1

Temat: Jak pozbyć się wągrów?

Hej!!Macie jakieś domowe pomysły na pozbycie się wągrów??Już nie wiem jak z nimi walczyć?

2

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Na pewno nie wyciskać, bo porobią się blizny... Stosuj preparaty wysuszające, są żele na trądzik Albo maść cynkowa

3

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Przede wszystkim odpowiednio oczyszczać skórę. Nie przejechanie dwa razy ręką z żelem. Poczytaj sobie o double cleansing. Można stosować różne szczoteczki do mycia twarzy. Trzeba regularnie wykonywać peelingi, żeby martwy naskórek nie wchodził w pory i tam nie zostawał. No i nie stosować zapychających kosmetyków, być może jakiś składnik zapycha Ci pory i stąd wągry.

4

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Kiedyś robiłam sobie parówki ziołowe, ale teraz jest tyle zabiegów, że nie będę ryzykować pękania naczynek pod wpływem wysokiej temperatury...

5

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Podobnie jak malinka stosowałam parówki, głównie z rumianku. A tak to stosuję pastę z sody oczyszczonej, peelingi na jej bazie i mleka. Dobrze jest również wcierać w skórę olejek z drzewa herbacianego.

6

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Podobno maseczka z węgla jest dobra, bo wyciąga wągry. A tak poza tym, to porządne oczyszczanie, np. olejami. Albo płyny antybakteryjne.

7

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Maseczki z glinki chyba też dobrze działają. Dodatkowo polecam peelingi enzymatyczne, są dosyć delikatne, a bardzo fajnie oczyszczają cerę wink

[url=http://www.energym.com.pl/] fitness kraków [/url]

8

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

ja stosuję korektor Acne Express 24 ze , nie muszę wyciskać same znikają i to naprawdę w ciągu doby, dodatkowo fajnie tuszuje czasami stosuję go jako podkład pod makijaż wtedy kiedy muszę

9

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

A ja trafiłam na coś takiego: tylko nie miałam okazji jeszcze tego używać. Dopiero zamierzam zamówić sobie taką łyżeczkę, ale wydaje mi się to całkiem ciekawe smile i może być naprawdę pomocne oraz przydatne.

10

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Dobrym rozwiązaniem tego problemu jest użytkowanie kilka razy w tygodniu sauny do twarzy. Zarówno tej tradycyjnej lub jonowe. Para poprawia ukrwienie skóry i otwiera pory dzięki czemu skóra twarzy jest należycie przygotowana do zabiegów oczyszczania, "odżywiania" czy też nawilżania. Sama jakiś czas temu szukałam sauny idealnej dla siebie. Znalazłam ją w bogatej ofercie Mimari. Z zakupu jestem zadowolona, a skóra na mej twarzy znacznie poprawiła swój wygląd.

11

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Ja muszę się przyznać bez bicia, że niestety wyciskam... Czasem stosuję też peeling, olejek z drzewa herbacianego. Wągry to moja zmora sad

12

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Ja staram się używać peelingów i maseczek, zeby oczyścić twarz. Maseczka z glinką białą się u mnie sprawdziła, albo z węglem np. carbo detox z bielendy. Mam cerę suchą i wrażliwą, trochę naczynkową, więc nie każdy kosmetyk się do niej nada, niektóre niestety mnie uczulają...

13

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

O tej z węglem z bielendy jeszcze nie słyszałam chętnie ją wypróbuję...

14

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Przede wszystkim nie wyciskać, dokładnie oczyszczać skórę twarzy i nie dotykać jej w ciągu dnia, bo w ten sposób nanosisz bakterie na skórę. Wiele osób a zwłaszcza nastolatek stosuje do oczyszczania skóry twarzy bardzo silne i drażniące kosmetyki, a to ogromny błąd, bo skóra, która która ciągle jest wysuszana produkuje jeszcze więcej sebum. W wyborze kosmetyków nie sugeruj się ceną, bo często te najdroższe kosmetyki mogą okazać się totalną porażka, a najtańsze nie muszą być wcale takie złe. Zwracaj uwagę na składy kosmetyków i wybieraj te które mają naturalny, niezbyt długi skład i w którym nie znajdują się silne substancje wysuszające. Sama walczę z trądzikiem osób dorosłych i mam nie tylko wągry, ale także stany zapalne. Próbuje różnych kosmetyków z różnej półki cenowej. Od jakiegoś czasu pielęgnacja mojej skóry jest bardzo naturalna i staram się używać kosmetyków z ekstraktami z ziół i roślin. Kilka dni temu trafiłam na ten produkt . Jest to żel oczyszczający przeznaczony do skóry mieszane i trądzikowej o bardzo naturalnym składzie. Może któraś z Was go stosowała?

15

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Ja jeszcze nie miałam ale wygląda zachęcająco. Wydaje mi się, że skoro jest przeznaczony do skóry z problemami to nie zaszkodzi go kupić - musi być dobrym kosmetykiem, który nie podrażnia wink

16

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Ja stosuję żel punktowy Dermedic

17

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

a stosowała któraś czarną maskę? bo widziałam je na allegro

18

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Czarną maskę? Masz na myśli minerały z morza martwego? To ja stosowałam, bardzo dobrze oczyszcza skórę i przywraca jej promienny, gładki wygląd.

19

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Dużo płynów na wągry i zaskórniki jest na stronie informacyjnej, gdzie można sobie poczytać opisy , dowiedzieć się o cenie i poznać opinie Ja stosowałam ostatnio płyn z serii biały jeleń, niedrogi i całkiem fajny.

20

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Biały jeleń? Znam tylko szare mydło...

21

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Ja stosowałam taki plaster w żelu z avon, trochę wągrów usuwał.

22

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

u mnie najlepiej sprawdza się manualne oczyszczanie, mikrodermabrazja i do tego odpowiednie kosmetyki. Ja używam tych z linii elixir by nature, bo mam wrażliwą cerę i wiekszość produktów z parabenami mnie podrażnia. A tutaj wszystko szybko łagodnieje. Wiadomo do tego od czasu do czasu jakiś peeling albo parówka z rumianku i cera jest mega odświeżona i oczyszczona.

23

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Oczyszczanie takiej skóry to podstawa, u mnie się sprawdzają peelingi i dobry, lekki krem do twarzy. Dobrze też pamiętać o tym jak się powinno pielęgnować poszczególne rodzaje skóry żeby sobie nie zaszkodzić

24

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Z pewnością trzeba pamiętać o dobrym oczyszczaniu, ale to trudna sprawa, bo sama się z tym zmagam hmm

25

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Wydaje mi się, że oczyszczanie manualne może pomóc 100%. Ja chodziłam na ten zabieg i mam piękna buźkę teraz smile