1

Temat: Empik

Wyprzedaż do -75%
Kupon ważny do: 01.02.2016

2

Odp: Empik

Ostatnio kupiłam tam 3 książki na wyprzedaży, bez kuponu też są spore zniżki, widziałam też promocję na filmy i płyty.

3

Odp: Empik

Są już może jakieś naprawdę duże obniżki cen kalendarzy na 2016 rok? Bo byłam niedawno i ceny kosmiczne, a chcę kupić jakiś ścienny w promocji. Coś wiecie?

4

Odp: Empik

Empik to mój ulubiony sklep, najczęściej kupuję tam książki. Spory mają wybór . Zawsze znajduję tam to, czego szukam.

5

Odp: Empik

Ja w Empiku najczęściej kupuję... elektronikę itp., bo mają taniej niż sieci z agd i rtv big_smile

6

Odp: Empik

Poza tym zauważyłam, że niektóre ceny w Media Expert są niższe na www hmm

7

Odp: Empik

Właśnie  - a odebrać i tak można we sklepie... Ja tak kupiłam niedawno telefon, 3 zł taniej niż w sklepie stacjonarnym.

8

Odp: Empik

Faaaajne to! Jeśli rzeczywiście działa (nie czytałam jeszcze regulaminu) to naprawdę mega smile

9

Odp: Empik

@karolcia666 - a wiesz też że umiemy czytać i nie musisz wklejać tego samego linku tysiąąąc razy?

10

Odp: Empik

W empiku często są bardzo ciekawe zniżki, Można kupić coś bardzo tanio. Dlatego warto na bieżąco śledzić promocje.

11

Odp: Empik

Myślę, że z całą pewnością przydadzą mi się te porady smile Dzięki wielkie smile

12

Odp: Empik

A może lepiej zostawić ten temat jakiemuś specjaliście? Moim zdaniem bardzo często bardzo dobrze się to sprawdza smile

13

Odp: Empik

Jakiemu specjaliście? Przecież tu są podawane promocje w Empiku wink

14

Odp: Empik

Są jakieś sensowne promocje w Empiku teraz?

15

Odp: Empik

nic nie widziałam ;/

16

Odp: Empik

Nie wiem dlaczego, ale w moim Empiku nie da się upolować nic ciekawego. Koleżanka pokazuje mi zdjęcia paragonów i rzeczy, które kupuje w jednym ze śląskich Empików i tam są szalone wyprzedaże, a u mnie ledwie jedna półka, na której jakoś nigdy nic trafić nie mogę.

17

Odp: Empik

Super, dzięki wielkie za ciekawe porady w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością przyda mi się to.

18

Odp: Empik

U mnie w empiku niestety też ostatnio słabo z promocjami i fajnymi gadżetami. Jeszcze kilka lat temu kupowałam na zniżkach -90%, teraz już tego nie organizują?

19

Odp: Empik

Bardzo przydatne są te porady smile Dzięki wielkie wink Z całą pewnością z nich skorzystam smile

20

Odp: Empik

A opłaca się zakładać ich kartę ??

21

Odp: Empik

kolega ma kartę i poleca. Też się zastanawiam nad założeniem

22

Odp: Empik

Dzięki wielkie za interesujące porady. Z całą pewnością przydadzą mi się i z nich skorzystam.

23

Odp: Empik

W ich sklepie online warto sprawdzić ofertę, teraz dużo książek i płyt w obniżonych cenach!

24

Odp: Empik

Obnizki na empiku to nie sa obnizki tylko zrownanie cen z innymi sklepami, bo normalnie maja zwykle zauwazalnie drozej tongue

25

Odp: Empik

Ha! To prawda. Czasami podczas wyprzedaży można faktycznie coś upolować, ale te zwykłe obniżki to nic wielkiego niestety.