1

Temat: Ciekawe szkolenia

Cześć. Czy dokształcacie się? Sama chciałabym podnieść swoje kwalifikacje i zastanawiam się nad podjęciem się jakiegoś szkolenia. Czy macie pomysły co to mogłoby być?

2

Odp: Ciekawe szkolenia

Ja mam skończony kurs księgowości uproszczonej, bo to przydaje mi się w pracy, oczywiście warto się dokształcać, bo to podnosi naszą wartość na rynku pracy, który dziś jest wymagający

3

Odp: Ciekawe szkolenia

Justa może opisz dokładniej jaka konkretnie dziedzina szkoleń Cie interesuje? Podałaś tutaj bardzo mało informacji oraz ciężko jest Ci cos konkretnego doradzić. Ja jakiś czas temu zdecydowałam się na szkolenie programu excel. Znajomość tego jest bardzo dużym plusem w Twoim cv bo obecnie bardzo trudno jest znależć pracownika, który dobrze się na tym zna.

Jest to bardzo dobra platforma szkoleniowa. Tutaj jest strona:

Możesz tam znaleźć wiele fajnych szkoleń. Sama zastanawiam się jeszcze nad angielskim w biznesie. Co o tym sądzisz?

Ostatnio edytowany przez elena (2016-01-02 18:48:43)

4

Odp: Ciekawe szkolenia

Exel to podstawa, w sumie cały Pakiet Office. Moim zdaniem warto także skorzystać ze szkoleń sprzedażowych. Na takim kursie dowiemy się bowiem, jak obsługiwać klientów, czyli pozyskiwać ich i zapewniać sobie ich lojalność. To dzisiaj bardzo istotne przy takiej konkurencji.

5

Odp: Ciekawe szkolenia

Robiłyście już może ? myślicie, że warto mieć taki papierek? to dużo ułatwia np. w czasie szukania pracy?

6

Odp: Ciekawe szkolenia

Prawo jazdy zawsze jest przydatne, nawet gdy leży w portfelu, tak jak to jest w moim przypadku. Warto wiedzieć, że pracodawca poszukujący osoby z uprawnieniami do kierowania pojazdami, chce kogoś, KTO JEŹDZI, a nie tylko ma prawko. Chodzi o wprawę.

Osobiście uważam jednak, że dziś kurs na prawo jazdy to jedno z podstawowych szkoleń. Każdy z nas powinien potrafić:
- obsłużyć komputer i pakiet biurowy, o którym wspomina Pelargonia - absolutna podstawa
- znać przynajmniej jeden język obcy w stopniu umożliwiającym porozumienie się (im lepsza znajomość tym lepiej)
- posiadać prawo jazdy i nie bać się prowadzenia auta.
Te trzy umiejętności, które nabywamy na szkoleniach, kursach i w szkołach, są dzisiaj PODSTAWĄ.

7

Odp: Ciekawe szkolenia

Dobrze jest inwestować w naukę języków obcych. To naprawdę otwiera spore możliwości związane z podjęciem pracy, ale też podróżowaniem i poznawaniem ludzi smile to może być niemiecki, francuski. Wystarczy wybrać język, znaleźć odpowiedni kurs i zacząć naukę.

8

Odp: Ciekawe szkolenia

Za dwa dni przeprowadzamy szkolenie kosmetyczne dla pracowników. Niestety wczoraj popsuł nam się laptop- informatyk powiedział, że naprawa potrwa co najmniej tydzień. Czytaliśmy, że na:  można wynająć laptopa na szkolenie. W zasadzie chyba nic innego nam nie pozostało.

9

Odp: Ciekawe szkolenia

Zawsze warto uczęszczac na różnego rodzaju szkolenia ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy będzie nam potrzebna dana umiejętność. Rynek pracy zmienia się bezustannie, w związku z czym lepiej się do niego dostosować. Ja często korzystam z oferty szkoleń firmy 4Change  gdzie bardzo wiele się nauczyłam, a przekazana mi wiedza i umiejętności bardzo mi się przydały.

10

Odp: Ciekawe szkolenia

Ja miałam ostatnio szkolenie z asertywności:)

11

Odp: Ciekawe szkolenia

Chodzę na ciekawy kurs: angielski w biznesie

12

Odp: Ciekawe szkolenia

Szkolenia sa bardzo wazne i dla pracodawcow i dla pracownikow. Szczegolnie wazne jest szkolenie z bhp. Szkolenia z tego zakresu zawierajace ochrone PPOZ znalezc mozna na stronie

Ostatnio edytowany przez julittaa2 (2016-07-04 14:20:07)

13

Odp: Ciekawe szkolenia

Na pewno przydatne będzie takie szkolenie z wystąpień publicznych Przyda się ono każdemu. Warto nauczyć się pokonać strach przed takimi wystąpieniami. Nie jest to łatwe, ale z pomocą specjalisty można to zrobić.

