51

Odp: Jak mieć więcej energii

Im więcej ćwiczymy tym lepszą mamy wydolność co za tym idzie więcej mamy energii na robienie czegoś. Ważne jest też zdrowe i poprawne odżywianie smile

[url=http://metalpol.pl]ogrodzenia rumia[/url]

52

Odp: Jak mieć więcej energii

A mieliście może do czynienia z wypaleniem zawodowym? Boję się, że dopada mnie coś takiego  . Jak sobie z tym poradzić? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą pracy, ale nie mogę się przemóc i w końcu to zrobić...

53

Odp: Jak mieć więcej energii

Fajne porady w tym temacie znajdziesz  - Jest tam tez podana lista czynników, które negatywnie wpływają na nasze samopoczucie. Celne i pouczające, więc polecam.

54

Odp: Jak mieć więcej energii

Mi pomaga kofeina, chociaż kawa nie do końca zdrowa, wiadomo wink Lubię jej smak, ale się ograniczam ostatnio do jednej dziennie, bo wypłukuje magnez i odwadnia. Na szczęście można już kupić wodę z kofeiną, więc tym się ratuję jak przysypiam w ciągu dnia.

55

Odp: Jak mieć więcej energii

[quote=Moniqa_]A mieliście może do czynienia z wypaleniem zawodowym? Boję się, że dopada mnie coś takiego[/quote]
A może brakuje Ci czegoś poza pracą? Może zanim zdecydujesz się na jej zmianę, spróbuj znaleźć coś, co będzie dostarczać nowych, dobrych wrażeń, przez co i do pracy będziesz miała większy zapał? smile Powodzenia smile

56

Odp: Jak mieć więcej energii

Żeby mieć więcej energii wystarczy kilka prostych rzeczy. Po pierwsze trzeba obrać sobie jakiś jasny cel jaki chce się osiągnąć w życiu. Potem do niego trzeba dążyć. Potem wystarczy zadbać o aktywność fizyczną. Polecam bieganie, basen lub siłownię. Potem jeszcze należy zadbać o zdrowe jedzenie. Jeżeli spełnicie te 3 rzeczy to będziecie mieli masę energii na codzień.

57

Odp: Jak mieć więcej energii

Trzeba się... zakochać! big_smile W Kimś... albo w czymś wink

58

Odp: Jak mieć więcej energii

Dobry pomysł, tylko... skąd go/to wziąć...? smile

59

Odp: Jak mieć więcej energii

[quote=annnaannna]Żeby mieć więcej energii wystarczy kilka prostych rzeczy. Po pierwsze trzeba obrać sobie jakiś jasny cel jaki chce się osiągnąć w życiu. Potem do niego trzeba dążyć. Potem wystarczy zadbać o aktywność fizyczną. Polecam bieganie, basen lub siłownię. Potem jeszcze należy zadbać o zdrowe jedzenie. Jeżeli spełnicie te 3 rzeczy to będziecie mieli masę energii na codzień.[/quote]


Mam nawet kilka celów, ale to mi wcale nie dodaje energii..

60

Odp: Jak mieć więcej energii

Dobry sposób na więcej energii, przynajmniej na mnie to działa jest się dobrze zmęczyć. Nic tak nie energetyzuje jak np. bieganie lub jazda na rowerze. Sprawdź jak radzą sobie na

61

Odp: Jak mieć więcej energii

Też słyszałam, że aktywność wbrew pozorom potrafi sprawić, że ma się znacznie więcej energii. Ja mam zamiar zapisać się na siłownię.

62

Odp: Jak mieć więcej energii

No i to jest prawda smile Sport i ogólnie aktywność fizyczna daje masę energii. Wystarczy te 30 minut z rana a zobaczycie mega różnicę. Kawa kawą ale to na dłuższą metę nie jest za zdrowe. Plus ta energia po kawie jest znacznie inna niż ta gdy z rana pójdziesz pobiegać te parę kilometrów. Polecam bo na prawdę ma to diametralny wpływ tongue

63

Odp: Jak mieć więcej energii

Zgadzam się, aktywność i zdrowe jedzenie może czynić cuda, czytałam o tym w tym artykule  mogę potwierdzić że są naprawdę skuteczne i bardzo proste.

