1

Temat: Co myślicie o medycynie estetycznej

Co myślicie o medycynie estetycznej jakie zabiegi polecacie i gdzie najlepiej je wykonywać ?

2

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Ja myślę, że medycyna estetyczna to bardzo dobra forma na poprawienie swojego wyglądu.
Z takich zabiegów, które znam i chciałabym wykonać , jest wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym.

3

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Ja tak sobie myślę, że dobrych gabinetów świadczących usługi z zakresu medycyny estetycznej możemy znaleźć bardzo wiele w różnych zakątkach naszego kraju. Szeroki wachlarz zabiegów można znaleźć. Są tam przeprowadzane takie działania, ukierunkowane na pielęgnacje ciała i poprawienie jego estetyki, jak chociażby: laserowe usuwanie owłosienia,  modelowanie sylwetki, frakcjonowanie mikroigłowe, liposukcja bezinwazyjna  a zatem na pewno jest w czym wybierać i można dzięki nim znacznie poprawić swój wygląd jeszcze przed latem.

Ostatnio edytowany przez Darria (2016-06-03 20:25:11)

4

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

W pewnym wieku trzeba już sobie pomóc takimi zabiegami, żeby cofnąć czas. Nie oszukujmy się, po 40-tce skóra wiotczeje, trzeba stosować mezoterapie peelingi chemiczne, inaczej do 50-tki można się postarzeć o 20 lat...

5

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

nie mam nic przeciwko peelingom chemicznym, ale jeśli chodzi o wstrzykiwanie sobie czegoś to średnio mi się to widzi smile

6

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Skoro takie zabiegi są, to warto z nich skorzystać. Trzeba tylko wybrać nowoczesną klinikę, taką jak drolender.pl. Tam, przed każdą operacją, pacjentki są dokładnie badane - ich zdrowie jest najważniejsze. A efekty działań chirurgów mówią same za siebie.

7

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Medycyna estetyczna jest fajnym narzędziem w sytuacji gdy pewne cechy naszego wyglądu przeszkadzają nam na tyle że czujemy się przez nie mniej pewnie lub mniej komfortowo. Warto się wtedy wybrać do specjalistów jak np Centrum Zdrowej Skóry w Warszawie, które zostało otwarte przez Centrum Medyczne Damiana, sama u nich korzystałam z zabiegów i pewno jeszcze się uśmiechnę do nich w przyszłości.

8

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Medycyna estetyczna jest ok, ale w granicach rozsądku. Jeżeli ktoś chce poprawić nagle wszystko to nic dobrego z tego wyjść nie może, ale jeżeli ktoś poprawia drobne mankamenty lub bardzo dokuczliwe defekty to czemu nie. Warto zajrzeć i się skonsultować z obsługą na gloriarzeszow.pl/medycyna-estetyczna Medycyna estetyczna to dobry wynalazek, ponieważ pomaga ludziom odzyskać pewność siebie i poczucie komfortu oraz piękna, podwyższyć ich wartość we własnych mniemaniu nawet.

9

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Jestem jak najbardziej za. porządnie zajęli się moją problematyczną cerą i teraz koleżanki wypytują, jak ja to zrobiłam, że mam tak ładną twarz tongue

10

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Ogólnie uważam, że niech każdy robi co chce, bo to jego sprawa i nic mi do tego co  kto i gdzie sobie powiększa. Uważam, że to istotna dziedzina medycyny i pomaga wielu ludziom. ALe istnieją też ludzi , którzy nie potrafią bez tego żyć i w koło by sobie coś poprawiali.
Myślę, że jak juz ktos chce oddać tyle  pieniędzy , to niech lepiej odda na leczenie dzieci czy innych ludzi.

11

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Medycyna estetyczna pomaga wielu osobom w pozbyciu się kompleksów, można tu zwrócić się o pomoc w wielu sytuacjach życiowych.  Ich oferta jest bardzo bogata. Zajmują się też estetyką ginekologiczną, co często jest tematem tabu wśród kobiet.  Zobaczcie ich ofertę na pewno znajdziecie tu pomoc np. w takim temacie jak nietrzymanie moczu. Ten problem dotyczy wielu kobiet które już rodziły dzieci.

12

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

A ja uważam, że taka medycyna jest nie potrzebna.

