301

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Różowe, zielone, żółte - najmodniejsze  w tym sezonie:)

302

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

siema ;d

303

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Lubię zmieniać kolory, a teraz w naturze jest promocja 1+1 za złotówkę. smile Teraz mam niebiesko limonkowe:
[url=https://imageshack.com/i/pmFxWymVj][img]//imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/922/FxWymV.jpg[/img][/url]

304

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja uwielbiam mieć pomalowane paznokcie wink gorzej z malowaniem hehe
Ale najczęściej używam takich kolorów, jak: czerwony, bordowy, beżowy, czarny lub niebieski

305

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Beżowy, różowy, fiolet  - to moje ulubione...

306

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja też skorzystałam z tej promocji w Naturze, kupiłam 4 lakiery MySecret, 2 miałam za złotówkę, więc się opłacało smile
[img]https://lh3.googleusercontent.com/8tAElk_peuW5YEh-oaLWmL-YaVTZIwHSL_oj1wTEkiiPC3X3tZvGn7atOisSCgq7a9fQGzDUXVCGcw=w1366-h768-no[/img]

307

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Super okazja! Ja ostatnio w Golden Rose też wypatrzyłam tańsze i kupiłam aż 8 smile

308

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Albo bezbarwnym, czerwonym lub pastele wink To moje ulubione kolory!

309

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

[quote=malinka]Super okazja! Ja ostatnio w Golden Rose też wypatrzyłam tańsze i kupiłam aż 8 smile[/quote]
No wiesz co?! <zazdrosna> big_smile

310

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja mam wszystkich lakierów z 8 w domu;) Chyba jestem za mało kobieca...?

311

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Błękitny smile

312

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

[quote=fuxja]Ja mam wszystkich lakierów z 8 w domu;) Chyba jestem za mało kobieca...?[/quote]
A skąd. Po prostu nie jesteś lakieromaniaczką.
Moja koleżanka ma całą szafkę lakierów, które są poukładane odcieniami. Na każdej zakrętce jest naniesione trochę lakieru, żeby było widać z góry, bez grzebania, jaka to barwa. Właściwie to ma chyba wszystkie kolory.

313

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

To zależy od nastroju wink Lubię pastelowe - nude, żarówiasty pomarańczowy i klasyczny czerwony.

314

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja najczęściej noszę ciemne, bo raz jak pomalowałam na kolor podpadający pod łososiowy to jak zerkałam w ciągu dnia to miałam chwilę strachu, że nie mam paznokci. Wiem, wiem, nie powinno się dobierać odcienia pod kolor skóry, ale na ogół nie przepadam za jasnymi paznokciami, bo moim zdaniem za bardzo rzucają się w oczy.
Jestem fanką zieleni, granatowego, czerwieni i fioletu, choć czarnym też mi się zdarzało pomalować. Po prostu nie muszę się obawiać, że nie będą pasować do mojego wyglądu, bo tak się składa, że w moim stylu ubierania przeważają ciemne barwy.

315

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

[quote=topolka]Ja najczęściej noszę ciemne, bo raz jak pomalowałam na kolor podpadający pod łososiowy to jak zerkałam w ciągu dnia to miałam chwilę strachu, że nie mam paznokci. Wiem, wiem, nie powinno się dobierać odcienia pod kolor skóry (...)[/quote]
Ja tak sobie kilka razy pomalowałam na nude, który doskonale zlewał się z moją karnacją big_smile Bardzo dziwne wrażenie rzeczywiście. Patrzysz na dłoń, a tam tak "pusto". Haha big_smile

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2016-11-01 20:11:43)

316

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

A ja lubię szarości, są trendy w tym sezonie. Zawsze można połączyć z jakim mniej lub bardziej kontrastującym . Decyzja należy do nas smile

317

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

ja nosze klasyke. beż, czerwień, czern lub szarość

318

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja różnie. Kolor paznokcie dobieram do ubrania.

319

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja tak samo, zazwyczaj maluję tak aby pasowały do ubrań.

320

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Beżowy, biały, pomarańczowy

321

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja aktualnie mam kolorek 608 z Makear. Uwielbiam go! Miałam przez całe lato i wciąż mi się nie znudził smile Polecam w ogóle hybrydy z Makear bo sa bardzo trwałe a kolorki mają modne i dużo do wyboru smile

322

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja robię już od 2 lat hybrydy, Kolor 2 tygodnie się trzyma, polecaM wink

323

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Żona stosuje lakiery hybrydowe zakupione w sieci.

324

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

ja lubię delikatne kolory np. nude, róż. Nie lubię pstrokatych ani jaskrawych kolorów.

325

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Też jestem zwolenniczką kolorów typu nude, delikatnych róży itp., ale na imprezy używam krwistej czerwieni lub granatu. Czasem robię sobie też frecha, ale zwykle za dużo czasu mi to zajmuje.