64

Odp: Jak mieć więcej energii

A znacie może Biovital? szczerze to on mnie dopiero postawił na nogi... mąż mi kupił w aptece, chciałam coś z żelazem i witaminami żeby troszkę poprawić krążenie (strasznie marzły mi nogi i dłonie). Z czasem nie tylko serce zaczęło lepiej pracować ale i mam dużo więcej energii i chęci do życia smile i to poczucie, że robię coś dla siebie, dbam o swoje zdrowie działa na mnie bardzo pozytywnie:)

65

Odp: Jak mieć więcej energii

mnie też interesowały by jakieś suplementy, które dodały wam energii...

bardzo dobrze wpływało nam mnie bieganie.

dobrze jest nie przedłużać np siedzenia na kanapie czy wstawania rano wtedy jest inna energia

rano na czczo polecam też około pół litra chłodnej wody z cytryną - podwyższa ciśnienei i dziąła prawie jak kawa a nie ma później nieprzyjemych skutków ubocznych

66

Odp: Jak mieć więcej energii

Poranna gimnastyka uwalnia endomorfiny.Polecam.

67

Odp: Jak mieć więcej energii

Sport, dobry sen i dieta to moje wybawienie.

68

Odp: Jak mieć więcej energii

Dobry, zdrowy sen. Jeden z najważniejszych elementów. Szkoda, że przez tyle lat zmagałam się z bezsennością a wystarczyło zainwestować w komfortowy materac i taką, wysokiej jakości pościel z jerseyu, by dolegliwości ustąpiły.

69

Odp: Jak mieć więcej energii

A ja od zawsze uważałam, że kluczem do zdrowia jest dobra dieta, no i odpowiedni poziom witamin smile A i mi niedawno siostra poleciła też A-Z Retard, to zestaw witamin i minerałów smile

Ostatnio edytowany przez Paulina89 (2017-05-03 21:02:09)

70

Odp: Jak mieć więcej energii

A może by tak kawa? smile Mi pomaga i daje niezłego kopa na kilka godzina potem pozwala utrzymać się na nogach.

71

Odp: Jak mieć więcej energii

jadać lepiej, to najlepsza rada i spać określoną ilośc godzin codziennie, minimum te 7 godzin snu. Ludzie za dużo pracujemy i źle jadamy, a potem czujemy się jak śmieci.

72

Odp: Jak mieć więcej energii

Ostatnio jem tyle owoców ile się tylko da, bo już ostatnio totalnie nie miałam siły. Staram się teraz robić koktajle i pić świeże soki

73

Odp: Jak mieć więcej energii

Polecam sok ze świeżych buraków smile  Podobno to naturalny doping wink
Nie pija się go samego, tylko wyciska razem z sokiem z marchwi i jabłek i pije dopiero po upływie 30 minut od wyciśnięcia/odwirowania. Ja dodaję jeszcze sok pomarańczowy, bo zdecydowanie polepsza smak, dodaje kwaskowatości, jako że buraki same w sobie są za bardzo słodkie. Na witalność i oczyszczenie jest mega smile

74

Odp: Jak mieć więcej energii

Dieta ma kluczowy wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie.

75

Odp: Jak mieć więcej energii

ja mam najwięcej energii zaraz po aktywności. Dlatego uwielbiam biegać przed pracą, no ale wiadomo że to nie zawsze działa smile ostatnio zakochałam się w oczyszczaniu organizmu. Bardzo lubię ten stan gdy czuję sie tak wybitnie lekko. TO jest moc! Robiłam detoks przez 5 dni. Nie zależało mi na zrzuceniu kg, ale na podkręceniu metabolizmu. To jest dopiero motywacja do działania i jaka energia. Gdy czuję sie lekko, mam wrażenie że mogłabym dosłownie góry przenosić. Polecam ;p
Bo nie ma nic lepszego od zbilansowanej diety