13

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Medycyna estetyczna dla wielu osób może być zbawienna, niektórzy mają na prawdę poważne problemy z wyglądem. Jeśli dzięki takim zabiegom kobiety, zresztą faceci też, mają poczuć się lepiej sami ze sobą to czemu nie. O ile tylko zabiegi wykonywane z umiarem, to nic złego. Ja przymierzam się do swojego pierwszego zabiegu. Chcę w końcu pozbyć się rozstępów po ciąży, nie uważam, żeby było w tym coś złego. Chociaż osobiście nie zrobiłabym sobie nigdy botoxu, implantów, ale jeśli ktoś uważa, że to dla niego konieczne, to niech robi, byleby tylko nie przesadzić, bo wtedy można sobie zaszkodzić zamiast pomóc

14

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Czasami gdy mamy naprawdę nie przyjemne defekty taka medycyna estetyczna to jedyne wyjście. Np. brzydki zwisający podbródek? Można zrobić sobie lipolizę, czytałam o tym, dzięki czemu poczujecie się ładniej i lepiej. Tak samo szybko i bez problemu można usunąć nadmierne owłosienie smile

15

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Kiedyś bałam się robić wypełnianie kwasem hialuronowym, ale wystarczyło, ze raz poszłam i zobaczyłam na czym to polega. Poza tym efekt jest super, skóra wyraźnie napięta, cera promienista.

16

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Jestem na tak . Duża ingerencja w uzasadnionych przypadkach, są też nieinwazyjne zabiegi poprawiające kondycję skóry - jak najbardziej popieram.
Częste korzystanie i wyszukiwanie partii ciała do poprawy to juz dla mnie powód by popracować nad własną samooceną.

17

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Też uważam, że medycyna estetyczna jest czymś fajnym dla naszego ciała smile Jeżeli można, to czemu by się nie odmłodzić trochę smile Ja polecam  i mam świadomość, że i tak jestem piękna, dzięki temu odmładzam też swoje odczucie lat wink

18

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Wiecie co to jest Diaterma ? Stosowaliście kiedyś ten nowoczesny system stosowany w fizykoterapii od ponad 70 lat. To możliwość tworzenia ciepła w tkankach gdzie nie dochodzi w naszym ciele promieniowanie czerwone, poczytajcie o tej nowoczesnej metodzie, która staje się coraz bardziej popularna, ponieważ daje świetne rezultaty, ponieważ powoduje poszerzenie naczyń krwionośnych oraz zwiększenie ich przepuszczalności, zwiększenie przepływu krwi tętniczej, przyspieszenie procesów wchłaniania tkankowego, przyspieszenie komórkowej przemiany materii czy innego rodzaju zalety !

19

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Jeśli jest zachowany umiera to kobieta wygląda lepiej.Jednak granice łatwo przekroczyć.

20

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Starzenie się to naturalny proces i każda z nas musi się z tym pogodzić, ale można dobrze wyglądać i zadbać o siebie w rozsądny sposób. Mam kilka znajomych, które korzystają z usług kliniki gdzie pracują najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Za sprawą medycyny estetycznej można poczuć się młodo i pięknie, to zaś gwarantuje dobre samopoczucie, równowagę psychiczną i lepszą akceptację społeczną.

21

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Moim zdaniem to jest bardzo dobra opcja jeśli wyczerpią się już inne warianty np. walki z cellulitem. Na ogólne odmłodzenie też świetnie działa wink Jeśli chodzi o Poznań, to super opinie

22

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Każda kobieta stara się jak najlepiej wyglądać.Mnie ogranicza tylko portfel big_smile

23

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Medycyna estetyczna to nic złego smile Pojawia się coraz więcej zabiegów i nowoczesnego sprzętu, z którego warto korzystać. Pozdrawiam! smile

24

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Nic złego, życie idzie do przodu to czemu nie korzystać. Szczególnie jak ktoś planuje sobie zrobić wycieczkę  w jakieś piękne miejsca, jak np. Neapol.

Ostatnio edytowany przez ewa.kopia (2017-02-27 17:55:54)

25

Odp: Co myślicie o medycynie estetycznej

Medycyna estetyczna jest jak najbardziej w porządku, jeśli jest stosowana z rozsądkiem smile Takie jest moje zdanie. Każdy chciałby coś tam poprawić, ułatwić życie i poprawić samopoczucie i to jest okej. Gorzej, jak ktoś popada w uzależnienie, wydaje ostatnie pieniądze i drastycznie zmienia wygląd bez wyraźnej potrzeby.