1

Temat: Ulubiony deser

Jaki jest Wasz ulubiony deser? Ja się rozsmakowałam w deserach z Limoni. Pyszne, lekkie bez okropnych tłustych mas. Tak samo torty. Zawsze u nich zamawiamy bo są najlepsze w całej Warszawie .

2

Odp: Ulubiony deser

Ja robię sama taki: galaretka pomarańczowa albo cytrynowa i na to bita śmietana, i trochę bakalii - pycha!

3

Odp: Ulubiony deser

Tiramisu:)

4

Odp: Ulubiony deser

Chyba lody, najchętniej waniliowe. Polecam Manhattan Pina Colada i Vanilla Bourbon w Kauflandzie. Moje ulubione.
Z ciast szarlotka z kruszonką. Kiedyś sernik, ale jakoś zmieniły się moje upodobania i przeważają teraz ciasta z owocami. Za drożdżowe ze śliwkami i kruszonką dam się pokroić.

5

Odp: Ulubiony deser

Naleśniki z owocami i nutellą bądź panna cotta z nutelką, . Nic na to nie poradzę, że nutellę uwielbiam od zawsze i od czasu do czasu muszę sobie pojeść smile

6

Odp: Ulubiony deser

Ja ostatnio przerabiam domowe lody smile Wychodzą naprawdę rewelacyjnie smile

7

Odp: Ulubiony deser

Banany z Nutellą big_smile

8

Odp: Ulubiony deser

Ostatnio zrobiłam sobie naleśniki zatopione całkowicie w serku waniliowym i polane syropem z agawy. Cud miód big_smile

9

Odp: Ulubiony deser

ja uwielbiam sernik, szarlotkę i tiramisu.

10

Odp: Ulubiony deser

Za tiramisu przepadam i ja smile Najbardziej lubię gdy sama zrobię ale nawet gotowcowi ze sklepu nie odmówię wink

11

Odp: Ulubiony deser

Banany w czekoladzie

12

Odp: Ulubiony deser

A jecie gotowe mleczne desery? Teraz testuję kaszki Smakija- pożywny i sycący deser na bazie kaszki manny na pełnym mleku dostępny w aż 8 różnych wariantach:
śmietankowa, z sosem z truskawek, z sosem z owoców leśnych, z czekoladą, z cynamonem, z sosem z wiśni, z sosem z malin, z sosem jabłkowo-cynamonowym.
Co myślicie o tego typu deserach? Miałyście okazję wypróbować? Jaki jest Wasz ulubiony smak?

13

Odp: Ulubiony deser

Ja bardzo lubię tarty z owocami.

14

Odp: Ulubiony deser

ja uwielbiam sernik, tiramisu i szarlotkę na ciepło.

15

Odp: Ulubiony deser

A moim ulubionym deserem jest czekolada. Nieważne czy mleczna, czy z orzechami, mogę spałaszować całą tabliczkę na jeden raz smile. Poza tym naleśnik - jak studiowałam jeszcze w Gdańsku, to smaczne naleśniki można było zjeść w Manekinie, zarówno na słodko, jak i z farszem. Obecnie mieszkam w Poznaniu i mogę Wam polecić lokal  - wprawdzie słodyczy tam nie uświadczycie, ale smaczne pizze i owszem. Do tego jest sympatyczna obsługa i nie trzeba czekać długo na zamówienie - nawet w sezonie pół godziny to max.

16

Odp: Ulubiony deser

Kocham ciasto czekoladowe. Jestem chyba od niego uzależniona sad

17

Odp: Ulubiony deser

Ja bardzo często kombinuję z kremem czekoladowym. Ostatnio np. zrobiłam pierożki nadziewane. A jeszcze wcześniej pyszne naleśniczki big_smile

18

Odp: Ulubiony deser

O tak- ciasto czekoladowe albo nutella pyyyycha smile Czwarty dzień nie jem słodyczy bo jestem na diecie oczyszczającej i wczoraj przypadkiem wpadłam na wielką orzechową milkę w szafce... oparłam się ale cały czas myślę o fioletowym opakowaniu big_smile Chętnie zjadłabym brownie, W-Ztkę, torcik bezowy który patrzył wczoraj na mnie zza sklepowej szyby, a na koniec tiramisu! wink

19

Odp: Ulubiony deser

serniczek na ciepło z bitą śmietaną i tiramisu. Dałabym się za to pokroić.

20

Odp: Ulubiony deser

MOj ulubiony deser to lody w kazdej postaci big_smile Moge jesc je wiadrami tongue Lubie tez sobie je urozmaicac roznymi dodatkami takimi jak owoce. . Zbliza sie juz powoli lato, wiec bede mogla bez skropolow je wcinac big_smile

21

Odp: Ulubiony deser

Latem jem dużo lodów tak zwyczajnie dla ochłody wink Mam jakąś dziwną maszynkę do lodów więc będzie trzeba w sezonie "uruchomić" produkcję big_smile

22

Odp: Ulubiony deser

Lody czekoladowe z bitą śmietaną albo szarlotka na ciepło z lodami.mmmm

23

Odp: Ulubiony deser

Ja również lubię szarlotkę z lodami. Ponadto muffiny.

24

Odp: Ulubiony deser

Ale mnie kusicie... mam w zamrażalniku lody vanilia bourbon w grubej mlecznej czekoladzie z zatopionymi migdałami... tup tup tup big_smile

25

Odp: Ulubiony deser

Ymmm, a cóż to za wynalazek? Jadłabym big_smile