251

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Obecnie pomalowane mam paznokcie matowym piaskowcem Wibo w nr 4. Piękny jest smile

252

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Tylko czerwień. Do wszystkiego.

253

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

na Sylwestra kupiłam sobie złocisty z brokatem, a dzisiaj tylko odżywka

254

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ostatnio miałam dwa lakiery z p2. Dzisiaj znowu pokusiłam się o matowy piasek Wibo. Bardzo spodobał mi się ten efekt smile

255

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Zakochałam się na nowo w czarnym i do tego macie smile

256

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ech, a ja własnie zaczęłam swoją pracę sezonową i przez jakiś miesiąc zupełnie nie opłaca mi się malować paznokci sad

257

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

teraz mam czerwone:) ale nie jakieś krwiste tylko dość przyjemne.

258

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Czerwone, czerwone i jeszcze raz czerwona. I od czasu do czasu jakieś ciemne brązy czy szarości

259

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Dziś kupiłam nowe z serii matowych tym razem różowy i się normalnie zakochałam <3

260

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Uwielbiam czerwień, ale czasem mam potrzebę odmiany. Lubię tez odcienie mocniejszego różu. Zdarza mi się malować paznokcie na kolor czarny matowy, bakłażanowy błyszczący i szaro-beżowy. Próbowałam przekonać się do niebieskiego, ale mam wrażenie, że jakoś dziwnie wygląda na paznokciach. Jakbym byłam nastolatką, która właśnie wróciła z całonocnej zabawy na dyskotece. Pastelowy miętowy bardzo mi się podoba, ale nie mam odwagi go użyć. Beże stosuję rzadko. W jasnych kolorach nie czuję się najlepiej.

261

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja maluję zwykle na czerwono lub na różowo wink

262

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

ja jaskrawe kolorki albo takie stonowane jak beze smile

263

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Obecnie mam pomalowane paznokcie na ciemną zieleń wink

264

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

lubie zdystansowane kolory

265

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja lubię pastele, rzadko coś bardziej wyrazistego, i to raczej na wieczorne wyjście

266

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Dziś mam Jessica awakening 88 <3

[img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10483067_835993489761518_3162076891396150500_n.jpg?oh=f37dba0c0084d36d7e4a509027e354f1&oe=54A396B2&__gda__=1419010875_50082b394223a90564f43544278be0f0[/img]

267

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ostatnio lubię brązy i beże w różnych odcieniach:)

268

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

A ja maluję na kolorowo: pomarańcz, róż, czerwień:)

269

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

różne, zależy od ubioru i i okazji:) nie lubię tylko żółtego i pomarańczu, reszta może być

270

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Teraz wyłącznie wesołe, żeby poprawić sobie humor:)

271

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ostatnio mięta smile

272

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja mam teraz ten drugi od lewej. Przy takiej pogodzie genialnie wygląda na paznokciach. Czasem go przełamuje jakąś czerwienią na jednym paznokciu, albo czernią. Genialnie to wygląda.

[img]//4.bp.blogspot.com/-HLvMAo9SScI/VEqTCY8oshI/AAAAAAAANuU/5XbqLtijRvI/s1600/Autumn%2Bin%2BNY9.jpg[/img]

273

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Jesienny czas, więc ostatnio królują wszelkiego rodzaju beże, brązy i szarości wink

274

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ech... mam lakier My Secret, który w buteleczce ma cudowny granatowy odcień. Nazwa jest w zasadzie niewidoczna na naklejce, bo to drobniuteńkie czarne literki na ciemnym tle zawartości buteleczki, a brzmi: Purple Sparkle.
Na paznokciach kolor okazuje się być bardzo ciemnym fioletem. ZUPEŁNIE inny niż w buteleczce. Totalnie inny! Pff... no niby ładny, bo ja bardzo lubię ciemne, śliwkowe fiolety, a ten jest niemal czarny, ale liczyłam na to, że granat okaże się granatem.

275

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Moja dziewczyna ma stały komplet lakierów: czarny, czerwony, jasnoniebieski, zielony, pomarańczowy, żółty, ciemnoniebieski. Używa je wymiennie.