiczna naprawdę świetnie nadaje się nawet do noszenia codziennie.

23

Odp: Co kupić siostrze

U mnie siostra cieszy się głównie z książek:)