1

Temat: czy jest coś czego się boicie?

boicie się pająków, a może myszy? macie takiego swojego "stracha"? smile ja np. nie zasnę jeśli w pokoju jest ćma tongue a wy?

2

Odp: czy jest coś czego się boicie?

wysokości i wody

3

Odp: czy jest coś czego się boicie?

Jest tego troszkę:
- duchy, wapmiry tudzież inne zjawy - wszystko jedo gdzie i jak, opowiadania, filmy, sny, brrrrrrr,
- stare, duże zegary,
- pająki (nawet te malutkie, a te bydlęta - to zawał murowany)

4

Odp: czy jest coś czego się boicie?

wysokości , horory

5

Odp: czy jest coś czego się boicie?

wampirów już przestałam się bać, a nawet zaczęłam je lubić tongue
wszystko zależy od tego jak są przedstawiane, a ostatnio trudno ich nie polubić tongue

6

Odp: czy jest coś czego się boicie?

Ja boję się szczurów, myszy, pająków.

7

Odp: czy jest coś czego się boicie?

Ja pająków i zdrady. Śmierci rodziców i mojego psa. mam lekki lęk wysokości. I boję się alkoholu.

8

Odp: czy jest coś czego się boicie?

Ja boję się gryzoni i dzikich zwierząt.

9

Odp: czy jest coś czego się boicie?

Najbardziej boję się samotności i bycia nikomu niepotrzebną...

10

Odp: czy jest coś czego się boicie?

To też. Ale pająków również się boję.

11

Odp: czy jest coś czego się boicie?

Każdy się czegoś boi, ja się boje wielu rzeczy tongue np wody (a konkretnie utonięcia)

12

Odp: czy jest coś czego się boicie?

Ja się boję pająków, szczurów, węży...

13

Odp: czy jest coś czego się boicie?

Ja się boję psów.

14

Odp: czy jest coś czego się boicie?

Ja się boję latać samolotami. Ale dla takiej wyprawy [url]http://www.pazola.com/19-nieprawdopodobne-galapagos,wyjazdy[/url] to chyba zwalczę swój strach.

15

Odp: czy jest coś czego się boicie?

Ja na szczęście nie. Najbardziej boję się chyba samotności, śmierci i wody.

16

Odp: czy jest coś czego się boicie?

z tych rzeczy które wymieniłaś to podzielam śmierć i samotność. No i pająki, ble!!!

17

Odp: czy jest coś czego się boicie?

Ja zaczęłam się bać problemów ze zdrowiem. Chyba wreszcie mogę powiedzieć, że jestem dorosła, bo do tej pory wykazywałam raczej beztroskę w tych kwestiach. Teraz widzę ile to kosztuje i jak bardzo potrafią ograniczać pogłębiające się problemy ze zdrowiem. Dopóki nic mi nie dolegało chyba nie potrafiłam sobie wyobrazić, jak to jest.

18

Odp: czy jest coś czego się boicie?

Tak, bo to niesamodzielność, jest się zdanym na czyjąś pomoc i łaskę lub niełaskę...

19

Odp: czy jest coś czego się boicie?

Boję się pająków, wody i silnego wiatru;p

20

Odp: czy jest coś czego się boicie?

Samotności. Takiej, w której nic się nie chce, i nic już nie cieszy.

21

Odp: czy jest coś czego się boicie?

Ja się boję... przedziwnych pomysłów mojego szefa na usprawnienie działania firmy. Kończy się to zawsze tak, że mamy 30% więcej pracy hmm

22

Odp: czy jest coś czego się boicie?

[quote=Konczita]Ja się boję... przedziwnych pomysłów mojego szefa na usprawnienie działania firmy. Kończy się to zawsze tak, że mamy 30% więcej pracy hmm[/quote]
Póki nie wprowadza Wam [url=https://www.autoid.pl/produkty/automatyczna-identyfikacja-osob/282-elektroniczna-ksiega-wejsc-wyjsc]takich usprawnień[/url], to jeszcze wszystko jest w normie wink

23

Odp: czy jest coś czego się boicie?

ja najbardziej na świecie to boję się trzech rzeczy - pająków, samotności i śmierci. A z resztą jakoś sobie radzę.

24

Odp: czy jest coś czego się boicie?

[quote=Isia]Tak, bo to niesamodzielność, jest się zdanym na czyjąś pomoc i łaskę lub niełaskę...[/quote]
Dokładnie. Taka nieporadność i strach przed czymś, co zależy nie od nas, ale o czyjejś dobrej woli.

25

Odp: czy jest coś czego się boicie?

Ostatnio boję się, że w moim życiu już nic się nie zmieni na lepsze...