51

Odp: Garnki na lata

czytałam właśnie o nowej kampanii. Z racji tego, że mają też serię garnków to może warto przyjrzeć się im bardziej - mi się podobają z chyba niedługo będę już potrzebowała nowych więc śmiem twierdzić, że to będzie mój wybór

Ostatnio edytowany przez bojowa (2016-10-16 07:43:58)

52

Odp: Garnki na lata

Wybrałaś już jakieś konkretne?  Mają kilka linii, ja mam Selection ze stali nierdzewnej i są naprawdę świetne. NAwet w  piekarniku ich używam i nic się złego nie dzieje smile

53

Odp: Garnki na lata

już wybrałam a nawet zakupiłam - seria Taurus. Grube dno, nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek a do tego jak użyjesz czasami metalowej łapki to się nie porysuje. To idealny garnek dla mnie

54

Odp: Garnki na lata

Też fajne. Jak się sprawują? Myjesz w zmywarce? Nie dzieje się nic złego?

55

Odp: Garnki na lata

Mam patelnie i garnek tej firmy sa bardzo mocne i trwałe. Używam ich do kuchenki indukcyjnej a także do piekarnika a garnek ma takie coś że jak np. ugotowałam już ziemniaki i czekam chwile na męża to ciągle są ciepłe i to mi sie podoba że długo utrzymują ciepło.

56

Odp: Garnki na lata

Ja szykuję się na cały komplet. Póki co mam patelnię z linii Taurus i jestem z niej bardzo zadowolona. Moim zdaniem jest to jakość na lata i na pewno taka, jakiej oczekuje każda gotująca pani domu. smile

57

Odp: Garnki na lata

Ja mam garnki jakie wykorzystywane mogą być w profesjonalnej kuchni, właśnie u nich kupiłam . Te ze stali szlachetnej Inox Pro mogę ci polecić

58

Odp: Garnki na lata

Ja mam teraz garnki z Tefala. Są całkiem dobre, chociaż pomimo grubego dna niektóre rzeczy do nich przywierają.

59

Odp: Garnki na lata

Garnki, które tutaj chyba nie były wymieniane a warto zwrócić na nie uwagę to Silit. Garnki z 30 letnią gwarancją, produkowane w Niemczech.  Moja znajoma od nich kupowała z odbiorem osobistym w Raszynie. Ma je już jakiś czas i faktycznie powłoka od środka się nie rysuję, można je używać na kuchenkach indukcyjnych. Są ponoć rewelacyjne. Sam myślę  zakupie takiego lekko zielonego kompletu.

60

Odp: Garnki na lata

Ja teraz przerzucam się na gotowanie na parze, jest o wiele zdrowsze, a i uwielbiam takie obiadki, zwłaszcza rybę i warzywa. Szczerze powiem, że trochę szkoda mi było wydawać na jakieś profesjonalne i drogie garnki. Znalazłam fantastyczne silikonowe wkładki powiem Wam rewelacja i duża oszczędność. Warto polecam wszystkim, ten kto jada takie obiadki to wie o czym mówię i jakie one są smaczne.

61

Odp: Garnki na lata

Nie mam na ten temat zbyt obszernej wiedzy. Dlatego też nie jestem za bardzo w stanie pomóc.

62

Odp: Garnki na lata

Mam emaliowane i służą dopóki się nie uszkodzą. Trzeba więc uważać żeby ich nie obić...

63

Odp: Garnki na lata

U mnie są ze stali nierdzewnej i dopóki się nie przypalą to są ok.

64

Odp: Garnki na lata

Niektórzy kupują garnki za parę tys., a one są tyle warte co garnek z marketu za 30 zł...