14

Odp: Ciekawe szkolenia

Ja natomiast zastanawiam się nad, bo muszę podszkolić się nieco w tym zakresie smile

15

Odp: Ciekawe szkolenia

Oferta szkoleń jest naprawdę bogata - zależy czego konkretnie szukasz? (chodzi mi raczej o tematykę) Ja się zastanawiam nad szkoleniem w Poznaniu: Jest to szkolenie związane z tematyka która mnie żywo zajmuje, co prawda jeszcze nie pracuję w tym zawodzie, ale dokształcam się by posiadać jak najlepsze kompetencje. Wiem, że trzeba inwestować w siebie (w wiedze) zeby zajmować się na poważnie daną "działką". Prawda jest taka że świat nie stoi w miejscu i trzeba po prostu za nim nadążać. Czy tego chcemy czy nie - taka jest rzeczywistość.

16

Odp: Ciekawe szkolenia

A ja przyglądam się ostatnio zupełnie nowym pomysłom na zawód, lub zajęcie dodatkowe. Zauważyłam, że sporo zleceń bez względu na kryzys mają firmy pogrzebowe. Mam wrażenie, że to jest zajęcie może niewesołe, ale stabilne i rozwojowe. Ilość usług, jakie dochodzą sprawia, ze to spora wygoda dla klientów.

17

Odp: Ciekawe szkolenia

[quote=Finao]Ja miałam ostatnio szkolenie z asertywności:)[/quote]
Przydałoby mi się, ale takie razem z częścią praktyczną big_smile

18

Odp: Ciekawe szkolenia

hej! Mi się udało znaleźć bardzo ciekawe szkolenie w oparciu o trening mocnych stron dostrzegać mocne strony pracowników i je efektywnie wykorzystywać. Naprawdę świetna sprawa. Po co wykonywać pracę mechanicznie, skoro można wnieść do firmy trochę swojej inwencji twórczej?

19

Odp: Ciekawe szkolenia

Sama byłam na kursie księgowości a zapisałam się do  i to super sprawa, mogę swobodnie zająć się swoją księgowością i nie martwić,że księgowa nie będzie miała czasu na moje papierki

20

Odp: Ciekawe szkolenia

Myślę, że oprócz szkoleń warto też decydować się na kursy, które pozwolą nam np. dostać się na wymarzoną uczelnię. Przykładowo moja siostra planowała studia na ASP,:) Dzięki  kursowi bez problemu dostała się na kierunek, o jakim od dawno marzyła smile

21

Odp: Ciekawe szkolenia

To zależy od Ciebie, jaką drogą chcesz iść. Ja od bardzo dawna interesowałam się fotografią, ukończyłam studia fotograficzne. Jednak, aby pogłebić swoje umiejętności zapisałam się na kurs z programu Adobe Photoshop. dzięki temu będę miała również pojęcie na temat obróbki obrazu, co mi się przyda do pracy. Nie potrafię Tobie poradzić co byłoby dla Ciebie dobre, jednak wiem, że tam gdzie odbywałam szkolenie , oferuje również kursy z obsługi programów biurowych, zarządzania bazami danych czy również programowania.

22

Odp: Ciekawe szkolenia

Vidal to gdzie robiłeś te studia fotograficzne że nie było obróbki zdjęć między innymi Photoshopem. Czyżby w Toruniu ? Zazwyczaj podczas studiów poznaje się różne programy, bez znajomości tego nie ukończyłbyś studiów.

23

Odp: Ciekawe szkolenia

się można na kurs wybrać:) mi się zawsze podobają nowe sporty. Tym bardziej wodne.

24

Odp: Ciekawe szkolenia

A jak widzicie takie rzeczy jak gry online? Czy tam można się relatywnie szybko i bezstresowo uczyć angielskiego?

25

Odp: Ciekawe szkolenia

Szkolenie z makijażu permanentnego to bardzo fajna sprawa, szczególnie jeżeli mieszkamy w miastach, gdzie jest wiele osób starszych. Takie szkolenie można odbyć w miejscach, gdzie pracuje się na wysokiej jakości urzadzeniach.